Gatsby

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gatsby

The Knight Online Player
22 Eki 2015
41
2
8
Oyuncu adı:Gatsby Banlanma:illegal activity Savunma: öncelikle merhaba çoğu insan oyundan,forumdan tanıyordur. Biliyorsunuzdur ki merak eden açtığım konulardan bakabilirsiniz. 2 gün önce sabaha karşı 4 de human kralı bir adama (kendi clanından ) 4-5 gb para yoladı. Bende tüm oyun halkı adına bu konuyu fotuma taşıdım. Bir baktım ne göreyim paranın gittiği adam da jüri üyesi çıktı aman ne güzel 😆 Ben davamızdan vazgeçmedim sonuna kadar da gittim forumdan destek veren cıktı oyun içi pmler geldi 15-20 tane adamsın bizi savundun konuyu kapatmış kapatmasa bizde yazıcaktık falan herneyse zaten dediğim jüri üyesi sacunmasında clanca tüm clanın tl ile kc aldığını belirtti 😀 Sonucu yetişkin bir insan olarak tahmin edebilecek düzeydeydim 1 kişi bir yanda 10-15 para yatıran kişi bir yanda.ayrıca bu konuyu açtığım için jüri arkadaşın beni banlatma talebi oldu yorum olarakda belirtti ki sonrasında dün 24 saat mutelenmiştim gb sattıgım için karakter satısı yasak sanıyordum her neyse doğru karardı bende dün geceden beri oyundaydım nerefeyse 20 kişinin oyunda gb ve karakter satısı , kc satısı ile ilgili flopdlarının kcsini çektim. Mute kalkınca itachiye ilettim 2 kişiyi muteledi sonrada 20-30 kişi mi diye şaşırma tepkisi verdi ki oldukca normal mutele insanları oracle açılacak sonıucta muteyi at adamlar bıraksın serveri hatta 20 ksc yi hizli resime yükleyip oyundan atmamı söyledi bende çok zor olacagını rarlayıp veya mailine yollayayım dedim cevap vermedi. Neyse dedim tam geziniyorum ortalıkta bir pm SoGood (momentus clanı kral ve para yollanan kişinin clanı) o clanı kapat oyunda gb satısı yasak sanane dedim bir baktım yanımda itachi beliriverdi. Bende bak insanları savundugum için üstüme oynuyorlar dedim vs vs o kapat clanı dedi yoksa mutelerim dedi bende benimle ugrasıyorlar ve o jüri saygısızca yok ağzının payını aldın vb şeyler yazıp konuyu kitledi cevap hakkı sa sunulmadı gmlerede yazdım dönülmedi. Sonuc olarak kapatmıycam mute at dedim beni banladı. Gercekten cok komik banlayacağını söylememişti mute demişti heralde bu doğru söyleyeni 9 köyden kovma taktiğiniz . ADALET THEKOGAME de var mı göreceğiz. Ha trajik bir şey o clan 1.5 gündür bende dün duellona madende 2 saat durdu ne yani görmedi mi benim clanımı hahhhaha ama MOMENTUS clanı şikayet ettiğinde banlanıyorum:) BU KONUDA GMLER KONUYA DÖNÜŞ SAÄžLADIKTAN SONRA JÜRILER KONUYU KAPATMASIN KENDIMI SAVUNABILEYIM. BANIMI KALDIRIN ve o jüri üyesi benden saygısızca konuşması yok ağzının payını aldın mı vb laflarından özür dilesin clanımı seve seve kapatırım. O insanları şikayet etmemde kişisel bir menfaatimin olmadığı net şekilde belli. Saygılar oğuzhan demirbaş

SoGood

Juri Seviye 1
20 Eki 2015
132
3
18
28
Morodonda bir çok kişiyi tl ile satış yaparken gördüm herkezide tek tek uyardim herkez anlayişla karşıladı teşekkür edip forumdan konu açtilar

fakat sen öyle karşılamadin aksine şu durumla karşılaştım.

Bu konuşmanın daha önceside vardi onu çekemedim clani kapatmasi için rica ettim

Beklemedigim bir sonuç çıkınca iTachi ye belirttim ben ilgilenicegim dedi

HAN

Juri Seviye 1
19 Eki 2015
121
3
18
Konuyu mahkeme kurallarına uygun bir şekilde açın .

Banlanan karakter nick :

Banlandığı tarih :

Banlanma sebebi :

Savunma :

Şunu daha önce de söyledim tekrar söyleyeceğim . Kral olan kişi kasayı dilediği gibi kullanır . Bu GM ekibinin karışacağı veya karışabileceği bir konu değidir . Kralı halk şeçer . Yapılan yanlışlar veya doğrulardan da halk sorumludur . Bunun cezasını verecek olan yine halktır . Bir daha ki seçimde başka bir kral seçilmesi daha uygun olur . Ayrıca Juri ekibinin oyunda bir yetkisi yoktur (Sv. 3 Juri harici) . Forumda yetkileri vardır . Hiçbir juri üyesi size tehditkar konusamaz . Banlatırım seni ws. gibi . Hiç bir juri üyesi tarafcı olamaz . Arkadaşlar bizler GM ekibine sizlerden 1 tık daha yakınız . Size bu şekilde konusan bir juri üyesini GM ekibine şikayet edin. GM ekibine ulaşamıyorsanız . Farklı bir juri üyesine şikayet de bulunun . Gereğinin yapılmasını sağlarız emin olun ki . Diğer bir konuya değinecek olursam . Oyun içinde TL ile herşeyin satışı yasaktır . Forum da konu açıp satabilirsiniz ama oyun içinde TL ile sattığınız ürünün reklamını yapamazsınız bunu şayet bizler şayet GM ekibi defalarca söylemektedir . Banlanma sebebiniz Yasak program kullanmak olduğunu belirtmişsiniz . Savunmanızda yasak program kullandığınızı yazmamışsınız . Lütfen Yukarıda belirttiğim gibi konuyu açarsanız daha yakından konuyla ilgilenebilirim . Bu konuyu kapatıyorum . Iyi forumlar .

Nestunkojika

Juri Seviye 1
23 Eki 2015
61
4
8
Konuyla ilgilenen Juri : Nestunkojika

Açıklama :

- Şahsa karşı bi düşmanlığımız , karşıtlığımız vb. bi durum olmamasına rağmen . Şahıs yaşadığı her olaydan bizi sorumlu tutmakta ve bizi hedef olarak gösterip hedef saptırmaya çalışmakta , suçunu bize yıkmaya çalışmakta , ve bunu başaramamakla beraber bize olan şahsi düşmanlığını devam ettirmektedir. Tekrar söylüyorum SoGood ve Benim Diğer Juri üyelerinden bir farkımız yoktur . Diğer arkadaşlar gibi bizde her kardeşimize aynı mesafede yaklaşmaktayız ve şahısla ilgili herhangi bir husumetimiz bulunmamaktadır . Oyun içinde ya da forumda herhangi bir pm yada özel mesaj atmadığımdan şahısa karşı bir husumet gütmemiz gibi bir durum söz konusu değildir.

- SoGood Juri üyesi olduktan Sonra Clanımıza dahil olan bir kardeşimdir

- Gatsby adlı charı düzgünce uyarıp karşılığında " uzatma ikile " cevabını almıştir söylediği üzere konusmanın daha önceside varmıs .

- Gatsby adlı karakter daha önceki beyanlarında forumda bulundugunu konuları incelediğini beyan ettiği için , Oyun içinde gb , kc , char vb. item satışının yasak oldugunu ve bu item satışının sadece forum üzerinden açılacak konularda yapılabileceğini bilmektedir

- Bu konuları bildiği halde oyun içi satış yaparak / yapmaya çalışarak bir nevi başkaldırı ve gövde gösterisine soyunmuştur

Karar : Bu tür olaylarla ilgili Daha önce Emsalini gördüğümüz karar uygulanmalı Char Banlı Kalmalıdır. Son Kararı GM Ekibi verecektir .

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...