WeegyWeegyJAVELiNNNN OYUN IÇI CHAR SATIŞI MUTE

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

WeegyWeegyJAVELiNNNNN

The Knight Online Player
23 Eki 2015
25
1
3
GM ARKADAŞLAR OYUN IÇIN SATIŞ YAPTIÄžIM IÇIN MUTE ATTI , CHARIM WeegyWeegyJAVELiNNNN 23.10.2015 15:45'DE 24 SAAT MUTELENDI FAKAT MORADONDA GÖRDÜÄžÜNÜZ ÜZERE GEREK NORMAL CHATTAN GEREK SHOUTTAN CHAR SATISLARI YAPILMAKTADIR GÜNÜN HER SAATI KARŞILAŞABILIRSINIZ . BANA YAPILAN BU AYRIMCI TAVRI KINIYORUM VE MADEM BIR YAPTIRIM SÖZ KONUSU HERKEZE UYGULANSIN ISTIYORUM !

CHARIMIN MUTESININ AÇILMASINI TALEP EDIYORUM , GEREKÇESIDE OYUN IÇI CHAR SATIŞI YAPILDIÄžININ YASAK OLDUÄžUNU BILMEDIÄžIMDEN AFFINIZA SIÄžINIYORUM ..

IYI FORUMLAR..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
Bizlerde 24 saat oyunda kalamıyoruz arada kaynayan kişiler tabi olacaktır bunlarda 1 tanesi teşekkürler reportladığınız için kişi MUTE yemiştir.

WeegyWeegyJAVELiNNNNN

The Knight Online Player
23 Eki 2015
25
1
3
moradon townda hala gerek shouttan gerek normal chattan satış yapılmaktadır saat 03:30 , gereken bilgilendirme oyun içinde notice olarak geçilmeli ..

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
gerekli açıklamayı zaten yapıyoruz her zaman yapan kişileri direk mutelıyoruz

4OUS

The Knight Online Player
30 May 2015
8
0
1
Javeliynn oyun içi görünce fiyat soruosun ama giren cıkan neki sana atıon resım birader ne gereksiz bir kişiliksin ya senin başın yanınca başkalarının başını yakmaya calişiosun .

WeegyWeegyJAVELiNNNNN

The Knight Online Player
23 Eki 2015
25
1
3
adalet herkes için aynı şekilde aksaydı eğer ülkemiz belki şuan yaşanır bir yer olurdu , sen ve senin gibi düşünen sen bi bok yedin yandın ama bende bi bok yedim ama ben yanmıyım nasılsa sen yandın benim yerimede çek cezayı zihniyeti :) gerçi kime ne anlatıyorum burda sana sayfalarcada yazsam anlatamıcağımdan uzatmıyorum :) ADALET kavramı herkes için aynı işlemeli ne olursa olsun cezası ne olursa olsun yiyemiceğin salatalığı soyma güzel kardeşim :)

IYI FORUMLAR.

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
Lütfen siyaset karıştırmaya gerek yok burası oyun ortamı oyun chatini gereksiz doldurduğunuz için mute yemiş olabilirsiniz.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Konu Yanlış yerde, Şikayet başarıyla tamamlandığı için. Reddedilen bölümüne taşınmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...