Dalga geçmek için mi server açtınız ?

firaatyasaar

New Member
24 Mar 2017
20
0
3
27
Bundan önce bütün THEKO'nun serverlerinde oynadım . Hepsi en az 2 ay dolu dolu gitti . Ama bu serveri dalga geçmek için mi açtınız ?
Gmlere sorunu bildiriyoruz bizde sorun yok diyor tüm server sorunu bildiriyor yine yok.
Fragment eklememişsiniz magelerin frsi yok , serveri canlandıran mage team kalmadı herkes kc gb satma derdinde cz atross riotelere teslim edilmiş durumda !
Ne bir user çekme ne bir event de cabası :) Acaba yönetim ekibi felanmı değişti amacınız neydi merak ettim :) Giden 100-200 TL olsun ama kendinizi mimlettiniz herkes için THEKO artık bitmiştir .

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Bundan önce bütün THEKO'nun serverlerinde oynadım . Hepsi en az 2 ay dolu dolu gitti . Ama bu serveri dalga geçmek için mi açtınız ?
Gmlere sorunu bildiriyoruz bizde sorun yok diyor tüm server sorunu bildiriyor yine yok.
Fragment eklememişsiniz magelerin frsi yok , serveri canlandıran mage team kalmadı herkes kc gb satma derdinde cz atross riotelere teslim edilmiş durumda !
Ne bir user çekme ne bir event de cabası :) Acaba yönetim ekibi felanmı değişti amacınız neydi merak ettim :) Giden 100-200 TL olsun ama kendinizi mimlettiniz herkes için THEKO artık bitmiştir .
Maden de Black gem, blue gem, Green gem, mavi ve yeşil kutu hariç gem veya fragment bulunmuyor. Bunun sebebi BF yi ve diğer eventleri değerli bir hale getirmekti. Ayrıca Server düşündüğümüz kadar kalabalık olsaydı bu eventlerde inanılmaz keyif alacaktınız. Şu an aynı anda 15 (O, Y, A, K , Z, K,) baş harflerini yazdığım server birden açıldığı için USER yayıldı ve beklenen user gelmedi.