Sexyyyy kullanıcısının son içeriği

 1. Sexyyyy

  S.a

  Konunuzu doğru yere açınız konunuz kitlenmiştir.
 2. Sexyyyy

  THEKNİGHTONLİNE Youtube 7/24 CANLİ YAYİN!

  Merhaba, Yayında görüntü yok arkadaşım boşuna anlatıyor şuan birşey göremiyoruz.
 3. Sexyyyy

  İs SEXYYYY Online !

  Arkadaşlar merhaba, The knight online yaklaşık 3 senedir yakında takip edip ve oynuyorum.En son açılan serverda askerde olduğum için oynayamadım Mage olarak SanjoseSexyyyy olarak oynuyorum şimdi ise asas SEXYYYY olarak geliyorum herkeze bol şans ve kazançlar diliyorum aynı zamanda jüri olarak...
 4. Sexyyyy

  DUYURU 20.02.2017 VENGEANCE Güncellemeleri

  Askerlik bitti artık bende The KNİGHT ONLİNE'dayım !
 5. Sexyyyy

  BaLTaZaR gereksiz yere pc blocked yedim

  Bilgisayara girmek mi :) ahahaha hangi dönemde yaşıyoruz ya kimse kimseden izinsiz bilgisayarına bağlanamaz ki böyle birşey olsaydı ne paralar kaldırılır nelere sebeb olunurdur belliki arkadaş koxpun çalıştığını kanıtlamak için fotoğraf çekmiş atmış biryere :) OnlineHile ;)
 6. Sexyyyy

  Poseidon'a kim hükmedecek? 2.Krallık seçimleri başlıyor!

  Hocam valla sizi tebrik ederim Knightı sizin gibi insanlar için seviyorum öyle havasını veriyorsunuz ki oyunun videonuzu izlerken bile zevk aldım başarılarınızın devamını dilerim seçimde bol şanslar :) Edit:Ek olarak bi seçime katkı olması için yazılmamıştır içimden gelmiştir.
 7. Sexyyyy

  Küfür

  G*tüne don al önce ahahahahaha hiç güleceğim yoktu :D
 8. Sexyyyy

  Gatsby'nin banlanması

  Mahkemeyle Ilgilenen Jüri:Sexyyyy Açıklama:Merhaba arkadaşlar ve yeni jüri adayları ben bu oyunu ilk açıldığından beri oynuyorum forumdada baştan beri varım ne mahkemeler neler neler gördüm böyle garip bir olay hayatımda hiç görmedim laflarım mahkemeyle alakasız olabilir öncelikle yeni seçilen...
 9. Sexyyyy

  Ticketten gelen saçma cevap. Yetkili biri baksın

  1960 serverların genelinde olan bir sorun bu size ait birşey değil yani yeni karakterde açsanız o armoru alamıcaksınız o yüzden başka bir item kullanmaya bakın.
 10. Sexyyyy

  HAPISTE 10 SAAT BOŞUNA KALDIM HAKKIMI ISTIYORUM

  Hapise atılırken size hiç kimsenin bir açıklama yapmasına gerek yoktur veya durduk yere kimse kimseyi durduk yere hapise atmaz vardır bişeylik.Hapisten çıkamıyorsanız görevde bug varsa panelden ticket atmanız yeterli konu yeri burası değil konu kapatıldı.
 11. Sexyyyy

  RukiaKuchiki´...

  Mahkemeyle Ilgilenen Jüri:Sexyyyy Açıklama:Ben videoları ve bütün yorumları okudum videolarda efect kaymaları çok var ya kayıttan yada oyunda lagdan veya veya 3.bir program olmasından ben ilk videoda ekran bugu atarken heal kaldırınca sanki yürürken heal kaldırıyor gibi gözükebilir.Benim...
 12. Sexyyyy

  Hdd ban kaldırma ve karakterimin açılma talebi

  :) hayırlı işler
 13. Sexyyyy

  hdd ban kaldırma talebi

  Konuyla Ilgilenen:Sexyyyy Karar:Hddban kaldırılabilir karakter banlı kalmalıdır.
 14. Sexyyyy

  WeegyWeegyJAVELiNNNN OYUN IÇI CHAR SATIŞI MUTE

  Lütfen siyaset karıştırmaya gerek yok burası oyun ortamı oyun chatini gereksiz doldurduğunuz için mute yemiş olabilirsiniz.
 15. Sexyyyy

  iTachi = Mia IFŞA

  Tesadüf diyilebilcek bir durum ama Mute kafalarda soru işareti çıkarıyor son sözü @Duellona söyleyecektir.
Üst