HUMAN GM GÖREVINI KÖTÜYE VE ÇIKARLARINA KULLANIYOR (KANITLI)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gatsby

The Knight Online Player
22 Eki 2015
41
2
8
Saat 04:06 Muhtemelen oyunda hiç bir gm yok ve yeni res geldi.Az oyuncu da var saatten dolayı sevgili kral LegendLady tam olarak oyun hemen açılınca bir chara 540m para aktardı. :) Ne güzel oyun ya yemin ederim on numara beş yıldız. ayın 18'inden beri madendeyim üçün beşin hesabını yapıyoruz para kasalım diye.Meğersem krallığa oynamamız gerekliymiş :) )Kendisine de pm attım foruma konuyu actığıma dahil.Kendiside herkes istediğini yapabilir diye yanıt verdi.On numara sistem yapmışsınız vallaha :)

bu parayı attığı karakter adı da geçen ss: http://hizliresim.com/yR0yZL

bu da konuşmamız ss: http://hizliresim.com/1rJ9Aj

konuşma sonunada lütfen foruma koy koymazsan dalga geçicem pm'ni kaydettim falan yazmış.Bu konuda herhangi bir şey yapmıyacaksanız söyleyin biz çıkalım.

Nestunkojika

Juri Seviye 1
23 Eki 2015
61
4
8
Konuyla Direkt ilgim olduğu için Savunma Hakkımı kullanmak istiyorum .

Forum Jurisi : Nestunkojika

Savunma : Krallık hazinesinin krala ait oldugunu herkes bilmektedir. Verilen para Kral chardadır . Biz bunun illegal oldugunu dusunmuyoruz . Krallık hazinesi kral charı oldugu için kral hazineyi istediği gibi kullanabılmektedir . Biz illegal bir iş yaptıgımızı dusunmuyoruz , hak yediğimizede inanmıyoruz Bugune kadar serverda ne ben ne LegendLady illegal bir aktiviteye başvurmadık bunu yapacak kadar aciz insanlar değiliz . Ayrıca biz bunu illegale çevirmek istesek parayı kendi charıma değil yan charıma aktarır alt f4 çeker cıkardım . Para benim şahsıma verilen bi para değildir . Krallık hazinesinde durmaması için Kral charın inn hostessine koyulan paradır .Anama bacıma küfür yemeye meraklı bi insan değilim . 5 gb dediğiniz 15 tl para eder , Gb'yi TL'ye çevirsek hakaretleri hakettim diyecem .Zaten Edilen küfürler fazlasıyla zoruma gitti. Anama bacıma küfür eden insanların anası bacısı yok mu ki bana bir oyun için bu kadar ağır küfürler edildi . 3 kuruşluk eğlence için neler yaptınız . Eğer 5 gb'nin gönderilmesinin illegal oldugunu düşünen Gm arkadaşlar varsa parayi silsinler. Durumun illegal oldugu dusunuluyorsa Forumdaki yetkimde alınabilir. Şahsi değerlerime küfür ettirmeye hiç niyetim yok . oyundaki 5 gb için küfür edenlerin Allah belasını versin hiç biriniz insan bile değilsiniz.

KARAR TAMAMEN GM EKIBININDIR .

M3HM3TK4

The Knight Online Player
1 Haz 2015
76
1
8
Gereğinin Yapılmasını istiyoruz. Eğer yok Kral Istediğine verir istediği gibi kullanır diyorsanız tamam eyw.

Gatsby

The Knight Online Player
22 Eki 2015
41
2
8
hahahahaha abi adam JÜRI'ymiş şaka gibi. Arkadaşı kral adam jüri. Ne güzel ya gm'de var mı aranızda. Farm serverde hak yiyiyorsunuz para kralın olsun olmasın event yapar event.Pm'lerde belirttiğim gibi çevir kazığı dibi yanmasın yapmaktadır yok bankaya koyulacakmışmış. 10 yaşında çocuk yok burada.Gb'ye çevir çevirme kardeşim sen bana ona herhangi birine bir itemle'de üstünlük sağlayabilirsin.Maradonda buy pazarlarında neden 2m 2m100k 2m150k 2m175k'ya bus alıyorlar biliyor musun? Insanlar para kazanmak için 25k daha fazlaysa oraya satıyorlar.Herkesin bu denli hakkının yenmesine ister jüri olsun ister kral olsun göz yumulamaz.HER FIRSATTA BURASI FARM SERVER ZOR SERVER YOKSA INSANLAR 1 HAFTADA GIDIYOR DENILIYOR.E abi biz'de arkadaşın dediği gibi SERVER SERVER DOLAŞALIM KRAL OLABILDIÄžIMDE BEN ARKADAŞIMA VEREYIM O KRAL OLDUÄžU ZAMAN O BANA VERSIN.Lady..... bana dedi ki benim ihtiyacım yok clanımın ihtiyacı var. Yok para inn hosteste duracakmışta.Sevgili arkadaşım yok 5 gb dediğiniz 15 tl para eder yok gb'yi paraya çevirsek tamam.La o zaman 15 liraya 5 gb alsana ne aranızda "şaklabanlık" yapıyorsunuz ?Yok biri birine para yollar yok 15 tl ne para mı 15 tl.O kadar adam gb satıyor git al kaç para vermek istiyorsan.Milletin hakkını yemeyin. O adamın krallığı alınmadıkça bu adamın forumdaki yetkisi alınmadıkça konuyu silecek haliniz yok.Herkes görecek bende görmeleri için elimden geleni yapacağım. MADEM ADALET VAR IŞTE BUYRUN YARGILANMASI GEREKEN GERÇEK BIR KONU.

Gatsby

The Knight Online Player
22 Eki 2015
41
2
8
Nestunkojika' Alıntı:
Konuyla Direkt ilgim olduğu için Savunma Hakkımı kullanmak istiyorum .

Savunma : Krallık hazinesinin krala ait oldugunu herkes bilmektedir. Verilen para Kral chardadır . Biz bunun illegal oldugunu dusunmuyoruz . Krallık hazinesi kral charı oldugu için kral hazineyi istediği gibi kullanabılmektedir . Biz illegal bir iş yaptıgımızı dusunmuyoruz , hak yediğimizede inanmıyoruz Bugune kadar serverda ne ben ne LegendLady illegal bir aktiviteye başvurmadık bunu yapacak kadar aciz insanlar değiliz . Ayrıca biz bunu illegale çevirmek istesek parayı kendi charıma değil yan charıma aktarır alt f4 çeker cıkardım . Para benim şahsıma verilen bi para değildir . Krallık hazinesinde durmaması için Kral charın inn hostessine koyulan paradır .Anama bacıma küfür yemeye meraklı bi insan değilim . 5 gb dediğiniz 15 tl para eder , Gb'yi TL'ye çevirsek hakaretleri hakettim diyecem .Zaten Edilen küfürler fazlasıyla zoruma gitti. Anama bacıma küfür eden insanların anası bacısı yok mu ki bana bir oyun için bu kadar ağır küfürler edildi . 3 kuruşluk eğlence için neler yaptınız . Eğer 5 gb'nin gönderilmesinin illegal oldugunu düşünen Gm arkadaşlar varsa parayi silsinler. Durumun illegal oldugu dusunuluyorsa Forumdaki yetkimde alınabilir. Şahsi değerlerime küfür ettirmeye hiç niyetim yok . oyundaki 5 gb için küfür edenlerin Allah belasını versin hiç biriniz insan bile değilsiniz.

KARAR TAMAMEN GM EKIBININDIR .
DE-MO-GO-JI yapma canım sevgili jüri üye'm

Nestunkojika

Juri Seviye 1
23 Eki 2015
61
4
8

Konu : Krallık Hazinesi

Açıklama :

1- )Ne krallıkta ne jurilikte gözümüz yok . Hatalı isek bunlar bizden alınabilir . biz buralara hakkımızla geldik . kimse kimsenin babasının oğlu değil . Çalışma yapıp kral , legal oyun oynayarak juri üyesi çıkarabildik . Yapamadıysan senin suçundur kendine pay biç .

2-)Krallık hazinesi krala aittir ister event yapar ister gider çatır çatır yer buna karışamazsın

3-)Clanın ihtiyacını Oyuna 1000 tl'ye yakın para yatırarak gidermeye çalıştık aldığın ksc'ler arasında Clanın ihtiyacı var cümlesi diye birşey yok zaten öyle bir diyologta yok element uydurma . ( NewCan , AslanMaShadoW , DoZ , Zbam adlı charların çektiği kc loglarını dileyen admin buraya koyabilir )

4-)Demogoji Laf kalabalığı demektir . Laf kalabalığı yaptığımız yok biz işimizi yapıyoruz , siz AÄžLIYORSUNUZ .

5-)Hem Kral olamıyosun , hem Juri olamıyosun , hem item kasamayıp hem basamıyosun sonra kabahati bizde arayıp karalama kampanyası başlatıyosun .

6-)Ortada bir kumpas oldugunu dile getirmeye çalışıp hem bizim üzerimize hem gm ekibinin üzerine oynuyosun bunu senin yaşındaki çocuk bile yemez.

7-)15 Lira dediğin paraya benim ihtiyacım yok eğer ihtiyacın varsa Hesap Numaranı Gönder Ben sana parayı yollarım .

:cool: Kral olmamızda Juri olmamızda seni ilgilendirmez . El emeğiyle geldiğimiz bu yerler senin el emeğinle yapamayıp kıskançlığının zirve yaptığı yerlerdir.

9-) Serverda adalet var , Biz legal işler yapıyoruz Krallık Hazinesi MomentuS clanın üyesi Olan LegendLady'ye aittir . Istediğini yapmak onun isniyatifindedir buna sen karışamazsın.

12-)Ortadaki durum illegalse Krallıkta Jurilikte alınabilir . Ama durum Legalse Gatsby Adlı Chara Kişileri kötü göstermeye çalışma , insanları küçük düşürme teşebbüsüne girme , karalama kampanyası başlatma , serverda kargaşa çıkarıp iç düzeni bozmaya çalışmaktan dolayı HARDDISK BAN ATILMASINI ve Aynı Şekilde FORUMDANDA ATILMASINI TALEP EDIYORUM.

SON KARARI GM EKIBI VERECEKTIR

Moderatör tarafında düzenlendi:

HAN

Juri Seviye 1
19 Eki 2015
121
3
18
Burada bir hırsızlık veya bir hata söz konusu değildir . Kral olan kişi kasayı dilediği şekilde kullanabilir. Yetkililer bu duruma karışamazlar . Adaletli veya Adaletsiz kralın tek sorumlusu halktır . Burası oyuncu mahkemesidir . Burada Karakteri susturulan veya karakteri kapatılan kullanıcılar konu açabilirler . Konuyla ilgili şikayetiniz varsa , Lütfen konuyu Hile & Bug Bildirimine taşıyın . Konu kapatılmıştır iyi forumlar .

AlcoholicsZRQ

Juri Seviye 1
20 Eki 2015
104
4
18
Merhabalar , usko da kralların uzerlerine parayı cekmesi krallıgın duşmesine neden oluyor. Fakat server yöneticilerine kalan bir durumdur. Son karar gm ekibinindir.IYI FORUMLAR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...