Anlamadimki..

Angelina

The Knight Online Player
14 Tem 2015
11
0
1
Generatör yaninda birkaç gemim vardi madenden çikan onlari satarken dc oldum ekranda sadece dc yazisi vardi tekrar giremeye çaliştiğimda server list e tikliyorum ve your current region is not able to login to this server..

yazisi çikiyor sebini öğrenebilirmiyim acaba :S

Nick LovemeAngelina

Id: okan1755

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Internet cafede oynuyorsanız ve cafede oynayan bir kullanıcı ban yediyse bu sorun yaşanmaktadır. Hotspot shield kurarak giriş yapmayı deneyebilirsiniz.

Burası mahkeme bölümü, genel sohbet bölümüne taşınmıştır.

Angelina

The Knight Online Player
14 Tem 2015
11
0
1
Evet internet cafede oynuyorum teşekkürler ilginize

Angelina

The Knight Online Player
14 Tem 2015
11
0
1
şimdide yeni çar açtim 0 denemek için ona giriş yapabildim kendi çarimda ayni sorun devam etmektedir ilgilenirmisiniz

your current region is not able to login to this server. plase try others servers.Thankyu yaziyor TheKoGame 'ye tikladiğimda dc olan çarimdan 0 çar açipta denediğidme girebilmiştim

RifkiCaglar

The Knight Online Player
10 Tem 2015
153
0
16
duellona kesinlikle itibar etme bu arkadaş babasizrifki'yla ban yedi pc ban multiden angelina'ylada aynı ıd den giriyoki demekki ikiside banlanmış ben bu adam multi diyordum bununlada kanıtlanmış oldu ss leri upload edip hemen atıyorum

RifkiCaglar

The Knight Online Player
10 Tem 2015
153
0
16
http://www.hizliresimyukle.com/image/Zp0

http://www.hizliresimyukle.com/image/ZpH

duellona birincisinde banlandıgının görüntüsü var

ikincisinde ise kingdarkness ın yanı şikayet ettigim adam bu banlanan arkadaşın ta kendisi baskasıyla konuscagına yanlısıkla bana yazması sonucu aynı kişi oldugunu anlasılıyo banlandıktan sonra hala diger charı pazarımın üstünde fotoda görülüyo kontrol ederseniz digerlerininde multi oldugunu düşünüyorum buyrun linkler

Angelina

The Knight Online Player
14 Tem 2015
11
0
1
o küfürlerin sebebide senin bana ettiğin küfürler ama ne yazikki cafede oynadiğim için aldiğim kscler pc resetlendiğinde sürekli gitti ve yüklemeye üşendim bende multi client olsaydi benim çarim ban yerdi ayriyetten ben orda internetcafedeyim sana 1 pc den 100 çar açtim demedim ayriyetten internet cafede istersem 20 pc kiralar parasini verir 20 çar sokarim forum kurallarina göz at sen bi.

​

RifkiCaglar

The Knight Online Player
10 Tem 2015
153
0
16
duvarıma yazmana gerek yok dostum fotoda ap açık herşey ortada insanları kandırmaya çalışma hiç ap açık multi yapmıyosun ama baska şekilde multi yapıyosun oturumla gırıyosun internet cafedende oynamıyosun ss ler herşeyi anlatıyor...

Angelina

The Knight Online Player
14 Tem 2015
11
0
1
ayriyetten çarimin nicki LovemeAngelina Herhangi bir illegal aktivitemin olmadiği gerekli incelemede gözükür ki banlanmadi cafedeki 1 kişi ban yediği için oyuna giriş yapilmiyo tüm cafede böyle.

Angelina

The Knight Online Player
14 Tem 2015
11
0
1
multi client kullanadim kullanmamda ben emek hirsizi değilim ayrica multi client kullansam çarim ban yerdi bugun değil 1 ay her gun yerdi forum önceki konulari gezersen otomatik banlaniyorlar duellona bile banlamiyor görürsün çarima 1kere millete olan multi client uyarisi verilip dc bile olmuşluğu yok tertemiz benim çarim.

Angelina

The Knight Online Player
14 Tem 2015
11
0
1
o banlanan çarlarlada hiç bi alakam yok bizim cafede oynuyo olabilriler ki banlananlarda multi clientten banlanmadi townda ts basmakdan banlandi yani illegal bizim cafeye girmedi giremezde ki cafe sahibi buna izin vermez. herkez senin gibi hile meraklisi değil.

RifkiCaglar

The Knight Online Player
10 Tem 2015
153
0
16
dostum iyi hoş böyle konusuyosun da malesef fotolarda herşey mevcut çırpındıkça batıyosun derler senın yaptıgına :)

Angelina

The Knight Online Player
14 Tem 2015
11
0
1
ya sen kimsin nesin neyin peşindesin benim çarimin nicki LOVEMEANGELINA Yetkililer incelemeyi yapar illegal e bulaştiysa banlar bulaşmadiysa devam eder sen neyin peşindesin küfür ettim evet sana bak bidaha ederdim ama forum kullarina uymak zorundayim muhattibim değilsin sanami kaldi duellona'ya akil vermek kendi kurduğun saçma ön yargilarla millete hakaretler etmek? ki etsen ne olur?

Angelina

The Knight Online Player
14 Tem 2015
11
0
1
ki cafede banlanan çarda benim değil başkasinin :) vede illegal bi aktivite veya multi clientten değil TS Basip Townda Oturmaktan Ban yemiş yani senin multi iftiralarin burdan çüriyo zaten duellona karar verir heşreye

RifkiCaglar

The Knight Online Player
10 Tem 2015
153
0
16
senın olan bütün charların aynı sekılde hepsının senın olduguna dair kanıtı var istenirse hemen çıkarırım

daha da bişey demıyorum kımın charı, naptıgın , ss koydum en dogru kararı vercegını dusunuyorum yetkilinin , iyi akşamlar .

Angelina

The Knight Online Player
14 Tem 2015
11
0
1
ne kanitin ne illegalim varsa kanitla ne varsa dök ortaya benim anlim ak 3.nesil değil 1000000. nesil bile illegela karişmişliğim yok benim 1aylik süreçte 1 kere mute dahil yemedim 1 kere uyari bile almadim 1kere herhanbi bi çarim bile banlanmadi. cafede banlanan çardan dolayi cafece o an online olanlarin çarlari gitti ve bu durumu duellena nin çözüme kavuşturcağina eminiz. sen merak etme yorma kafani canim :) hatta o banlanan çarin diğer konuda olduğu gibi 1 level e tüm np itemlerinin silinip cafenin çarlarinin geri geleceğine eminiz biönceki örnekte oldğu gibi sen merak etme yani rifkicim

AmisHapatel

The Knight Online Player
12 Tem 2015
3
0
1
Yaptığın pislikleri kapatmak için maden çarına sığınıp, durduk yere ban yedim ne demek bende onu anlamadım ki.. 1. Ts bas milletin pazarını kapat 2. Flood hack kullan 3. Pmden insanların annesine avradına söv 4. 3 pc den 6 çar sok ama internet cafedeyim diye yalan söyle. Sonra neden banlandim anlamadim ki de. Senin banlanan carın maden degil. Townda milletin emegiyle oynadigin ts li çardır. O ban yiyince digeride yer tabi sonuc olarak multi ☺ hadi selametle..

Angelina

The Knight Online Player
14 Tem 2015
11
0
1
AmisHapatel Rifki çarğlarin forumdaki multi hesabi :D :D bide gelmiş burda boşboş ötüyo ya ya ne kadar rezil bi herifsin sen boş ifitra atmayla olmuyo herhangi bi illegal aktivitemi gösterceksin kanitlyicaksin öyle boşboş kuru kuruya forumda yeni üyelik açip hakaret iftiralara devam etmene gerek yok

AmisHapatel

The Knight Online Player
12 Tem 2015
3
0
1
Ben "WeUsHEI" kardesim. Hatırlarsan seninle uzun bi konusma yapmistik. Ne ekersen onu bicersin. Simdi oyun rahat bi nefes alacak senin gibi emek hirsizlari banlandigi icin 😊