DUYURU 14.04.2017 Güncelleme Notlari!

• Konbuyu başlatan
  • AdminCP

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
Merhabalar,
Bu restart'da gelen güncellemeler..

Theknightonline geliştirme ekibi iyi oyunlar diler.!

New restart updates!

Theknightonline development team is good at games.

Son düzenleme:

max266

Member
16 Mar 2017
102
2
18
32
pazar gocuk hocam +2 takının +9 un felan gelmesı lazım kı anca. user ck olunca rekabet ortamı sıkıntı mıllet benımkı satılsın dıe daha ucuza koydugu ıcın gıttı pıyasa. talepte fazla degıl malum. ıtemle ısı bıtınce cogu kısının kc ye yuklendı buda pıyasayı artırdı. kappancak patlıcak dıe salak sacma pıskolojıde oynayan kıtle de bosaltıp gıtme pesınde. tamamen ıcındekı userın tutumuyla alakalı serverr pıyasası baska hıc bıseyle degıl. bu tez canlı sıgırlar oldukca boyle gıder. db cok guzel cok tatlı ancak kullananlarda ehıl yok

GodLike

Aktif Üye
Aktif Üye
27 Mar 2017
45
10
8
33
Merhabalar,
Bu restart'da gelen güncellemeler..

Theknightonline geliştirme ekibi iyi oyunlar diler.!

New restart updates!

Theknightonline development team is good at games.
Muazzam olmuş , Exp Itemleri Sabırsızlıkla bekliyoruz.

GodLike

Aktif Üye
Aktif Üye
27 Mar 2017
45
10
8
33
pazar gocuk hocam +2 takının +9 un felan gelmesı lazım kı anca. user ck olunca rekabet ortamı sıkıntı mıllet benımkı satılsın dıe daha ucuza koydugu ıcın gıttı pıyasa. talepte fazla degıl malum. ıtemle ısı bıtınce cogu kısının kc ye yuklendı buda pıyasayı artırdı. kappancak patlıcak dıe salak sacma pıskolojıde oynayan kıtle de bosaltıp gıtme pesınde. tamamen ıcındekı userın tutumuyla alakalı serverr pıyasası baska hıc bıseyle degıl. bu tez canlı sıgırlar oldukca boyle gıder. db cok guzel cok tatlı ancak kullananlarda ehıl yok
Şu konuya destek verin hocam , bunu biz ne zaman ifade ettik

http://forum.theknightonline.com/index.php?threads/ne-olucak-bu-pazarın-hali-unique-takılar-2.6659/

• Konbuyu başlatan
  • AdminCP

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
Update Topic
Rebirth basarsaniz karakterinize 70 80 questleriniz sifirlanir
Rebirth update Caracter 70 80 quest restart !

Winchester61

Member
Çalışkan Üye
23 Mar 2017
94
9
18
Şu gb kasmak içinde artık bi kolaylaştırma yapsanız muazzam olacak. Çok zor. Pazarda canlılık olmamasıda cabası.

Winchester61

Member
Çalışkan Üye
23 Mar 2017
94
9
18
Kardeşim +9 item gelirse mevcut zenginlerin işine yarayacak. Daha adamlar bırak +8'i +7 item yapmakta bile zorlanır durumdalar ne +9 u ne +2 takısı ya

EctaVi

New Member
6 Nis 2017
1
0
1
36
+2 takı +9 vs hiç gerek yok bence
Kasan adamların banka dolu
Biz daha üstümüze giymeye topliyamadik

max266

Member
16 Mar 2017
102
2
18
32
Kardeş siz oyun bilmiosanız adamlar napsın :) ben bi haftada 8 chtin set ful +1 ful pus yapıorum cok aglamayın :-D

fetihhan06

New Member
19 Mar 2017
12
1
3
32
Öncelikle herkese iyi oyunlar iyi forumlar. Sabırlı bir şekilde sonuna kadar okumanızı rica ediyorum.

SALI günü yapılacak olan krallık seçimlerinde ANKA clanını temsilen aday olacağımı açıklıyorum.

Elimden geldiğince server da ki herkesle güzel diyaloglar kurup samimiyet çerveçesi içerisinde sohbetimizi ve muhabbetimizi devam ettirdim. Krallık için kulisler dönüyor bunun farkındayım ve herkes beni sevmek yada bana oy vermek zorunda değil. Yalnızca tek olarak saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde yapılan eleştirilere her zaman olumlu yaklaşıp yapmış olduğum hal ve hareketlere dikkat ederim. Beni tanıyan ve bilen insanlar bunu çok iyi bilir. Ancak seviyesizce düşüncelerinizi yada fikirlerinizi yorum olarak atmamanızı rica ediyorum. Krallık seçimleri yaklaştığından dolayı bende foruma bir konu açarak aday olacağımı açıklamak istedim. Aday olacak diğer arkadaşlarıma başarılar diliyorum umarım hak eden alır. Herkes gönlünden kim geçiyorsa ona oy verebilir.

Bilindiği gibi oyun içerisinde item olarak eksiğim olmadığından dolayı krallık seçiminde olur da krallığı kazanırsam kasada ki bütün parayı Exp event Drop event Pm ve vs event olmak üzere dağıtacağım. Şu konuyada bi açıklık getirmek istiyorum bu tarz eventler olacağı zaman clanımdan kimseye her hangi bir para verilmeyecektir. Mümkün oldukça eventlar youtube canlı yayınında yapılacaktır.
https://www.youtube.com/channel/UCFjMEwgB4bLJ8EFEagY3-VA

Onun dışında şu anda görev itemi yada exp için ihtiyacı olan arkadaşlarımızın oyun içerisinde PAKİZEE yada CameLWhite pm atmasını rica ediyorum. Elimizden geldiğince ben ve clan arkadaşlarım destek vereceğiz. ( Saat 18:00-24:00 ) arası.

Serverda ki koxp kullanımı ve küfür eden arkadaşlarımızın kısacası illegal bir hareket yapan oyuncuları bizzat yöneticilerle konuşarak bir portal üzerinden onlara daha kısa yoldan aktarmaya çalışarak gerekli işlemlerin yapılmasını rica edeceğim. ( Eğer böyle bir şey mümkün olmazsa yönetim tarafından tek portal forum olarak gösterilirse foruma tek tek konu açacağım. Ve ticket atacağım )

Ek olarak para için krallığa aday olmadığımı adaletli ve güzel bir oyun için aday olduğumu belirtmek adına. Şimdiden yapılacak hakkımda ki ileri geri konuşmalar dedikodu ve söyletiler için kral olduktan sonra 1 kerelik Cuma ve Cumartesi akşamları youtube canlı yayını açılacak. Ve bu Yayınlarda yetkili bayilerden kc çekerek yaklaşık 5k kc dağıtımı yapılacaktır.