Poseidon'a kim hükmedecek? 2.Krallık seçimleri başlıyor!

• Konbuyu başlatan
  • AdminCP

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
Herkese Merhaba,

Krallık seçimleri 06 KASIM Cuma günü 23:59'da başlıyor!

Her iki ırkında ilk 10 clanı aday ataması yapabilir. Atamalar 24 saat sürecektir. Atama sonrasında krallık seçimleri içinde 24 saat süre tanınacaktır. Kraliyet için sadece premium üyelik sahibi oyuncular oy kullanabilir.

NOT:06 KASIM Cuma 23:59'da ilk 10da olan clanlar sadece Aday atayabilir...

(başlangıç premium olan oyuncular oy kullanamaz)

hegosay

The Knight Online Player
20 Eki 2015
30
0
6
30
TogetherForever clanından JesmieLTornado adayım inşallah desteklerinizi bekliyoruz...

JomiaeL

The Knight Online Player
5 Kas 2015
1
0
1
HUMAN KRALLIÄžI IÇIN ADAYLIGIMI KOYUCAM TÜM HUMAN ARKADAŞLARDAN DESTEK BEKLEMEKDEYIZ DESTEK TE OLCAK VE OLMUCAK HERKEZE SIMDIDEN TESEKKURLERIMI SUNARIM IYI FORUMLAR :) NICK JomiaeL

Mechanic

The Knight Online Player
30 Eki 2015
7
0
1
Önceki kraldan hiç memnun değildim sadece kendi çıkarını düşünüyordu arkadaş kimse kusura bakmasın. Olumsuz yorumlar gelince 1 kere event yaptı, ne exp event gördük ne birşey sürekli vergi üstüne vergi. Ben aday olan LadyDynasty (StyL başkanı)'i yi dinledim ve gayet güzel vaattlerde bulundu exp eventler ve kendini düşünmeden herkese karşı krallığının sorumluluğunu karşılayacağını ve gerekeni yapacağını söyledi. Bundan dolayı oyum LadyDynasty'edir.

JAP1OEMRE

The Knight Online Player
5 Kas 2015
124
0
16
TÜM HUMAN HALKINDAN DESTEKLERINIZI BEKLIYORUM HEPIMIZ IÇIN YERINE GÖRE EXP YERINE GÖRE DROP ARTIRARAK EVENTLAR OLUCAGINA EMIN OLABLIRSINIZ

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
TÜM HUMAN HALKINDAN DESTEKLERINIZI BEKLIYORUZ CLAN ISMI = I
Hocam valla sizi tebrik ederim Knightı sizin gibi insanlar için seviyorum öyle havasını veriyorsunuz ki oyunun videonuzu izlerken bile zevk aldım başarılarınızın devamını dilerim seçimde bol şanslar :)

Edit:Ek olarak bi seçime katkı olması için yazılmamıştır içimden gelmiştir.

Bamsı

The Knight Online Player
2 Kas 2015
7
0
1
Herkeze Merhabalar...

Karus Irk'ının JanissaryS Clanı KRAL Adayı :
BAMSI

Değerli KnightOnline Savaşçıları ​hep beraber oynadığımız bu oyunu daha zevkli hale getirmek için öncelikle bütün vergilerin çeşitli organizasyonlarda;

1- Kral'ı saklandığı yerden bulma

2- ? . pm'ye 10M para ödülü vs.

3- Çeşitli konularda (Tarih / Genel Kültür vs.) soru sorarak cevabı ilk doğru bilene hediyeler

4-Ödüllü Vs organizasyonları

Daha kolay hale getirmek için ise eventlarda harcanacağını temin ederim ;

1-Exp event

2-Drop event

Kral olmam halinde olmazsa olmaz Kurallarım ;

1-Vergi olarak krallığın kasasına giren bütün paralar oyunculara event vs. olarak dönecektir.

2-Krallık gelirlerinden 1m bile kendi menfaatim adına yada clan adına harcanmayacaktır.

3-Etkinliklerde ödülü gerçekten hakeden alacak kesinlikle yakın çevremize ayrıcalık sağlanmayacaktır.

4-Her user'in en ufak derdi dinlenecek, bir yerde haksızlık varsa gerekirse GM'ler ile irtibata geçilerek ortaya çıkan haksızlık giderilecek.

Oyunu daha zevkli hale getirmek için elimden gelenin fazlasını yapacağımdan şüpheniz olmasın ..

Desteğinizi bekleyen Karus Irk'ı KRAL Adayı : BAMSI

Şimdiden bu krallık seçimlerinde tüm rakiplerime başarılar diliyor, oy veren ve vermeyen bütün kardeşlerime teşekkür ediyorum ..

SAYGILARIMLA... BAMSI

​

M3HM3TK4

The Knight Online Player
1 Haz 2015
76
1
8
Merhaba Human Halkı. Sizin için Elimden Geleni yapacağım gerekirse eventler,drop rateler,exp eventlar olsun. Hepsini Elimden Geldiğince yapmaya çalışacağım. Tüm Human Halkına Duyurulur..

Oylar QBert' e .. Herkese iyi oyunlar..

StyL

The Knight Online Player
25 Eki 2015
50
0
6
Mechanic' Alıntı:
Önceki kraldan hiç memnun değildim sadece kendi çıkarını düşünüyordu arkadaş kimse kusura bakmasın. Olumsuz yorumlar gelince 1 kere event yaptı, ne exp event gördük ne birşey sürekli vergi üstüne vergi. Ben aday olan LadyDynasty (StyL başkanı)'i yi dinledim ve gayet güzel vaattlerde bulundu exp eventler ve kendini düşünmeden herkese karşı krallığının sorumluluğunu karşılayacağını ve gerekeni yapacağını söyledi. Bundan dolayı oyum LadyDynasty'edir.
Teşekkür Ederim..

StyL

The Knight Online Player
25 Eki 2015
50
0
6
Önceki kraldan hiç memnun değildim sadece kendi çıkarını düşünüyordu arkadaş kimse kusura bakmasın. Olumsuz yorumlar gelince 1 kere event yaptı' date=' ne exp event gördük ne birşey sürekli vergi üstüne vergi. Ben aday olan LadyDynasty (StyL başkanı)'i yi dinledim ve gayet güzel vaattlerde bulundu exp eventler ve kendini düşünmeden herkese karşı krallığının sorumluluğunu karşılayacağını ve gerekeni yapacağını söyledi. Bundan dolayı oyum LadyDynasty'edir.[/quote']
Teşekkür ederim.

Daha adaletli bir krallık için krallıkta adayım ...

Dracus

The Knight Online Player
23 Eki 2015
11
0
1
Merhaba TheKO oyuncuları ben Revenge clanı Karus kral adayı Dracus,

Oyunda adil ve yardımsever rotada ilerleyen bir clanız, sevmeyenimiz olduğu gibi fazlasıyla sevenimiz olduğuna inanıyoruz. Revenge ve RevengeArdream clanlarının ortak Kral adayı olarak boş vaatler verip kimseyi kandırmak istemiyorum. Yani bugün oyunda nasıl bir rotadaysak yarında aynı rotada ilerleyeceğiz, zorda olanlara elimden geldiğince yardımcı olmaya ve dahil olduğum Karus halkı için daha eğlenceli bir ortam oluşturmaya çalışacağım. Aday olan ve adil olan herkese başarılar dilerim.

AlcoholicsZRQ

Juri Seviye 1
20 Eki 2015
104
4
18
Merhaba Arkadaşlar ,

HUMAN kral Adayı olarak
AlcoholicsZRQ adaylığımı koydum. Daha güzel ve eğlenceli bir oyun için oylarınızı bekliyorum. Tüm kral adaylarına başarılar diliyorum. Güzel bir oyun ortamı için en doğru kararı vericeğinizi biliyorum.

StyL

The Knight Online Player
25 Eki 2015
50
0
6
Merhaba; Ben Gökhan Yaş 28 Mersinde Yaşıyorum

Human Irkına Hayırlı Bir KRAL Olabileceğimi Düşündüğümden Dolayı Bu Krallıkta StyL Clanı Olarak Adayım LadyDynasty -

Yapılacaklar;

1. Pm Eventları

2. Para Dağıtım Eventları ( Pazara,Pot,Vb.. Gibi Itemlerin Çekilmesi Kasada Biriken Paraya Göre Ve Sponsorların Destekleri ile.. )

3. Kc Ve Item Dağıtımı Eventları

4. Soru Eventları

5. Nick Bulma Eventları

6. Vergi Düşürme Eventları Vb.. Bir Ton Emek Ile Karşınızda Olacağız Ben Ve Ekibim Buna Hazırız.

Teşekkür EDERIM Human Kral Adayı : LadyDynasty

Ally Ve Üst Clana Tüm Dostlarımız Davetlidir. StyLâ„¢

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфосайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо