BraveHeart Dolandırıcıdır ilgililer Geregini yapabilirlermi

qxr51

The Knight Online Player
12 Haz 2015
7
0
1
Başkan uğraşıyoruzda sanırım boşuna yetkliler parayı kırdı zaten artık playerlar umurlarında değil bu server 2 güne biter ama kazanan yine theko yetkileri tabiki

gumusmustiii

The Knight Online Player
12 Haz 2015
3
0
1
qxr51' Alıntı:
Başkan uğraşıyoruzda sanırım boşuna yetkliler parayı kırdı zaten artık playerlar umurlarında değil bu server 2 güne biter ama kazanan yine theko yetkileri tabiki
Abi itemlerimizi istesek tamam dicez ugraşmıyorlar item vermek için item de istemiyoruz biz burada sadece adamın oyundan uzaklaştırılmasını istiyoruz sonra bizde alt f4 çeker çıkarız zaten başkalarının emekleri paraları gitmesin..

Clark

The Knight Online Player
10 Haz 2015
14
0
1
Arkadaşlar eğer dolandırıldıysanız bunda yetkililerin yapabileceği bir şey yok, dolandıran insanın da kendi kişiliği ile alakalı bir şey.. Doğru olmayan bir şeyi yaptı ama oyunun kurallarından insanları dolandırmayacaksın diye bir şey yok bildiğim kadarı ile sonuçta burdan ticarette dönüyor, ve ne yazık ki buda doğal düzenin kanunlarından biri.. Eğer dolandırılmak istemiyorsan birine gerçekten güvenmeden önce iyi tanıyıcaksın. Benimde çok samimi olduğum oyundan arkadaşlarım var, durum her ne kadar böyle olsada birbirimizi %100 tanımıyoruz ve bir şey lazım oldugunda bunu 3 aşağı 5 yukarı bir rakam ile birbirimize satarak alarak yapıyoruz. Sen birine körü körüne güvenip elindekini verirsen o senin bileceğin iş, dolandırıp dolandırmayacağıda adamın karakteristik yapısı ile doğru orantılıdır. Umarım yazdıklarım sende farkındalık yaratmıştır.

Clark

The Knight Online Player
10 Haz 2015
14
0
1
Yetkililer parayı kırdı biz umurlarında değiliz tarzındaki bir zihniyette bana çok saçma geliyor hemen açıklamam gerekir ise

diyelim ki umurlarında değiliz ve bizden güzel para kazandılar, adamlar mantıksal çerçeveden bakıcak olursan şöyle düşünür. Ulan ben 2-3 bir şey düzeltiyorum bunlar daha fazla oynuyor daha fazla para yatırıyor. Az bir emek ile çok para kazanıyorum, ben bunu burda kesmem devam ettiririm'' derlerdi mantıksal çerçeveden bakıcak olursan. Kimse parasının geldiği yeri riske etmemek için onu daha olduğundan daha kötü bir duruma sokmaz.

buda şu anlama geliyor sizin söyleminizden, sizin işinize gelmeyen her şey ile yetkililer ilgilenmeli ve sizin istediğiniz gibi yapmalı.. Kusura bakmayın arkadaşlar burası Anaokulu değil sizde 3-5 yaşında çoluk çocuk değilsiniz. Biraz makul olun ve mantıklı konuşun. Eğer birisi seni dolandırdıysa bu senin suçundur. Her ne kadar bunu yapan doğru bir şey yapmamış olsada. Adam oyun içinde dolandırıcılık yaptı diyede serverdan uzaklaştırılması çok abest olur.. hatta ve hatta abeste iştigal eder. Bunun benzeri olaylar hayat içerisinde sürekli olmakta.

Dipnot: Dolandırıcılık yapan kişiyi tanımıyorum yaptığında da hak idda etmiyorum, kesinlikle etik bir davranış değil, söylemlerimden onu destekledim gibi bir düşünceye kapılmayın.

gumusmustiii

The Knight Online Player
12 Haz 2015
3
0
1
Clark' Alıntı:
Arkadaşlar eğer dolandırıldıysanız bunda yetkililerin yapabileceği bir şey yok, dolandıran insanın da kendi kişiliği ile alakalı bir şey.. Doğru olmayan bir şeyi yaptı ama oyunun kurallarından insanları dolandırmayacaksın diye bir şey yok bildiğim kadarı ile sonuçta burdan ticarette dönüyor, ve ne yazık ki buda doğal düzenin kanunlarından biri.. Eğer dolandırılmak istemiyorsan birine gerçekten güvenmeden önce iyi tanıyıcaksın. Benimde çok samimi olduğum oyundan arkadaşlarım var, durum her ne kadar böyle olsada birbirimizi %100 tanımıyoruz ve bir şey lazım oldugunda bunu 3 aşağı 5 yukarı bir rakam ile birbirimize satarak alarak yapıyoruz. Sen birine körü körüne güvenip elindekini verirsen o senin bileceğin iş, dolandırıp dolandırmayacağıda adamın karakteristik yapısı ile doğru orantılıdır. Umarım yazdıklarım sende farkındalık yaratmıştır.
biz itemlerimizi versin falan gibisinden konuşmuyoruz arkadaşım sadece başka charların hakkı yenmesin emekleri gitmesin diye BAN ATILSIN DIYORUZ SADECE GIDEN ITEMLER UMRUMUZDA DEGIL SADECE GIDECEK OLAN MILLETIN EMEKLERINE YAZIK OLMASIN BUNU DEMEYE ÇALIŞIYORUZ

qxr51

The Knight Online Player
12 Haz 2015
7
0
1
Kardeşim oyun için hertürlü rahatsızlıktan gmler sorumludur buda bir rahatsız edici insan vakasıdır gereği hertürlü yapılmalıdır ben bu oyuna para yatırdım gmler adminler ilk gün yalvarırken yanımızdan ayrılmazken şimdi hiç siklemiyolar bizi paranın amına koydular kısacası bu server burda noktalandı benim gözümde yakında inşalalh sizde görürsünüz şuanda oyunda flood yapıyorum amacım itemlerimi almak degil alsam akşam yakıcam itemleri farklı bir servera geçicem nedeni ise gmlerin tavrıdır inşallah ne demek istediğimi anlayıp cevap verirsiniz

qxr51

The Knight Online Player
12 Haz 2015
7
0
1
En basitinden bir polis memurunun yanına gittiğinizde dolandırıldım dediğinizde soruşturlma açılır bu serverın poliside Game Master oluyor fakat ilgilenmiyorlar sıkıntı burada işte onlar beni çok iyi tanırken bana bile yardımcı olmuyorlar çoğu yasak benim isteğim üzerine geldi ama yakında serverın dbsini sıfırlamaya doğru gidecekler sebebi ise oyunu baştan başlatıp daha çok para kazanmak tamamen ticarete dökmüş olamaları bu işi beni çok rahatsız etti artık bizimde bir sabrımız var hala cevap bekliyorum bana küfür bile etseler cevap versinler artık

Clark

The Knight Online Player
10 Haz 2015
14
0
1
Verdiğin örneklemeye bakınca çok mantıksız konuştuğunu anlıyorum dostum, ve ben burdan sana ne anlatmak istersem anlatayım sen onu dinlemeyeceksin yine kafanın buyruğuna göre sana göre ne doğruysa onu yapıcaksın burda ben boşuna boğaz patlatmış olucam. Her şey den önce konuşma tarzın karşına alınıp mantıklı konuşulabilicek bir insan olmadığını gösteriyor iyi günler iyi forumlar. (Polis ile GameMaster) aynı anlama gelmez, biri Kanuna uyaraktan toplumdaki düzeni korur, diğeri GameMaster oyun içerisindeki problemler ile uğraşır. GameMaster dediğin zaman sözlük kavramı insanların dertlerini tasalarını, mızmızlanmalarını dinlemek değildir. Oyunda bir sorun varsa report eder bu... Oyunda dolandırıcı birinin olması GameMaster ın report etmesi gereken bir sorun değil. O dolandırıcının kendi karakter yetersizliğidir. Lütfen yorum yazarken yazdıklarımı oku ve mantık çerçevesinde yaz.

qxr51

The Knight Online Player
12 Haz 2015
7
0
1
Kardeşim şu kafandan yanlış olan düşünceleri bir kenara bırak artık belliki destekçisisin onun ben itemimi felan geri istemiyorum her ne kdar 20 gb felan kaptırsamda mesajımı okursan anlıcaksın ben bu adam başkasını dolandırmasın diye uyarmaya çalışıyorum bu arada dediğin kelime ile çelişmemeye çalış artık bu oyun içi bir problem zaten eğer o itemleri kaptırmasaydım akşam anvilde yakıp çıkıcaktım oyundan

PhantomAssassiN

The Knight Online Player
31 May 2015
12
0
1
32
açıcan gözünü. ve merak ediyorum harbi nasıl dolandırıyorlar yani trade belli pazar belli nasıl beceriyorunuz bunu bi yardım :D

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysis generalprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasiron hardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpoint lactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirm learningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3listsnameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoon obstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimator railwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblock secularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.ru generalprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ru hardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.ru keepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.ru lactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.ru learningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.runameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ru obstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspherespagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.ru railwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.ru secularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru