ÇARIM SOYULDU !

JimJooNesS

The Knight Online Player
10 Haz 2015
4
0
1
meraba dün gece 05:00 da cıktım oyundan ve 15:20 de girdim çarım çıplak maradon da. dogdu ticket atdm cevap gelmedi daha. ben acıldıgından beri 7/24 oyunda olan biriyim beni tüm user ler tanır.NICK JimJonesS

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
Önce karakterinizin soyulma ihtimallerini göz önünde bulundurun Hile Koxp vb. program kullanmış olabilirsiniz veya fake internet sitelerine giriş yapıp kullanıcı ıd paylaşmış olabilirsiniz veya başka bir pvp'de oynadıgınız kullanıcı ıd şifrenizi burada kullanmış olabilirsiniz karakterinizin bilgilerini başkalarıyla paylaşmış olabilirsiniz bunlardan hiçbirinden birini yapmadıysanız ticket atın ve itemlerinizi isteyin bunların dışında karakterinizin soyulma ihtimali yok binlerce karakter var oyunda neden siz olasınız ki !

JimJooNesS

The Knight Online Player
10 Haz 2015
4
0
1
öncelik le ben ardreamworld ve nt2 gaming ilk sahip leriyim.bögle koxp vb işleriyle karakter şifre paylaşım vb. hiç birini kulancak biri degilim. ..ve farkındayım

JimJooNesS

The Knight Online Player
10 Haz 2015
4
0
1
inş olunur. normalde user olmıyan birisiyim ama pvphosting acdıgı için geldim ve ful pus cektim :( çar soyuldu şaka gibi

grkmyvz

Banned
4 Haz 2015
61
7
8
28
SanJoseSexyyyy'nin dedediği gibi eğer onlardan birini yapmadıysan charın soyulma ihtimali düşük. Ancak başka serverlerde oynadım dedin. O serverlerdeki id pass ile giriş yaptıysan charın soyulmuş olabilir. Veya çok güvendiğin arkadaşına şifreyi verdiysen o da seni soyabilir ihtimmali göz önünden geçir.

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
JimJooNesS' Alıntı:
öncelik le ben ardreamworld ve nt2 gaming ilk sahip leriyim.bögle koxp vb işleriyle karakter şifre paylaşım vb. hiç birini kulancak biri degilim. ..ve farkındayım
Kim olduğunuz benim için önemli değil bunların dışında karakterinizin soyulacağını siz benden daha iyi bilmelisiniz.

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysis generalprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasiron hardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpoint lactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirm learningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3listsnameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoon obstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimator railwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblock secularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфосайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо