hem suclu hem küfürlü ks

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kinaye

The Knight Online Player
17 Haz 2015
9
0
1
ne denen sahıs ne kadar charı varsa tum eslantta hepsını bır slota koymus alayına pislik yaptıgı yetmezmiş gibi birde küfür ediyor

kinaye

The Knight Online Player
17 Haz 2015
9
0
1
yine aynı adam boroo slotuna mob cekti 6 kısıyı yatırdı ve halen rahat vermıyor ınsanlara üstüne küfür ediyor.

HeBirader

The Knight Online Player
12 Tem 2015
17
0
1
Boroya mob ? anlamadım attıgın resimde ne borosu ne mobu da. Küfür etme meselesine gelince KSC leri tam almak gerekiyo hocam. Bakalım küfrün başı nerden çıkmış ???

HeBirader

The Knight Online Player
12 Tem 2015
17
0
1
O kadar küfre rağmen yeteri kadar düzgün konuştuğumu düşünüyorum ama insanlar bazen küfrü nereye kadar edebilceklerini bilmeli. Evet karşılığında küfrettim. Ama bi tane adam da cıksın desinki bu durumda bana bu laf söylense bu şekilde küfretmem ... kaç msj boyunca ben güzel şekilde cevap vermeye çalıştım yazılana . . . Ama burada ceza alması gereken kim ona siz karar verin ...

Benim belki ailede alamadığım o terbiyeyi aldığını iddia etmene rağmen aile kavramının sende ne kadar basit olduğunu gösterdin . ve ben hala senin ailene laf etmedim ... Yanlış yapıyosun ...

Moderatör tarafında düzenlendi:

kinaye

The Knight Online Player
17 Haz 2015
9
0
1
ben sana sadece aferin dediğimde ne dedin he, boroya tb quest cekmedin mi sen , keske yakalayabılseydım de alsaydım fotonu, tb slotundayken de cekerim de burda güzel insanlar var onun hatrına cekmıyorum demedın mı, az delikanlı ol..

bu arada ne ailenle ilgili bisey dedim sana nede baska bisey sana sadece aferin sana demiştim, sen o kadar kişiyle diyolağa giripte hepsine sövdüğünden kafan allak bullak çıkaramıyosun kim kimdir kim değildir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

kinaye

The Knight Online Player
17 Haz 2015
9
0
1
HeBirader' Alıntı:
Boroya mob ? anlamadım attıgın resimde ne borosu ne mobu da. Küfür etme meselesine gelince KSC leri tam almak gerekiyo hocam. Bakalım küfrün başı nerden çıkmış ???
tb değil boroo slotunda kac saat illet oldun bize sen daha iyi biliyon.

HeBirader

The Knight Online Player
12 Tem 2015
17
0
1
Boro slotunda illet oldun : Ks attım size evet ks nin bi cezası olmadığını öğrendim geçenlerde hatta cevap şöyleydi. Ks illegal değildir ceza sebebi değildir iigünler.

Evet boroda sürekli cümle aralarına ; adamsın demi sen. adamlık senin yaptığın. bravo aferim sana gibi laflarla kıvrılıyodun o zamana kadar cevap vermedim sana en son hıyar dedim afedersin. Bişey çekerimde güzel insanlar var diye bişey demedim. Attığım ksc de ne konuştuğumuz tamamen yazıyo diğer insanlarlada. senin söylediğin meselede buna dahil. Hepsine sövmek ? birsürü Ksc çıkardınız ortaya. 2 küfrüm var. Anama söven adama cevabım. Sana hıyar demem.

HeBirader

The Knight Online Player
12 Tem 2015
17
0
1
Ben ksc sahibinin sen olduğuna dikkat etmedim yazarken . Anama söven kişi olarak düşündüm seni direk o konuşmaları görünce o konuda özür dilerim. benim hatam. Sonra düzeltip farklı bi konu açtım zaten. Küfrün sahibi Ates değildir . Benim dikkatsizliğim

kinaye

The Knight Online Player
17 Haz 2015
9
0
1
sana sadece aferin sana dedim ve sen bana sadece hıyar demedin ilk ksc ye bakta gör hatırla ne dediğini kimse de senin anana sövmedi ama sen cok sövdün sana söven varsa at ksc sini.

kinaye

The Knight Online Player
17 Haz 2015
9
0
1
HeBirader' Alıntı:
Boro slotunda illet oldun : Ks attım size evet ks nin bi cezası olmadığını öğrendim geçenlerde hatta cevap şöyleydi. Ks illegal değildir ceza sebebi değildir iigünler.
Evet boroda sürekli cümle aralarına ; adamsın demi sen. adamlık senin yaptığın. bravo aferim sana gibi laflarla kıvrılıyodun o zamana kadar cevap vermedim sana en son hıyar dedim afedersin. Bişey çekerimde güzel insanlar var diye bişey demedim. Attığım ksc de ne konuştuğumuz tamamen yazıyo diğer insanlarlada. senin söylediğin meselede buna dahil. Hepsine sövmek ? birsürü Ksc çıkardınız ortaya. 2 küfrüm var. Anama söven adama cevabım. Sana hıyar demem.
illet oldun sonra da quest cektın.

HeBirader

The Knight Online Player
12 Tem 2015
17
0
1
kardeş senin gözün falan mı yok. kendi attıgın 2. ksc deki en üstteki yazıya bak. sonra bu konu içindeki benim attıgım ksc deki yazıları tamamen oku. Önüne atıyoz oku diye hala itiraz ediyo adam sövmedi diye KSC attım işte 3. mesajda cık yukarı tıklada oku onuda sen yap bi zahmet . Senin anan baban belli degil. bi insan şöyle 0c olur. bunlar sana küfür olarak görünmüyoda hıyar mı dokundu . ben sövdüysem çıkar at kardeş boş laf yapma 8 tane adamdınız hepiniz pc başında 30 dk slotunuzdaydım hiç birinizin mi aklına gelmedi ksc almak okadar sövdümde. Çıkar at burda sövdün diye. Hala boş konuşuyon

kinaye

The Knight Online Player
17 Haz 2015
9
0
1
halen hıyar dıyosun konusuyosun bana, attın ksc leri bende attım kscleri, kim ne yapıyosa yapar hıyarmış hadi boş yapma

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Gereken Ceza Verilmiştir. Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...