CLANIMDAN ARKADAŞIM HAKSIZ YERE HAPISE ATILDI

PaÅŸhaa35

The Knight Online Player
6 Kas 2015
33
0
6
Karakter Adı: IskandinavSemper

Hesabın Kapatılma Tarihi : 19.11.2015

Hesabın Kapatılma Sebebi : hapise atıldı

Savunma : arkadaşım hapise atıldı sadece hakkını aradıgı için itemden payımı verın serefszlige gerek yok 1 hafta gecdi dedıgı icin bu serverda boyle basıt seyler ıcın haksız yere ezilcekmiriz biz AlcoholicsZRQ bu sahıs krallıgı kötuye kullanıyor ve adaletlı davranmıyor lutfen geregının yapılmasını rıca edıyorum bunu tehdit veya emirvaki olarak algılamayınız juri uyesı olan bu sahıs aynı zamanda kraldır ve buna dayanarak canını sıkanı ıcerı atıyor boyle basıt seylerde bukadar basıt ınsan harcanmaz mılet bıze ana avrat sövuyor pm kapatın chat block sıstemını kullanın dıyosunuz pekı sıze soruyorum bu sözde kral icin ne yapıcaz servermı degıselım 2 clan yoksa bunun geregını yapıp bu adamı basdan dusurucekmısınız yetkılerını kotuye kullanıyor geregı yapılmadıgı takdırde bu sahıs bızden bır kısıye hapis atarsa arkadaslarımın hakkına gırerse ıtemden 1 haftadır pay vermeyıp ustune haklıymıs gıbı hapıse atıcaksa ve atarsa bız sızı tanıyamamısızdır boyle coluk cocuga yetkı verılmemelıdır yanı burda bır aıleyız dıyoruz ama herkez ana avrat kufur ıcerısınde sözde kral kendınce prim yapıyo bunedır yani bu swde aklı basında insan ların oldunu dusunuyorum haksız kalanlar ve hakkı yenılenlerde yazıkdır admın bey geregını yapınız juri tekrardan elden gecırılsın ve krallıkdan def edılsın bu sahıs lütfen arkadasım hapısden cıkamıyor foruma konu acamıyor geregının yapılmasını arz ederız .

Moderatör tarafında düzenlendi:

PaÅŸhaa35

The Knight Online Player
6 Kas 2015
33
0
6
bu konuyu gören hakkı yenilen ezilen arkadaşlarım ve kardeşlerim lutfen konuya 2 dakıkanızı ayırınız ve konuyu uplayınız haklı hakkını alsın haksızda geregını bulsun sımdıden konuya adaletlı davranan arkadaslara tesekkur edıyorum

IskandinavSemper

The Knight Online Player
19 Kas 2015
1
0
1
Bu konu hakkında gereğinin yapılmasını arz ederim sorun adaletsizlik 1 hafta önceki item drobundan pay alınmadı ve pm blck atılıp itemin üzerine yatıldı. Sebebsiz yere Nedensiz hakkımızı aradığımız için hapise atıldık ve hapisteki görevde sorun oldugu ıcın görev sayamadığı içinde çıkamıyorum Bu krallık yapan arkadaşın sebebsiz hareketleri yüzünden server içi user kaybına yol açmaktadır.

LordFabricus

The Knight Online Player
19 Kas 2015
5
0
1
Bu tarz konular çoğu kişinin başına geliyor... 1 - 2 laf söyleme atışma felan böyle şeyler yüzünden yok hapis ban vs. olmaz yöneticekseniz düzgün kural uygulayın egonuzu tatmin etmek için bişeyler yapmaya çalışmayın

AlcoholicsZRQ

Juri Seviye 1
20 Eki 2015
104
4
18
Merhaba, Bu şahısı hapise ben attım doğrudur. Fakat cıkan item drobu 2 gun once cıkartılmıştır ve pay clanımın üyesi olan Aloyoshenka ya dusmus ve satıldığında vericem demiş. Aynı akşam uzeri pm atmış ve sahısın hırsız-karaktersiz-şerefsiz gibi konusmaları yuzuden 1 gb yi vermemiştir. Bu sebeple bana pm attı ve aynı uslupla konuşmaya devam ederek 3-4 defa payı alacağını soylememe ramen kişinin aynı hakareti sahsıma yapması doğrultusunda uygulanmıştır. Bu da foto

erefsizlik..jpg

/monthly_2015_11/erefsizlik..jpg.8c2d6509abcd182f1618e797f765e835.jpg

PaÅŸhaa35

The Knight Online Player
6 Kas 2015
33
0
6
:) utanmıyosun yanı hep pay vermıyorsun hemde kalkıp hapis atıyorsun :) adeletını ayakda alkıslıyorum

AlcoholicsZRQ

Juri Seviye 1
20 Eki 2015
104
4
18
Paşhaa35' Alıntı:
:) utanmıyosun yanı hep pay vermıyorsun hemde kalkıp hapis atıyorsun :) adeletını ayakda alkıslıyorum
Adamının alacağı pay 1 gb bile değil gelmiş konusuyorsunuz. Beni tanıyan tanıyor 1 gb icin konuscak adam değilim.

lHobaa

The Knight Online Player
18 Kas 2015
6
0
3
o bahsettıgın tail of shaula drobu oldugu gun bende vardım. suan o drobun ustunden sadece 2 gun gectı ve suan 3. gundeyız.... ne 1 haftası ne 3 haftası ? dunden berı ettıgın kufurun gectıgın dalganın haddi hesabı yok... o hapis sen terbiyesızlestıgın ıcın yapıldı bununda farkındasın demı ? ts caghırıyoruz gelmıyosun kardesım gel daha satılmadı bekle para yok dıyoruz gelmıyosun.. bı de gelmıs burda ayak yapıyosun

lHobaa

The Knight Online Player
18 Kas 2015
6
0
3
ve bu arada kralın dropla hıc bır alakası yok bu kadarda çirkinleşme. senın muhattabın Aloyoshenka

Rey

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Eyl 2014
295
6
18
Konu yanlış yerde , uygun bölüme taşınmıştır.

PaÅŸhaa35

The Knight Online Player
6 Kas 2015
33
0
6
kardesım zaten sız olmussunuz bir örgüt burda yorumla lafla kendınızı aklayamazsınız sızı bılen bılıyor boyle konu ıcın hapıse atamazsın bu hak degıldır verıceksın ozaman adamın 1 gb sını hem suclsunuz hem guclu juri ve krallıgı alıp mılletı ezcegıne bıraz efendı ol user kacmasın kafana gore hapıs atamazsın sen

AlcoholicsZRQ

Juri Seviye 1
20 Eki 2015
104
4
18
Ben dicek başka bişey bulamıyorum sizlere gm ekibine soylersiniz loglara baksın. konusmalara baksın kararı ekip versin başka bişey demiyorum. IYi günler

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysis generalprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasiron hardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpoint lactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirm learningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3listsnameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoon obstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimator railwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblock secularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.ru generalprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ru hardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.ru keepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.ru lactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.ru learningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.runameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ru obstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspherespagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.ru railwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.ru secularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru