Mute Yedim [Jeoo]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kushirikato

The Knight Online Player
21 Haz 2015
150
1
18
Karakter Adı.............: Jeoo -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Hesabın Mute Yediği Tarih: 17.07.2015 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Hesabın Mute Yeme Sebebi.: Sanıyorum ki küfür .. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Savunma: Mute yeme sebebimi küfür etmek olarak tahmin ediyorum, başka bir kusurum olduğunu sanmıyorum. Olaya gelecek olursak; Tahmin ettiğim senaryo ise cz de AMD nickli kişinin bana human town arkasında vs teklif etmesi ve vs de ölürken arkadaşı sadrazamkursadpasa nickli kişi ile beraber saygısızca saldırmalarıdır. (VS BITMEDEN VS ARASINDA) Ben de bu olaytan ötürü AMD nickli şahısı maradonda görünce argo içerikli serzenişte bulundum ve eklemek isterim ki sadrazamkursadpasa adlı kişininde bana Letterden saydırdığı küfürleride incelerseniz sevinirim. Madem küfür etmek mute cezası küfür eden herkez bu cezadan hakkına düşen payı alsın! Son olarak verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim. Küfür etmenin mute cezası olduğunu belirtse idiniz bu zamana kadar yüzlerce kişiyi size ifşa edebilirdim. Mutemi kaldırmanızı rica ederim. Iyi forumlar..

Moderatör tarafında düzenlendi:

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Mahkeme ile ilgilenenn Juri :AliMUTLU

açıklama : küfür konusuna bir standart getirilmeli bence çizgileri belli kesin kurallar konulmalı bazıları mutelenirken bazıları ceza almıyor bu sebepten ötürü mutenin kaldırlması taraftarıyım.

karar olumlu

marasleee

Juri Seviye 1
4 Haz 2015
44
0
6
Mahkeme ile ilgilenenn Juri :MarasLeee

açıklama :küfür fazla abartilacak bişey değildir mutenin kaldirmasini isterim

Karar: Olumlu

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Muteniz kaldırılmıştır.

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...