Karakterim Ban Yedi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emrekarakss

The Knight Online Player
19 Haz 2015
158
0
16
Karakter Adı: Neo

Hesabın Kapatılma Tarihi: 19.06.2015

Hesabın Kapatılma Sebebi: Emin değilim ama multiclient

Savunma:
Öncelikle Merhaba..

Çok uzun zamandan beri uskoda aldığım zevki ilk kez bir pvp serverde aldım. Açıkçası şu anda aktif olan uskodan bile çok daha keyif verici bi oyun oynuyorduk ve klanımla birlikte çokta keyif alıyoruz. Ama bugün eve geldiğimde karakterim ban yemiş. Iki farklı oturumdan karakter açmak ban sebebimiydi bilmiyorum multiye giriyor sanırım. Eğer karakterimin banını açarsanız çok memnun kalırım çünkü serverinizde oynamaya devam etmek istiyorum. Ve herhangi bir şekilde multi olayının tekrarlanmayacağına dair söz veriyorum. Ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim. Inşallah banımı açarsınız ve bende keyifle oynamaya devam ederim. Teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

pontul07

The Knight Online Player
19 Haz 2015
6
0
1
ben multi hile vesayire kullanmadıgım halde banned yedim gereksiz ve sebebsiz böyle bisi olamaz ya

emrekarakss

The Knight Online Player
19 Haz 2015
158
0
16
ek olarak: Karakterimi istediğiniz kadar takip edebilirsiniz bir daha kesinlikle bu şekilde birşeyle karşılaşmayacaksınız. Çok teşekkür ederim şimdiden

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Karakter 1 - Harddisk Serial

zenci 1505227785

Karakter 2 - Harddisk Serial

neo 1505227785

Evet multi client kullandığınız için ban yediniz.

Karar : Pc ban kaldırılması yönündedir.

Kullanıcının itirazını devam ettirebilmesi için konu açık bırakıldı.

emrekarakss

The Knight Online Player
19 Haz 2015
158
0
16
Karakter 1 - Harddisk Serial

zenci 1505227785

Karakter 2 - Harddisk Serial

neo 1505227785

Evet multi client kullandığınız için ban yediniz.

Karar : Pc ban kaldırılması yönündedir.

Kullanıcının itirazını devam ettirebilmesi için konu açık bırakıldı.
Teşekkür ederim öncelikle. Ama ek olarak Neo isimli karakteriminde banının açılmasını istiyorum çünkü asıl karakterim o. Ve o karakterle hiç bir şekilde koxp vesaire kullanmadım. loglardan bakabilirsiniz. Hatta KC satış yerindede kime sorsanız beni söylerler size içindeki bütün itemleri kc alıp satarak yaptım. Tam item dizmeye başladım ki böyle oldu. Lütfen kontrol edip yardımcı olursanız çok memnun edersiniz beni. teşekkür ederim

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48

Karar : Kabul edildi. Isteğiniz doğrultusunda "Zenci" isimli karakter banlı bırakılmış, "Neo" isimli karakterin ise banı kaldırılmıştır.

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...