RukiaKuchiki´...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nestunkojika

Juri Seviye 1
23 Eki 2015
61
4
8
Konu Ile Ilgilenen Juri : Nestunkojika

Açıklama : 2.Video'da 2 Priestiz diye bir savunma okudum . Partydeki 2. priest 960 heal çeviriyor . Ayrıca 1920 heal Cool-Down Süresi istemeyen bir skill olması itibari ile Ardream'da Priest kendini rahatça tanklayabilir . Fakat Ilk videoda Heal Altta Dönmeye devam ederken Cure Atıldıgı Belli olmaktadır . 1920 Heal efect bugu oldugunu ilk kez duydum böyle bi effect bugu varlığından haberdar değilim . Eğer böyle bir bug varsa değerlendirilme buna göre yapılmalıdır .

Karar: Char Tedbirli olarak Banlı kalmalıdır . GM ekibi Kendi arasında yapacağı istişareden sonra Ban'ı açar ya da acmaz . Son Kararı GM Ekibi verecektir.

RaiKage

Juri Seviye 1
19 May 2015
166
9
18
32
Bahsedildiği gibi efekt üzerinde herhangi bir bug vs. gibi durumlar söz konusu ise bu konuyu yönetici arkadaşlar araştırıp ona göre tekrar işlem yapılabilir.

emre3312

The Knight Online Player
17 Eki 2015
57
0
6
28
Nestunkojika' Alıntı:
Açıklama : 2.Video'da 2 Priestiz diye bir savunma okudum . Partydeki 2. priest 960 heal çeviriyor . Ayrıca 1920 heal Cool-Down Süresi istemeyen bir skill olması itibari ile Ardream'da Priest kendini rahatça tanklayabilir . Fakat Ilk videoda Heal Altta Dönmeye devam ederken Cure Atıldıgı Belli olmaktadır . 1920 Heal efect bugu oldugunu ilk kez duydum böyle bi effect bugu varlığından haberdar değilim . Eğer böyle bir bug varsa değerlendirilme buna göre yapılmalıdır .

Karar: Char Tedbirli olarak Banlı kalmalıdır . GM ekibi Kendi arasında yapacağı istişareden sonra Ban'ı açar ya da acmaz . Son Kararı GM Ekibi verecektir.
arkadasim ne curesi orda priest yok ekranda kim birsey aticak asas wolf atiyor onun effecti ile karistirmayin lutfen videoda adamlar cc atti dedi diye ccyi burada goz onunde bulunduruyorsunuz ama cc efecti yok ortada

RukiaKuchiki

The Knight Online Player
27 Eki 2015
9
0
1
Nestunkojika' Alıntı:

Hocam ilk olarak şunu eklemek istiyorum 1. videoda izlediğiniz cure dediğiniz olay orda cure kaldırmadım cünki kaldırmak için sebebim yoktu buna bi açıklık getirebilirsek sevinirim benim bildiğim siz birisi db atmadan cure atmazsınız 2. olarakta orada 3 Ataker vardı ve cc almak gibi bi ihtiyacım yoktu orada video ceken arkadaşın sok dakka bak bak cc attı diyip kendıne wolf atıp efect yaratmasına dikkat ederseniz ve benim onun dediği anda elimin hava olduğuna bakarsanız videoyu dikkatli inceleyip yorumlarsanız sevinirim

emre3312

The Knight Online Player
17 Eki 2015
57
0
6
28
RaiKage' Alıntı:
Bahsedildiği gibi efekt üzerinde herhangi bir bug vs. gibi durumlar söz konusu ise bu konuyu yönetici arkadaşlar araştırıp ona göre tekrar işlem yapılabilir.
bizde onu diyoruz zaten acin bir priest 1920 ile seri seri heal atin effecti fark ediceksinizdir.

RukiaKuchiki

The Knight Online Player
27 Eki 2015
9
0
1
SoGood' Alıntı:
Konu ile alakali son sözü ''YÖNETICI'' verecektir.
Biz burda gönüllü olarak görev yapıyoruz herşey bizim sözümüzle bitmiyor.

Bizim burda sadece etki ettigimiz bir fikirden ibaret

Belirttigim gibi
''YÖNETICI TAKIMI'' gerekli incelemeyi yaptıktan sonra son sözü söyleyecektir.
Admine anlattım sizede anlatayım olmazsa deneyebilirsiniz 1. heali kaldırdıktan sonra 2. heali kaldırken kaldırmaya bastığınızda 2. healin efecti heal düşmeden altınızda beliriyor bunu deneyebilirsiniz sıkıntı yok admine anlatmaya çalıştım bu durumu anlamıyor sen diyor andreamda TS basıp dolaşıyorsun ama adamlar senı görmüyor diye gülünç bir yorumda bulundu serverdaki efect bugları yüzünden benım param ve emeğim yanacak eğer tekrar izlersin heal atıp yürüdükten sonraki heal 2 kere parlamamakta ama durup 2.yi kaldırmaya calıstığımda 2 kere parlıyormuş gibi gözüküyor

Wakeup26

The Knight Online Player
27 Eki 2015
16
0
1
Duellona' Alıntı:
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona
Şikayet videosu :

[video=youtube;lcJa79W5ohk]https://www.youtube.com/watch?v=lcJa79W5ohk&feature=youtu.be

Kendi Şikayet videoları [1:05 den itibaren izleyin lütfen heal atışına bakın.]

[video=youtube;CFV8l1Y-onw]

1. VIDEO MADEM BUG PEKI 2. VIDEO DA MI BUG :D 2 PRIESTIZ DEMISSIN 2. PRIESTINIZ 480 HEAL ATIYOR VEYA 960 1920 ATMIYOR KI :D KUCHIKA ORDA EL HAVADAYKEN HEAL GECIYOR HERSEY ORTADA SAYIN DUELLONA GEREKEN CEVABI VERMIS TARTISMAYA BILE GEREK YOK BU SAATTEN SONRA BEN BÖYLE DÜSÜNÜYORUM TESEKKÜRLER SAYIN DUELLONA ...

emre3312

The Knight Online Player
17 Eki 2015
57
0
6
28
Duellona' Alıntı:
Şikayet videosu :

[video=youtube;lcJa79W5ohk]https://www.youtube.com/watch?v=lcJa79W5ohk&feature=youtu.be

Kendi Şikayet videoları [1:05 den itibaren izleyin lütfen heal atışına bakın.]

[video=youtube;CFV8l1Y-onw]

jurilerin izleyip dogru karar vericeklerine inaniyorum orada tbl olmadigi ortada 2 effect fazla diye tblyi yapistirmissiniz qfcnin effectlerede dikakt edin konusurken

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
Mahkemeyle Ilgilenen Jüri:Sexyyyy

Açıklama:Ben videoları ve bütün yorumları okudum videolarda efect kaymaları çok var ya kayıttan yada oyunda lagdan veya veya 3.bir program olmasından ben ilk videoda ekran bugu atarken heal kaldırınca sanki yürürken heal kaldırıyor gibi gözükebilir.Benim fikrim diğer jüri ekiblerinden farklı.

Karar:Oyunda tbl veya 3. bir program kullanımında loglardan bakılabiliyor herhangi bir dosya değişiminde buna loglardan bakılması ve net illegal program kullanıldıgı tesbit edildiğinde karakterin banlaması.Tesbit edilene kadarda karakterin açık kalmasıdır.Son söz oyun yöneticilerindir.

HAN

Juri Seviye 1
19 Eki 2015
121
3
18
Konuyla ilgilenen Juri : HAN

Açıklama : Karakterin kullandığı bir TBL mevcut gözükmektedir . Juri olan kişilerin 9 yılı aşkın bir knight online geçmişi vardır . Bir priestin o denli heal ve cure kaldırması bariz TBL olduğunun açık bir göstergesidir .

Karar : Karakterin HDD (IP) Ban kaldırıla bilir . Karakter banlı kalmalıdır . Son sözü GM ekibi söyleyecektir .

Not : Burası oyuncu mahkemesidir . Burada sadece susturulan veya karakteri kapatılan oyuncular yorum atabilir ve konu açabilirler . Bu konu altında banlanan kişi harici bir yorum daha gelirse konu kapatılacaktır .

RukiaKuchiki

The Knight Online Player
27 Eki 2015
9
0
1
HAN' Alıntı:
Konuyla ilgilenen Juri : HAN
Açıklama : Karakterin kullandığı bir TBL mevcut gözükmektedir . Juri olan kişilerin 9 yılı aşkın bir knight online geçmişi vardır . Bir priestin o denli heal ve cure kaldırması bariz TBL olduğunun açık bir göstergesidir .

Karar : Karakterin HDD (IP) Ban kaldırıla bilir . Karakter banlı kalmalıdır . Son sözü GM ekibi söyleyecektir .

Not : Burası oyuncu mahkemesidir . Burada sadece susturulan veya karakteri kapatılan oyuncular yorum atabilir ve konu açabilirler . Bu konu altında banlanan kişi harici bir yorum daha gelirse konu kapatılacaktır .
Kusura bakmayın ama kararınıza karşı çıkmak zorundayım cure attığımın yakın çekimini gösterebilebilirmisinz ayrıca o videoki cure efectini gösterin bana charın ban yemesini kabulleneceğim ve tüm saygımla susacağım sabah 8 de kalkıp gözük çapaklı oyun oynuyorum andreama bakım dedım 3 Ataker var 3 Ataker bana atak yaparken neden cc kaldırma isteği duyiyim o videoki cure efeğimi ispatlarsanız cc attığıma dair loğlardan veya videodan tamamiyle banımı kabul edicem ve bu işten vaz geçicem iyi günler

RukiaKuchiki

The Knight Online Player
27 Eki 2015
9
0
1
Sexyyyy' Alıntı:
Açıklama:Ben videoları ve bütün yorumları okudum videolarda efect kaymaları çok var ya kayıttan yada oyunda lagdan veya veya 3.bir program olmasından ben ilk videoda ekran bugu atarken heal kaldırınca sanki yürürken heal kaldırıyor gibi gözükebilir.Benim fikrim diğer jüri ekiblerinden farklı.

Karar:Oyunda tbl veya 3. bir program kullanımında loglardan bakılabiliyor herhangi bir dosya değişiminde buna loglardan bakılması ve net illegal program kullanıldıgı tesbit edildiğinde karakterin banlaması.Tesbit edilene kadarda karakterin açık kalmasıdır.Son söz oyun yöneticilerindir.
Sonunda oyuna tarafasız bakabilen bir jüri üyesi gördüm bunun için teşekkür ediyorum ayırca dediğiniz gibi serverda öyle buglar olamaz diyen yöneticiler yürürken heal atıyor gibi gözükme bug u gibi çok efect bugları mevcuttur oyunu anlayan bir jüri yorum attığı için teşekkür ediyorum yada tarafsız diyelim

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48

Skill Log'da Tbl olup olmadığı görünmez bastığı skill kullanılır sadece, 3 gündür hesap banlı olduğu için ban kaldırılmıştır. Cezasını çektiğini düşünüyoruz.

Konu Kapatıldı

Mahkeme Sona Erdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...