bakarmısınız juri ve adminler

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

J0KER

Banned
10 Haz 2015
29
0
1
verebilecegim kanıtlar bunlar . saatlere dikkat edin. FAKE bir durum yoktur. 2 numaradan bana ulaştı ama 2 numarada suan tanımadıgını idda ediyor. ve suan NCS basmış sanrm

eski adı REQ bilirsiniz daha öncede konu açmıştım kanıt yok demıştınız. bende telefonumda bulunanları yukledım.

benden kanıt ısteyen juri ve admınler nerde ? neden kimse bakmıyo ? ben söylim çünkü kanıt var ortada ve ugraşmak istemiyor.

https://i.hizliresim.com/DMp2QO.png

https://i.hizliresim.com/YBmkY6.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
Jürilerin bu konu hakkında birşey yapalabileceği birşey yok admilerde ne kadar yardım edebilirim bilmiyorum karakter alım satımlarda ya yüzük yada elden alışveriş yapmanızda fayda var veya site üzerindende alışveriş yapılabilir net bir şekilde dolandırılmışsınız ve paranızın üstüne konmuş oyunla ilgili kimsenin yardım edıcegını sanmıyorum elınızde kanıtlar varken bırde savcılıktan şansınızı deneyin derim ama 100 200 lira için ne kadar ilgilenirler bilemem geçmiş olsun daha dikkatli olmanızda fayda var.

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

J0KER

Banned
10 Haz 2015
29
0
1
geçen gün bana mıllete çamur atıyorum gibisinden yorum yapan jurimiz ortalarda yok onun için attım giden gitti yapıcak bişey yok. ama jurilerin onayı ile bu düzenbaz ve dolandırıcı arkadaş oyundan men edilebilir ... mesela ben parayı göndermeden sen bana itemini verirmisin ? vermezsin. parayı gönderdim sana chara yüzük bastın ama vermiosn parayı aldın çunku . hiç fark etmez yüzük felan . parayı yatırmadanda kmse sana item vermez.

Sorqq

The Knight Online Player
15 Haz 2015
57
0
6
aynısı bizim klanımızdaki bir üyemizin de başına geldi.bu req karakterinin hesabına 300tl yatırdı,sonrasinda ses seda cikmadı.biz oyun içinden duyurabildiğimiz kadar duyurduk ama bir kaç kişi daha dolandırıldı sanırım.maduriyeti gidermek için savcılığa başvurulabilir,oyun içinden de banlanabilir karakter.

Sorq-Holyshit

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
J0KER' Alıntı:
geçen gün bana mıllete çamur atıyorum gibisinden yorum yapan jurimiz ortalarda yok onun için attım giden gitti yapıcak bişey yok. ama jurilerin onayı ile bu düzenbaz ve dolandırıcı arkadaş oyundan men edilebilir ... mesela ben parayı göndermeden sen bana itemini verirmisin ? vermezsin. parayı gönderdim sana chara yüzük bastın ama vermiosn parayı aldın çunku . hiç fark etmez yüzük felan . parayı yatırmadanda kmse sana item vermez.
Büyük ihtimal ben dedim çamur atıyosunda demedi iftirra olabilir haklıda olabilirsn dedim bu gibi konuları kanıt olmadan açmanız doğru değil sadece onu söylüyorum. geçmiş olsun bu arada.

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
J0KER' Alıntı:
Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için komisyon alan siteleri kullanabilirsiniz.

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

J0KER

Banned
10 Haz 2015
29
0
1
eee alimutlu şimdi ne olucak ?? geçmiş mi olucak geçirmişlermi olcak . arkadaş şuan pk da ve gayet mutlu çunku 450tl benden (banka dekontuda elimde paylaştım ama geri kaldırdım skıntı olur dıye) 300 Tl de diger arkadaşdan belki 400 500 de birinden almıştır. oohhh ne alaaa memleket adam 1 günde asgari ücret kazanıyo ozaman hiç çalışmasına gerek yok. siz eger JURI olarak toplanıp bi karar verip bu adamı men etmediginiz sürece bu adam daha çoooooookk adamı kandırır. YÜZÜK felan hikaye baska bişey degil

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

J0KER

Banned
10 Haz 2015
29
0
1
benden kanıt istediniz çıkarttım . sadece nasıl kandırıldıgımı görmek içinmi istediniz ?

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Dolandırmaya karışmıyoruz önce kurallarımızı okuyunuz bu durumla alakalı TheKnightOnline Ekibi sorumlu tutulamaz, mahkeme iznini ticketten gönderdiğinizde kişiyi daha kolay bulabilecekleri IP,MacID,HDDserial leri size veririz yardımcı olmak için.

iyi eğlenceler

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
Öncelikle jürilerle ilgili bir şikayetiniz varsa bunu bildirin ve yetkililer ilgilensin sizin şuan tek yapabılecegınız işlem mahkemede hakkınızı aramaktadır herhangi bir ko serverda olsa bu sizle ve satan kişiyle ilgilidir siz kullanıcının banlanmasını istiyorsanızda daha düzgün başlıklı ve daha iyi düzgün ve net anlatılmış bir konu açarsanız merak etmeyin o konuyla ilgilenirler.

Tekrardan geçmiş olsun daha dikkatli olmanız dileğiyle.

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysis generalprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasiron hardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpoint lactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirm learningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3listsnameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoon obstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimator railwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblock secularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтhttp://packedspheres.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт