Yöneticiye küfür

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

XBox

The Knight Online Player
30 Haz 2015
5
0
1
Attığım ticket'a uzun süre olumlu cevap alamadığım için küfür ettim ve ip ban yedim . Kızgın anıma geldi ve malum insan emeğinin çöpe gitmesini öyle kolay hazmedemez ben serverden gayet memnunum 50 kc bugu ve inn hostes bugundan sonra da oynamaya devam ettim yine ederim . Yöneticilerden ricam en azından ip banı kaldırmaları ve hep beraber yeni bir başlangıç yapabilmemizdir .

ScorDrag

The Knight Online Player
2 Tem 2015
107
1
18
Herkes sinirine yenik düşebilir yanlış yapabilir; ancak pek azı yaptığı yanlıştan ötürü herkesin önünde özür diler. Çekip gitmek yerine cabalamayi seçer. Umarım açılır banin arkadaşım. Kolay gelsin.

XBox

The Knight Online Player
30 Haz 2015
5
0
1
Umarım yöneticiler de sizler gibi düşünür . Server'ı arkadaşlarıma tavsiye ettim bana güvenip bu oyuna emek , para yatırdılar . Simdi ben onları yalnız bırakamam en azından bunu için çabalıyorum bir amacım var . Iyi düşünceleriniz için teşekkürler , iyi forumlar .

Brynjard

The Knight Online Player
20 Haz 2015
10
1
3
bu mevzu hakkında bende chief ile çok tartıştım oyuniçi insanların birbirine küfür etmesi serbest dedi bende dedim size sövebilir miyim o zaman ban yersin dedi. malesef değişik kardeşler bunlar sanırım user yoğunluğu yüzünden biraz kendini dev aynasında görme sendromuna yakalanmışlar, hayır olsun :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...