SAVUNMA. KARAKTER BLOCKED

Ceday33

New Member
13 Mar 2017
11
1
3
35
Karakter Adı: JediBAHA
Hesabın Kapatılma Tarihi: 28.03.2017
Hesabın Kapatılma Sebebi: TL satısı
Savunma:[/color] Arkadaşlar merhaba. Öncelikle oyuna gerçekten vakit ayıran ve hakkıyla oynayan biriyim. Gecenin bi köründe kalkıp madene rpr yapıp geri yatan biriyim. Kapatılma nedenim tahminimce oyun ıcınde tl ile satış yapmak. Ama zaten forumunuzda konu actım ve konuyu gondererek satış yapma çabasındayım. Sell 83 lvl character yazan bır suru kısı goruyorum. Ben selll tl ile diye bağırmadım bile. Gerçekten hile ye bile başvurmadım hiç. Oyun içerisinden forumdaki satışımızı bildirebiliyoruz dıye bılıyorum. Eger oda yasaksa yapmayız birdaha olur biter. Lütfen okadar emeğim uykusuz kalmam boşa gidecek. İlgilenirseniz sevinirim lütfen. Teşekkürler.

KqlwsdhonOngt

Member
17 May 2023
53
0
6
47
Однозначно рекомендую этот сайт!изготовление стендовИзготовление стендов информационных с карманами может понадобиться в самых разных сферах деятельности. Школа, детский сад, университет, столовая, поликлиника и другие учреждения - планы помещений и место для размещения важных материалов необходимы для каждого общественного места. В типографии Impress вы можете заказать информационные стенды с карманами недорого и в соответствии с требованиями нормативных документов. Например, планы эвакуации должны полностью удовлетворять регламенту стандартов пожарной безопасности. Давайте подробнее рассмотрим, какую продукцию вы найдете в данном разделе и как сделать заказ на нашем сайте.