HDD banned !!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blackmountain

The Knight Online Player
23 Tem 2015
12
0
1
Merhaha iyi günler öncelikle

bir kac günden bu yana sizlerle olan ticcket laşmamızdan yardımcı olamadıgınızdan Oyuncu Mahkemesine Başvuruyorum

konuyu kısaca anlatayım :

RichKROOOOO (arkadaşımın charı ) kendisine yardımcı olmak amaçlı evimdeki pc den girip exp kasıyordum işlerimi halletmek için dışarı cıkıp GENIE ye bırakmıştım eve geri geldigimde ise oyunda DC yemiş oldugumuzu gordum tekrar oyunu actıgımda ise BLOKED yazısını gordum..

sizlerle olan ticcetlaşmaızda RichKROOOOO'un reklam yaptıgı buna istinaden banned oldugunu belirtmişsiniz ..

Şimdi bende arkadaşla konustugumda oyunicersinde yapılan bu yasaklanmamın sadece ve sadece muhabbet amaclı konusuldugunu belirterek herhangi bi reklam amaclı hareket yapılmadıgını belirtti ..

buna istinaden sizlerinde gorevlerinizi yerine getirdiginizi bunada saygı gösterdigimizi belirtmek isterim ..

lakin böyle bi uygulamada player kazanmak yerine kaybetmeyi göz önüne almamak gerekir

1-2 gün banned uygun görebiliriz ama HDD banned olması bizi üzüyor lakin biz sizlerin serverinde yardımlaşarak oyun oyunuyoruz

şunuda düşünmenizi isterimki herkezin normal bi hayatı var işleri güçleri var herkez her an oyuna vakit ayıramıyor

sizlerden Ricam HDD banned i kaldırmanız benim IP den , RichKROOOOO nunda banned ini kaldırmanız

konuyla ilgilenmenizi ve gereken hassasiyeti göstereceginize tüm kalbimle innamaktayım şimdiden teşekkür eder yardımlarınızı bekliyorum

ıd nick : SeRKaNKaRaDaG (HDD bloked )

gerekli bilgilerim sizde vardır

konuyu bilgilerinize arz ederim

Serkan Bülent KARADAÄž

Moderatör tarafında düzenlendi:

blackmountain

The Knight Online Player
23 Tem 2015
12
0
1
Karakter Adı: RichKROOOO

Hesabın Kapatılma Tarihi : 20.07.2015

Hesabın Kapatılma Sebebi: Reklam

Savunma:
Merhaha iyi günler öncelikle bir kac günden bu yana sizlerle olan ticcket laşmamızdan yardımcı olamadıgınızdan Oyuncu Mahkemesine Başvuruyorum

konuyu kısaca anlatayım : RichKROOOOO (arkadaşımın charı ) kendisine yardımcı olmak amaçlı evimdeki pc den girip exp kasıyordum işlerimi halletmek için dışarı cıkıp GENIE ye bırakmıştım eve geri geldigimde ise oyunda DC yemiş oldugumuzu gordum tekrar oyunu actıgımda ise BLOKED yazısını gordum.. sizlerle olan ticcetlaşmamızda RichKROOOOO'un reklam yaptıgı buna istinaden banned oldugunu belirtmişsiniz ..

Bende arkadaşla konustugumda oyun icersinde yapılan bu yasaklanmamın sadece ve sadece muhabbet amaclı konusuldugunu belirterek herhangi bi reklam amaclı (shout) hareket yapılmadıgını belirtti ..

buna istinaden sizlerinde gorevlerinizi yerine getirdiginizi bunada saygı gösterdigimizi belirtmek isterim .. lakin böyle bi uygulamada player kazanmak yerine kaybetmeyi göz önüne almamak gerekir 1-2 gün banned uygun görülebilir ama HDD banned olması bizi üzüyor lakin biz sizlerin serverinde yardımlaşarak oyun oyunuyoruz şunuda düşünmenizi isterimki herkezin normal bi hayatı var işleri güçleri var herkez her an oyuna vakit ayıramıyor sizlerden Ricam HDD banned i kaldırmanız benim (ıd Nick : SeRKaNKaRaDaG ) IP den , RichKROOOOO nunda banned ini kaldırmanız konuyla ilgilenmenizi ve gereken hassasiyeti göstereceginize tüm kalbimle innamaktayım şimdiden teşekkür eder yardımlarınızı bekliyorum

ıd nick : SeRKaNKaRaDaG (HDD bloked ) gerekli bilgilerim sizde vardır

konuyu bilgilerinize arz ederim

Serkan Bülent KARADAÄž

Moderatör tarafında düzenlendi:

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Samimiyetiniz için teşekkürler.

Ban kaldırılmıştır.

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...