Ardream Oylaması

tedlock

The Knight Online Player
26 May 2015
25
1
3
29
Sayın yönetici; Siz bu serveri açalı henüz 1 hafta oldu, 1 hafta içinde andreamı aktifleştirmek için oylama başlatıyorsunuz.. Durun aceleniz ne ? Farm serversin abi sen, Usko'da andream açılmasının tek sebebi cz ni çok çok fazla dolu olması, oyuncuları aynı oyunda farklı yerlere bölmek istemesi idi. Senin şu an CZ'n dolu değilki ! Giderekte boşalıyor.

Ha andreamı bende çok severim. ama abi önce bi dur, bi czn dolsun.

exkalibur

The Knight Online Player
10 Haz 2015
1
0
1
Bence cok mantikli birşey yapmişsiniz 83 lwl ler icindw guzel bi olanak saglamissiniz boylelikle sonucta pk serveri degil yapilmasi gerekende budur .

coosmanli

The Knight Online Player
30 May 2015
9
1
3
kısacası beyler bunu su sekilde özetleyim : Eger andream acık kalırsa server ölür bukadar basit bosuna atlamayın andreamcıyız acın macın surda 30 40 kisisiniz oda exp kasmak istemediginizden dolayı

Simdi andreamın kapatılması icin gerekli sebebler

1) eger andream acık kalmaya devam ederse user bölünmesine yol acabilir (uskodaki gibi ne czde tadı tuzu olan pk olur nede andreamde bu sekilde 2 tarafın oyuncusuda oyundaki itemleri +8 e basmayı dener yakar oyunu bırakır sonrada kimse yoktu zaten serverda der)

2) andream oyuncuları 80 level oyunculara göre tabiki düsük kalıcaktır her zaman icin gecerlidir 80 level oyuncuları daha rahat item kasıp para kazanacaktır andreamdakiler icin biraz daha zordur

3) andream kapatılırsa herkes 80 level kasmak isticektir ve birnevi zorla exp pre almaya calıscaktır kimisi parasıyla kimisi oyun ici parasıyla bu sekildede yöneticeler kazanacaktır

Yani Anlıcagınız cok önemli 3 hususu Degerlendiriniz Herkes kendi istedigi dogrusuyla hareket etmesin lütfen

Saygılar

aldo

The Knight Online Player
10 Haz 2015
1
0
1
Ardream haritası büyütülsün. çok şükür be kardeşim duydunuz sesimizi

chaylak

The Knight Online Player
24 May 2015
20
0
1
coosmanli' Alıntı:
kısacası beyler bunu su sekilde özetleyim : Eger andream acık kalırsa server ölür bukadar basit bosuna atlamayın andreamcıyız acın macın surda 30 40 kisisiniz oda exp kasmak istemediginizden dolayı

1) eger andream acık kalmaya devam ederse user bölünmesine yol acabilir (uskodaki gibi ne czde tadı tuzu olan pk olur nede andreamde bu sekilde 2 tarafın oyuncusuda oyundaki itemleri +8 e basmayı dener yakar oyunu bırakır sonrada kimse yoktu zaten serverda der)

2) andream oyuncuları 80 level oyunculara göre tabiki düsük kalıcaktır her zaman icin gecerlidir 80 level oyuncuları daha rahat item kasıp para kazanacaktır andreamdakiler icin biraz daha zordur

3) andream kapatılırsa herkes 80 level kasmak isticektir ve birnevi zorla exp pre almaya calıscaktır kimisi parasıyla kimisi oyun ici parasıyla bu sekildede yöneticeler kazanacaktır

Yani Anlıcagınız cok önemli 3 hususu Degerlendiriniz Herkes kendi istedigi dogrusuyla hareket etmesin lütfen

Saygılar
3 madde de çok gereksiz ama 3. über saçmalık olmuş ardream oyuncularının geneli war pre alır veya dc alıp pk olmadığı zaman maden yapar

iboloji136

The Knight Online Player
10 Haz 2015
1
0
1
Ardream bildigimiz ardream olması için el ele beyler eski ardream tadı için oylarınızı büyülsüne verilsin

TheSecreT10

The Knight Online Player
10 Haz 2015
1
0
1
Bencede Ardream olması çok büyük avantaj insanlar pre çekemiyo 1 ayda anca 80-83 oluyo o zaman kadar da itemler tavan yaptığı için bu sefer emeğinin hakkını alamadan oyunu bırakıyolar bence ardream şart .

QuentinTarantino

The Knight Online Player
31 May 2015
35
0
6
bence kesinlike aktif olmamalı zaten cz de sinek avlıyoruz ancak akşamdan akşama 5 parti oluyor ardream haritası da büyütülürse cz nin vay haline

TheOnlyException

The Knight Online Player
11 Haz 2015
1
0
1
Kesinlikle büyümeli yoksa userlerinizi kaybedeceksiniz chaos taşı da eklenmeli sonunda sesimizi duydunuz

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
brun0' Alıntı:
Ragnar oylama seçeneklerine ardream haritası büyütülecek fakat chaos stone ileriki zamanlarda aktif olacak diye bir madde daha eklemelisiniz diye düşünüyorum.ben şahsen ardreamda şimdilik boss olayına karşıyım.bu bosslardan üst sıra clanları faydalanacak ardream oyuncusu faydalanmıcak zaten czde yeteri kadar pk hala yok boş zamanları var ordaki bossları takip edecekler.bence bu şıkkıda eklemelisin.ayrıca 2. ve 3. seçenek verenlerin aslında amaçları aynı ve bu son 2 seçenek oyları bölüyo.son 2 seçeneği seçenler koalisyon yapması gerek bölmeyin oyları yeter :D
Ardream bossları cz den daha düşük drop rateli olucaktır.

007omer58

The Knight Online Player
9 Haz 2015
36
1
8
Ben oyumu kapatılsın diye verdim ama kararımı değiştirdim suanda bence açılsın sw de farklılık olur en azından cz sıkıldımı ardream geçeriz

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
Sexyyyy' Alıntı:
Ragnar oylama seçeneklerine ardream haritası büyütülecek fakat chaos stone ileriki zamanlarda aktif olacak diye bir madde daha eklemelisiniz diye düşünüyorum.ben şahsen ardreamda şimdilik boss olayına karşıyım.bu bosslardan üst sıra clanları faydalanacak ardream oyuncusu faydalanmıcak zaten czde yeteri kadar pk hala yok boş zamanları var ordaki bossları takip edecekler.bence bu şıkkıda eklemelisin.ayrıca 2. ve 3. seçenek verenlerin aslında amaçları aynı ve bu son 2 seçenek oyları bölüyo.son 2 seçeneği seçenler koalisyon yapması gerek bölmeyin oyları yeter :D
CHP zihniyeti değilmi işte heryerde karşımızda arkadaşlar :)
kardeş chp falan allah korusun töbe de :)

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
KaiProctor' Alıntı:
kardeşim yine hayali senaryolarla geliyorsun ardream'ın tadını alan adamın czde işi olmaz sen bunu hiç dert etme. üst clan falan hikaye, ardreama ait clanlar oluşacak zaten bunun önüne geçemezsin.
hayali senaryol değil kardeşim şuan açılcak gibi duruyo ardream ezici oranlar üstünlük sağladınız.ben cz kasıyorum şimdilik ardream düşünmüyorum ama size diceğim tek şey ardream sizin sahip çıkın kurda kuşa yem etmeyin.

onurakts

The Knight Online Player
10 Haz 2015
6
0
1
coosmanli' Alıntı:

Saygılar
nasıl bi madde kullanıyosan hemen bırak beyinde daha fazla hasara yol açmadan !

onurakts

The Knight Online Player
10 Haz 2015
6
0
1
andream büyütülmese de bosslar eklenmeli czdekilerle de aynı olmalı drobu +80 adamlar boş boş yorum atıyo gelmiş burda oyunda +4k online var cz boş oluyosa bu andream yüzünden değildir millet bütün gün maden , exp veya ticaret yaptığı içindir boş konuşmayın.

Severus89

The Knight Online Player
8 Haz 2015
176
3
18
şahsi fikrim ardream açıldığı zaman czde kullanıcı kalıcağını düşünmüyorum herkes exp kasmadan maden ve itemle ardreama yönelicek pus satışlarınızda düşücek =) cz de ister istemez ben şahsen party yoksa sclerimi alıyorum solo takılıyorum ama ardreamde böyle birşey olmasını düşünmüyorum teşekkürler.

KaiProctor

The Knight Online Player
2 Haz 2015
57
2
8
32
şahsi fikrim ardream açıldığı zaman czde kullanıcı kalıcağını düşünmüyorum herkes exp kasmadan maden ve itemle ardreama yönelicek pus satışlarınızda düşücek =) cz de ister istemez ben şahsen party yoksa sclerimi alıyorum solo takılıyorum ama ardreamde böyle birşey olmasını düşünmüyorum teşekkürler.
hiç ardream yapmamış dost, 6k npim var ve bunun hepsini solo ardreamda sc ile kastım.

kismeee69

The Knight Online Player
13 Haz 2015
1
0
1
bugun 13 haziran oylama bitmesi lazim ardream büyütülmesede olur bosslar eklensin userin gelecegini garanti ediyoruz..... tesekkürler