TAKI BASMA BUGU/HILESI AÇIKLAMA BEKLIYORUM

komacker

The Knight Online Player
10 Haz 2015
53
0
6
Yetklilerden bir açıklama bekliyoruz gelin bir hesap yapalım

3 x +9 takıdan =+10

3x +10 = +1 (dex str 12)

3x +1

3x +2

3x+3

3x+4;= +5 (dex str 20 8 hp)

Yani toplamda 729 tane +9 takı lazım ki +5 takı çıkarabilelim :)

Haa birde bu takıların hiç biri yanmadan geçicek :D Kaç defa +9 dan +10 a takı basamadığımı bilirim.

Şimdi sorarım sizce bu normal mi ? Serverda daha 27 tane rol roc ep doptan çıkmamışken +3 dual satıyordu adamlar.

Yaptığım araştırmalara göre bu takıları 2. ve 3. takılara ihtiyaç duymadan program ile tek takı üzerinden upgrade ediliyormuş.

Gerekli ticketler yetkililere bildirildi ama herkesin bu yapılan iğrençliği görmesini istedim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Severus89

The Knight Online Player
8 Haz 2015
176
3
18
Yakındır serverda çıkar herşey meydana ki bundan 20 gun once ben worner isimli karakterde iron set olduğunu gördüm inventorysinin resmini koymuş foruma bi bakıyım dedım belt of dex veya judi takıcak değil ki kendide kabul etti bende iron set vardı serverdan 1 hafta sonra paranın acamıyıcagı kapı yok diye bu ıtemlerı gm destekli alıyorlar gmler satıyor bu kadar net. hesapta bide adalet vs saçmalıgı ile konussunlar mahkeme kursunlar kolpa hepsi .

TrevorPhilips

The Knight Online Player
11 Tem 2015
6
0
1
Diğer Takıların KSC'si. Küpeler dual +5. Ortadakinin de KSC aldım sanıyordum ama demek ki basamamışım tuşa. Konunun muhatapları ve Yetkililer'den bir açıklama bekliyoruz. Birazdan 'orijinal KSC dosyaları'nı da upload edeceğim.

dipnot; tarafımdan söylenen her kelime tamamen zarflama amaçlıdır.

Furrky

The Knight Online Player
13 Haz 2015
20
0
1
GM açıklamasını yapsın biz buradayız. vonWilhelm

TrevorPhilips

The Knight Online Player
11 Tem 2015
6
0
1
Oscar Goes To TrevorPhilips :) Eyyy yurdumun zeki insanları. GM açıklamasını yapsın biz buradayız rahat ol koç. vonWilhelm
Ilk yazdığın mesaj (düzenlemeden önce) tamamen suçlu savunma psikolojisiyle yazılmıştı oysa,neden değiştirdin ki? Hadi hepsini geçtim,bana; bu takıları yapmak için toplamda kaç takı harcadığını,hiçbirinin yanmadığını varsayarak açıklayabilir misin? Şu dakkadan sonra zaten muhatabım siz değilsiniz,sayın yetkililerdir konuya açıklık getirecek olan. Kimse sizden "yaptım,bugu var vs." gibi bir cevap beklemiyor zaten. Kullanılan item sayısı / harcanan zaman =? yanma ihtimalini söylemiyorum bile. Istediğiniz kadar rahat olun,bu konu açıklanmadığı sürece peşinde olacaz.

dipnot; konuşmanın başından sonuna kadar okunduğunda,nasıl da hevesli olduğunuzu görebilir insanlar...

Furrky

The Knight Online Player
13 Haz 2015
20
0
1
Sen kimseyi suçlayamazsın GM'e ticket atarsın öğrenirsin. Yada takıların varlığını kanıtlayan fotoğraflar koyarsın. Bizden kimseyi elinde bir kanıt yokken Dupeci, hileci olarak nicklerimiz açık bir şekilde suçlayamazsın (item satışı, ticareti dönen) bir serverda. Ya o nickler kapalı bir şekilde koyacaksın fotoğrafları, GM evep bunlar dupeci derse reklam yapıp bas bas bağıracaksın, ya da susacaksın. Mahalle karıları gibi ajanlık peşine düşmeyin rezil etmeyin kendinizi.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Severus89' Alıntı:
Yakındır serverda çıkar herşey meydana ki bundan 20 gun once ben worner isimli karakterde iron set olduğunu gördüm inventorysinin resmini koymuş foruma bi bakıyım dedım belt of dex veya judi takıcak değil ki kendide kabul etti bende iron set vardı serverdan 1 hafta sonra paranın acamıyıcagı kapı yok diye bu ıtemlerı gm destekli alıyorlar gmler satıyor bu kadar net. hesapta bide adalet vs saçmalıgı ile konussunlar mahkeme kursunlar kolpa hepsi .
Iron set yok kimsede TL ile item satmıyoruz.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
kontroller yapılacaktır. Geri dönüş yapacağım beklemede kalınız.

Edit :

Kullanıcı itemi kendisi basmış Upgrade_logda gözükeni size atıyorum

Fakat bu yinede bi sorun olamayacgı anlamına gelmiyor detaylı araştırmaya baslayacagım eger bir bug veya problem varsa 20 gün önce bazı yollarla item kopyalamaya calısanları bulup yaklaşık 200 kişi banlamıştık. Eğer burdada böyle bi durum söz konusu ise bunu yapan tüm kullanıcılar banlanacaktır.

Alencia ile detaylı araştırmadan sonra geri dönüş yapılacaktır.

Furrky

The Knight Online Player
13 Haz 2015
20
0
1
Teşekkürler Duellona. Buyurun zaten maradonda da satılıyor item o kadar zor değilmiş demekki almak bu itemi :) Numara yapıp tradeden görmek için uğraşmaya gerek yok pazarda satılıyor item.

asassian19

The Knight Online Player
29 Haz 2015
53
0
6
SNZ ADLI KISI DEX 16 SATIYOR DAHA YENI BIRI DAHA LINEN BELT +5 (DEX 20 ) SATIYORDU

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Öncelikle bildiriminiz için teşekkür ederiz. +9 accessorieslerde +10 a(%40) basarken yanma şansı, sonrasında +3(16 bonus) olana kadar yanma şansı yoktur.

+4 +5 e de kolay bir şansla geçmektedir (%50 %50)

Alencia ile yaptığımız incelemelerde herhangi bir problem bulunmamıştır. Isteyen her oyuncu bu itemi yapabilir.

Oyunumuzu korumaya yönelik yapmış olduğunuz bildirim için TheKnightOnline ekip arkadaşları olarak teşekkür ederiz.

oguzhanacer

The Knight Online Player
12 Haz 2015
32
0
6
Furrky' Alıntı:
Teşekkürler Duellona. Buyurun zaten maradonda da satılıyor item o kadar zor değilmiş demekki almak bu itemi :) Numara yapıp tradeden görmek için uğraşmaya gerek yok pazarda satılıyor item.
Sadece mousenın sol tıkına basıp itemi çogaltıp çogaltıp kolay yoldan elde ettikten sonra bende satarım sorun yok ;)

asassian19

The Knight Online Player
29 Haz 2015
53
0
6
Furrky' Alıntı:
Sell Dual Dex 16 ,,,+2 judı belt ben satıyorum kardes bende korkmaya basladım bug olayını gorunce

komacker

The Knight Online Player
10 Haz 2015
53
0
6
Ya Allah aşkına dalgamı geçiyorsunuz 729 tane +9 takı yanmadan geçicekte +5 olucak. Ve adamlarda bu itemlerin seti olucak.

+9 dan + 10 a item basarken % 60 ı yansa kafadan 437 takı yanıyor +4 ve +5 e item geçiriken % 50 yanma ihtimallerinide eklersek 3000 den fazla takı olması lazım. Bu itemlerin normal bir şekilde basılmasına imkan yok. Kafa taslak matematik hesabı ortada. Eğer böyle giderse birçok insan bu serverı bırakır emin olun.

Furrky

The Knight Online Player
13 Haz 2015
20
0
1
Bu adamın yaptığı pisliği temizlemenizi istiyorum Duellona. Iğrençlik, hile, dupe diyerek bizi suçlaması bizim isimlerimiz üzerinden prim yapmasına yeterince müsade ettiniz. Konuyu mu kapatacaksınız forumdan mı banlayacaksınız ne yapacaksanız işinizi yapın lütfen.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
komacker' Alıntı:
Ya Allah aşkına dalgamı geçiyorsunuz 729 tane +9 takı yanmadan geçicekte +5 olucak. Ve adamlarda bu itemlerin seti olucak.
+9 dan + 10 a item basarken % 60 ı yansa kafadan 437 takı yanıyor +4 ve +5 e item geçiriken % 50 yanma ihtimallerinide eklersek 3000 den fazla takı olması lazım. Bu itemlerin normal bir şekilde basılmasına imkan yok. Kafa taslak matematik hesabı ortada. Eğer böyle giderse birçok insan bu serverı bırakır emin olun.
UPgrade logları atıldı size herhangi bir problem yok.

TrevorPhilips

The Knight Online Player
11 Tem 2015
6
0
1
Merhaba Öncelikle bildiriminiz için teşekkür ederiz. +9 accessorieslerde +10 a(%40) basarken yanma şansı' date=' sonrasında +3(16 bonus) olana kadar yanma şansı yoktur. +4 +5 e de kolay bir şansla geçmektedir (%50 %50) Alencia ile yaptığımız incelemelerde herhangi bir problem bulunmamıştır. Isteyen her oyuncu bu itemi yapabilir. Oyunumuzu korumaya yönelik yapmış olduğunuz bildirim için TheKnightOnline ekip arkadaşları olarak teşekkür ederiz.[/quote'] Öncelikle geri dönüşünüz için teşekkür ederim. Fakat sizden bir ricam var,madem ki upgrade tablosunda görünüyor,bütün bu takıların +9'dan +5'e kadar ki Loglarının da görüntülenmesini istiyoruz. 2 adet +5 Str küpe,1 adet +4 Str kolye ve 1 adet +5 dex kolye. Bütün bu itemlerin upgrade tablosunu gösterin,bu insanlar tamamen bu itemleri en başından en sonuna kadar basmış deyin ben de helal olsun deyip TheKO hayatıma son vereceğim. O kadar söylüyorum artık. Ayrıca konunun muhatabı kişiler,size karşı şuana kadar bir mesajımda hile&dupe vs. gibi bir suçlama var mı ki gereği yapılsın diyorsunuz. Ama ben yine de söylüyorum,herhangi bir yaptırım uygulanacaksa tarafıma,buyrunuz. Benim tek derdim,varsa birşeyler çıksın ortaya. Şayet o kadar itemi toplayıp,upgradeden geçirmek kim olursa olsun herkesi işkillendirir...

nuts

The Knight Online Player
30 Haz 2015
14
0
1
Snz denilen arkadaşın basmasına kefil biriyim. Kaç tane +10 takı bastıysam arkadaş benden satın alıp devam etmiş biri. 80/100m çok umursamıyordu arkadaş. Legal bir biçimde bastığının neresine inanmıyorsunuz? +8 raptor basımı +5 takıdan daha zor ama piyasa da var mı, var.

komacker

The Knight Online Player
10 Haz 2015
53
0
6
Snz denilen arkadaşın basmasına kefil biriyim. Kaç tane +10 takı bastıysam arkadaş benden satın alıp devam etmiş biri. 80/100m çok umursamıyordu arkadaş. Legal bir biçimde bastığının neresine inanmıyorsunuz? +8 raptor basımı +5 takıdan daha zor ama piyasa da var mı' date=' var.[/quote']
Çünkü adam 1 tane takıyı 2. 3. takı olmadan upgrade yapabiliyor. Oyüzden parasına bakmadan çekiyor o takıları. Çünkü +10 dan sonra +3 e kadar yanmadan gidiyor.Buda adama 9 gb kar bırakıyor.