Canavar ban

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Funnykiller

The Knight Online Player
15 Haz 2015
3
0
1
Karakter Adı: Canavar Hesabın Kapatılma Tarihi: 10.06.2015 Hesabın Kapatılma Sebebi: nilmiyorum Savunma: karakterim banlandı sanıp ticket attım ve karakterimin kapatılmadığını öğrendim.Computer ban yemişim açılmasını diliyorum.Ticket de mahkeme ye konu açmam istendi.

Funnykiller

The Knight Online Player
15 Haz 2015
3
0
1
Yani karakterim banlı değilmiş ama oyuna giremiyorum bir şekilde computer ban yemişim.yeni hesap açıp giriş yaptım ondan da giriş yapamıyorum

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Ban Sebebiniz : Toplu karakter soymak , Fake siteler oluşturmak , Oyunun huzurunu ve oyuna zarar vermek.

Hdd ban atılan karakteriniz : "SouL"

Karar : Reddedildi.

Kullanıcının itirazı varsa dinlenip mahkeme sonlandırılacaktır.

Funnykiller

The Knight Online Player
15 Haz 2015
3
0
1
Ban Sebebiniz : Toplu karakter soymak , Fake siteler oluşturmak , Oyunun huzurunu ve oyuna zarar vermek.

Hdd ban atılan karakteriniz : "SouL"

Karar : Reddedildi.

Kullanıcının itirazı varsa dinlenip mahkeme sonlandırılacaktır.
ban sebebim Toplu karakter soymak , Fake siteler oluşturmak , Oyunun huzurunu ve oyuna zarar vermek denmiş ama benim bunlarla bir alakam yok.Bilgisayarımı bir süre bir arkadaşım kullanıyordu fake site filan ne duydum ne bilirim.Zaten fark ettiyseniz benim "SouL" ile ilgili bir beyanım yok o karakterin banının açılmasını da talep etmedim benim kendi oynadığım Canavar adlı karakterdir sadece ve Canavar adlı hesabımda da çalıntı birşey olacağını sanmıyorum üzerinde itemim bile yok adam gibi.

Kararı size bırakıyorum.iyi oyunlar

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
ban sebebim Toplu karakter soymak , Fake siteler oluşturmak , Oyunun huzurunu ve oyuna zarar vermek denmiş ama benim bunlarla bir alakam yok.Bilgisayarımı bir süre bir arkadaşım kullanıyordu fake site filan ne duydum ne bilirim.Zaten fark ettiyseniz benim "SouL" ile ilgili bir beyanım yok o karakterin banının açılmasını da talep etmedim benim kendi oynadığım Canavar adlı karakterdir sadece ve Canavar adlı hesabımda da çalıntı birşey olacağını sanmıyorum üzerinde itemim bile yok adam gibi.

Kararı size bırakıyorum.iyi oyunlar

Arkadaşınız 30 un üzerinde karakter soymaktan ve fake siteler açmaktan dolayı pc ban cezası almıştır. O sebepden ötürü bilgisayarınızı kimlere emanet ettiğinize bir dahaki sefere dikkat edersiniz.

Karar : Reddedildi

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...