Ardream Oylaması

• Konbuyu başlatan
  • AdminCP

Rey

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Eyl 2014
295
6
18

Merhaba The Knight Online severler,

Oyun ilk açıldığı zaman Ardream bölgesi küçük harita ve boss lar olmadan aktif etmiştik. Istekleriniz doğrultusunda haritanın eski haline dönmesi ve bossların yeniden Ardream'a eklenmesi için bir oylama başlatıyoruz.

Ardream büyük haritaya taşınırsa oyun senaryosu aşağıda ki şekilde olacaktır;

• Maksimum 59 level, master görevini tamamlamamış, skill ve stat fazlası olmayan oyuncular girebilir.
  • Öldürme başına gelen Ulus Puanı(NP) 32
  • Ölüm başına giden Ulus Puanı(NP) 25
  • Atross 50 Ulus Puanı(NP)
  • Riote 25 Ulus Puanı(NP)
  • Chaos Stone (Ronark Land bölgesine nazaran drop oranları bu bölgede daha az olacaktır.)
  • Bach,Duke,Bishop,Barrk,Bakirra,Acer,Samma,Shaula,L esath,Bone Collector,Lobo,Lupus,Lycaon canavarları aktif olacak.

Bu oylama tartışmaya açık bir oylamadır. Lütfen fikirler beyan etmekten kaçınmayınız. Sizlerinde desteğiyle The Knight Online'ı daha iyi yerlere getirmek için çalışıyoruz.

*Oylama 12 Haziran 23:59'a kadar geçerlidir.

The Knight Online ekibi.

KaiProctor

The Knight Online Player
2 Haz 2015
57
2
8
32
Ardream haritası büyütülsün. çok şükür be kardeşim duydunuz sesimizi

MyJusTKinG

The Knight Online Player
28 May 2015
74
1
8
Andream hiç girmedim fakat andream aktif olması mantıklı andream oynucak arkadaşlara iyi eglenceler.

kukky2424

The Knight Online Player
10 Haz 2015
1
0
1
ANDREAMIN BÜYÜTÜLMESI GEREKIR SERVER ZOR OLDUÄžUNDAN DOLAYI ARDREAM OYUNCUSU OLACAÄžINDAN BOSSLARINDA AKTIF OLMASI GEREKIR

onurakts

The Knight Online Player
10 Haz 2015
6
0
1
mantıklı olanıda bu zaten herkes 83 e kasıcak diye bişey yok daha aktif olması için büyütülmeli bosslar eklenmeli

vintage

Banned
4 Haz 2015
12
1
3
Çook şükür ya. 3 e 3 vs atmaktan sıkıldık artık ardream daha aktif olmalı ..

Euphoria

The Knight Online Player
2 Haz 2015
15
0
1
Ardream giriceksen söyle karşı ırk acıcam:) Ben tam ardream da iş yok dedim 2k kc mi boşuna harcadım pre aldım. Ardream büyütüldü offf.

evrenceza34

The Knight Online Player
10 Haz 2015
2
1
3
Ellerinize saglik hergun attigim ticketlara cevap verip ilgilendiginiz için gercekten süper olacak :) ) mutlu hissediyor

grkmyvz

Banned
4 Haz 2015
61
7
8
28
Bence ardream haritası olduğu şekilde kalmalı büyütülürse zaten az olan oyuncular birbirlerini haritada bulmakta zorlanacaklar. Ancak belirli bosslarında koyulması gerekmektedir. Çünkü ardream oyuncusunun czde boss düşürme olasılığı düşük olduğu için bir şekilde uniq item kasması gerekiyor. Bu durumda gerekirse czdeki bosların aynısı koyulup dropları düşürülmeli veya belli başlı ufak bossların olması gerekmektedir. (Örn: Duke, Bach, Bishop, Barrk, Bakirra, Bone Collector, Lobo, Lupus, Lycaon)

KaiProctor

The Knight Online Player
2 Haz 2015
57
2
8
32
Yalnız 2.şık konusunda itirazlarım var. bunu ankete dahil etmenizin sebebi nedir ? sadece cz playerımı hedefliyorsunuz sonuçta server pk server değil itemide expide zor.

evrenceza34

The Knight Online Player
10 Haz 2015
2
1
3
Adamin lwl'i 80+ gelmis burda kapatilsini isaretliyor . durumu o kadar iyi olmayan arkadaslarida dusunun ayiptir sizin icin dezavantajdir ardream olmasi

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
KaiProctor' Alıntı:
Yalnız 2.şık konusunda itirazlarım var. bunu ankete dahil etmenizin sebebi nedir ? sadece cz playerımı hedefliyorsunuz sonuçta server pk server değil itemide expide zor.
Kesinlikle Hayır. Fikir ayrılıkları olabilir diye eklenmiştir. Bizimle irtibatta kaldığınız için teşekkür ederiz.

JHoNALi1

The Knight Online Player
2 Haz 2015
18
0
1
OOO harbi sesimizi sonunda duydunuz helal olsun bizde vatan clanı olarak geri geliyoruz ardream akar.

umutmmcu

The Knight Online Player
9 Haz 2015
4
0
1
Merhaba The Knight Online severler,
Oyun ilk açıldığı zaman Ardream bölgesi küçük harita ve boss lar olmadan aktif etmiştik. Istekleriniz doğrultusunda haritanın eski haline dönmesi ve bossların yeniden Ardream'a eklenmesi için bir oylama başlatıyoruz.

Ardream büyük haritaya taşınırsa oyun senaryosu aşağıda ki şekilde olacaktır;

• Maksimum 59 level, master görevini tamamlamamış, skill ve stat fazlası olmayan oyuncular girebilir.
  • Öldürme başına gelen Ulus Puanı(NP) 32
  • Ölüm başına giden Ulus Puanı(NP) 25
  • Atross 50 Ulus Puanı(NP)
  • Riote 25 Ulus Puanı(NP)
  • Chaos Stone (Ronark Land bölgesine nazaran drop oranları bu bölgede daha az olacaktır.)
  • Bach,Duke,Bishop,Barrk,Bakirra,Acer,Samma,Shaula,L esath,Bone Collector,Lobo,Lupus,Lycaon canavarları aktif olacak.

Bu oylama tartışmaya açık bir oylamadır. Lütfen fikirler beyan etmekten kaçınmayınız. Sizlerinde desteğiyle The Knight Online'ı daha iyi yerlere getirmek için çalışıyoruz.

*Oylama 12 Haziran 23:59'a kadar geçerlidir.

The Knight Online ekibi.
burası yerı degıl ama arkadaslar bır ılgılenın bızımle sıfremızı degıstırdık ve suan oyuna gıremıyoruz ne eskısıyle ne yenısıyle

Euphoria

The Knight Online Player
2 Haz 2015
15
0
1
umutmmcu hesabının şifresini şöyle dene bi atom123 benim daha önce hesabım calınmıştı. Bu şifre ile girmeyi dene.

Bide Neden

• Chaos Stone (Ronark Land bölgesine nazaran drop oranları bu bölgede daha az olacaktır.)?????????

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
Ragnar oylama seçeneklerine ardream haritası büyütülecek fakat chaos stone ileriki zamanlarda aktif olacak diye bir madde daha eklemelisiniz diye düşünüyorum.ben şahsen ardreamda şimdilik boss olayına karşıyım.bu bosslardan üst sıra clanları faydalanacak ardream oyuncusu faydalanmıcak zaten czde yeteri kadar pk hala yok boş zamanları var ordaki bossları takip edecekler.bence bu şıkkıda eklemelisin.ayrıca 2. ve 3. seçenek verenlerin aslında amaçları aynı ve bu son 2 seçenek oyları bölüyo.son 2 seçeneği seçenler koalisyon yapması gerek bölmeyin oyları yeter :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Euphoria

The Knight Online Player
2 Haz 2015
15
0
1
Bence bütün yukarıdaki maddeler 1 kerede aktif olmalı. Ben her zaman ardream sevmişimdir. Eğer bu anketi 3gün önce yapılsa iyi olurdu. Ardreamdan cıkmazdım. Sırf bu servera ardream oynamak için gelicekler var. Eğer anket sonuclanırsa en kısa zamanda. Kendi arkadaşlarım gelicek ve ümit ediyorum ki başkalarıda katılacaktır. Ardream ve Ronark Land drop oranları eşit olsa iyi olurdu.

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
Ragnar oylama seçeneklerine ardream haritası büyütülecek fakat chaos stone ileriki zamanlarda aktif olacak diye bir madde daha eklemelisiniz diye düşünüyorum.ben şahsen ardreamda şimdilik boss olayına karşıyım.bu bosslardan üst sıra clanları faydalanacak ardream oyuncusu faydalanmıcak zaten czde yeteri kadar pk hala yok boş zamanları var ordaki bossları takip edecekler.bence bu şıkkıda eklemelisin.ayrıca 2. ve 3. seçenek verenlerin aslında amaçları aynı ve bu son 2 seçenek oyları bölüyo.son 2 seçeneği seçenler koalisyon yapması gerek bölmeyin oyları yeter :D
CHP zihniyeti değilmi işte heryerde karşımızda arkadaşlar :)

KaiProctor

The Knight Online Player
2 Haz 2015
57
2
8
32
kardeşim yine hayali senaryolarla geliyorsun ardream'ın tadını alan adamın czde işi olmaz sen bunu hiç dert etme. üst clan falan hikaye, ardreama ait clanlar oluşacak zaten bunun önüne geçemezsin.

Lady|Gee

The Knight Online Player
10 Haz 2015
1
0
1
Ardream gelirse cz biter arkadaşlar bunu diğer farm swlerde de gördük . ardream sacmalıktır.