CCBOOT INTERNET CAFE AYNI BILGISAYAR SEBEP BAN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mejj58

The Knight Online Player
14 Tem 2015
2
0
1
arkadaslar kolay gelsın internet cafe sahıbıyım ve bu oyunu oynayan musterılerım aynı bılgısayardan oynaalıdıgı ıddaa edılerek banlandı.

Cafemde ccboot kurulu ( disksiz sistem ) 82 makina var hiçbir bilgisayarımda hdd yoktur. Ağ üzerinden calısıyor sıstemler dılerlersenız vıdeoda atabılırım.

Ticket attım ancak buraya konu acmam soylendı..

farklı bılgısayarlarda oynanıldıgı halde tek bılgısayardan coklu hesap acılıyormus gibi ban yedı...Iyi Oyunlar

RifkiCaglar

The Knight Online Player
10 Tem 2015
153
0
16
abi yok artık ya sen niye yaptıklarının sonucuna katlanmak ıstemıyosun kardesım ss ler mevcut kac tane daha forumda üyelik alıp konu acmayı dusunuyosun bu dünyada bi tek sen mı akıllısın kımse anlayamıcak mı zannedıyosun bu basit numaraları suçunun sende farkındasın banlanmıcagını bilsen zaten böyle numaralara başvurmazsın

mejj58

The Knight Online Player
14 Tem 2015
2
0
1
arkadasım sen benı bırılerıylemı karıstırıyorsun I? ben bu oyunu oynamıyorum bıle neyın kafasını yasıyorsun yada sen ne içiyosun ? Kanıtlamak ıcın bılgısayarların hdd sız calısgını vıdeo ceker yollarım. Hiç sorun deil Vergi levhası yollarım ısletme ıcı gereken butun evrakları oyun yetkılılerıne yollaya bılırım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Konu mahkeme kurallarına uymadığı için reddedilmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...