GoodbyeElizabeth Mute

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

goodbyeelizabeth

The Knight Online Player
3 Tem 2015
66
0
6
karakter adı: goodbyeelizabeth

mute nedeni: Savaş kaptanıyken sell item yazma

mute tarihi: 11.07.2015 saat: 18:00 civarı

savunma: ilk defa böyle bir şey yaptım ve sadece 1 kere yazdım üstten "sell +7 scorching staff pm: .... " diye. Çok pişmanım, muteli oyun oynamak; kör oyun oynamak gibi. bir daha asla böyle bir şey yapmayacağıma söz veriyorum. Lütfen mutemi açar mısınız?

marasleee

Juri Seviye 1
4 Haz 2015
44
0
6
Mahkemeyle ilgilenen Juri : MarasLeee

Karar :Olumlu

Açıklama : Arkadaşin mutesinin 3 gün daha devam etmesi ve bidaha yaparsa 1 hafta mute yemesini talep ediyorum.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Karar : 3 Gün sonra muteniz kaldırılacaktır.

Konu 3 gün boyunca açık bırakılmıştır. Muteniz kaldırıldığı zaman kabul edilenler bölümüne taşınacaktır.

goodbyeelizabeth

The Knight Online Player
3 Tem 2015
66
0
6
ya reisler, oyuncu mahkemesinde kabul edilenlere baktım da herkesin mute'si aynı gün açılmış. oyuna başladığımdan beri sadce 1 kere üstten "sell item yazdım" 3 gün mute çok değil mi, hem de daha önce ne uyarı aldım ne de başka bişey. zaten bugun 3. gün dolacak, açsanız artık mutemi nasıl olur acaba

lBscPlyrl

The Knight Online Player
28 Haz 2015
66
1
8
Arkadasın ilk hatası savasta evet dogrudur yanlıs bir sekilde bunu yazması dediginiz gibi yanlıstır ama bu adam o anda kaptan serverı mantiken taktik de veriyo ilerletiyoda siz o anda mute atmanız cok yanlıs bence ve ayrıca yine 2 gundur savasta aynı partydeyiz yapılması gereken herseyi ben partyden yazmak zorunda kalıyorum bana soyleyip yazdırıyo. 3 gun mute boyle bi hata için fazla oldugunu dusunuyorum.ilgilenilmesini rica ediyorum

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Muteniz açılmıştır. Tekrarlanmaması dileğimle.

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...