Power Up Store Item Alamama ve Açılmama Sorunu...

FirstFloor

The Knight Online Player
27 Eki 2015
3
0
1
Öncelikle merhaba,

siteye girdiğimizde oyunun 3 adet clienti bulunuyor. Birisi FTP serverdan, birisi hazır 19xx clienti olanlar için diğeri ise mega'dan indiriyor.

Megadan indirilen client 467 MB (sanırım öyleydi, öyle olmasa bile o civarlarda.), bu client ile oyuna rahat rahat giriş yapabiliyoruz fakat hiçbir şekilde PUS'tan ESN kod yükleyemiyoruz. Veyahut KC yüklü olsa bile item alamıyoruz. "(HTC-001)" diye bi' hata geliyor. Ilk önerim sorunu çözmenizden yanadır lakin bu mümkün değil veyahut çok zor & uğraştırıcı olacaksa MEGA'ya upload ettiğiniz clienti kaldırmanız ki bilmeyen arkadaşlar için defalarca bu sorunla karşılaşılmasın.

Item alamama konusuna da gelirsek; hesabına KC yükleyen birçok arkadaş bu sorunu yaşamıştır. PUS'tan ard arda 2 tane item çekemiyoruz. Charın haritada gezmesi mi gerekiyor veyahut belli bir süre mi vardır bilmiyorum. Geçen günlerde KC satışı yapacaktım sırf PUS'tan KC'leri dönüştürmek için 45 dk. dolaştım. (Map'i tanıdım bu sayede maradonda efsane yerler varmış :) :) ). Hatanın başlığı ise "undifended" yazıyor.

Normal şartlar altında bu tarz şeyleri pek takmam. Hatta ve hatta oynadığım serverin hiçbir forumunda doğru düzgün üyelik açmam. (Sorunum olmadığı zamanlar için...) Server çok kaliteli ve uzun ömürlü duruyor. Bunun da devam etmesi için benim ve diğer oyuncu arkadaşların böyle sorunları sizlere iletmesini gerektiğini düşünüyorum. Umarım kısa sürede çözümler üretilir, kimse daha çok sorun yaşamaz.

Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Iyi çalışmalar...

WestCo4st

Juri Seviye 1
22 Eki 2015
88
5
8
33
Öncelikle bildiriminiz için teşekkürler. Bu durum birçok pvp serverda mevcut ve yöneticilerinde malumatı dahilindedir. Bende daha önce oynadığım serverlarda aynı problemi fazlaca yaşadım ancak serverımızda bu problem çok nadir denk geldi bana. Eğer ki size özel değilse bukadar yoğun ve ardarda hata alma durumu ilgilenileceğinden emin olabilirsiniz. Iyi forumlar