Andream Hakkındaki Düşüncem

NossTAaK

The Knight Online Player
27 May 2015
20
0
1
34
Bazılarınız arrdream gelsin diye basbas bağırıyor. Bana kalırsa Arrdream Gelmemeli. Sebebini Belirtmek Için Tahminen Olabilecekleri yazayım.

Arrdream Gelirse

Arrdream Için üç beş oyuncu daha gelecek.

Clanlar da Arrdream Cz Ayrımı Çıkıcak. Bir Çok clan dağılacak.

Bu sebepten bir çok oyuncu Oyunu Bırakacak.

Clanlar Dağılmasa bile aralarındaki birlik bitecek. Cz yada arrdream ikisinden birisi boş kalacak.

59 lwl a kasmak 20 dakika be! üstüne dizeceklerin ortalama bir ardream charı için bu serverda 15 gününü harcaman yeterli. Biz günlerce uğraşalım 83'e kasalım en az 3 premium alalım,35-40 gb harcayalım skilleri açalım,full set dizelim,yüzükleri,earingleri,kolyeleri +2 liyelim sen gel ardream de emek de masraf de dalgamı geçiyorsun kardeş ne emeği?Benim skill açtığım paraya sen serverin en kral ardream charını dizersin!

Ardream parası vakti olmayan haftalık babasından harçlık alan adamın pk ya çıkacağı yerdir.

(Reklam yapmakta istemiyorum bir diğer serverde bu sorunu yaşadık ve gördük.)

Teşekkürler herkese iyi forumlar dilerim.

(Facebook sayfanızın kapanması gerçekten çok kötü olmuş geçmiş olsun bir an önce aynı şekilde userlerini diğer sayfada toplanmasını dilerim)

Moderatör tarafında düzenlendi:

innomini

The Knight Online Player
25 May 2015
35
0
6
item orta lvl zor gibi duruyor çünkü 1 günde bile maden 100 lerce fragment atıyor düşücek hbleri avedonlar sherionları dwleri shardları raptorları siz hesap edin,insanlara czye çıkması için lvl kasması için bir sebep vermek lazım

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Oyunu bölmemek adına 2-3 hafta sonrasında oylama ile açılacaktır. Bunun farkındayız ve oyuncuların isteğine göre açılacaktır.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı

Elijah

The Knight Online Player
26 May 2015
8
0
1
@NossTAaK Tam bir bencilsin. Herkesin senin gibi parası yok . Parası olmayan oynamayacaksa premiumsuzlara kapatsınlar oyunu ? . O zaman ne yapacaksın ? Senin skill açtırmana ardreamda oynayan bir kişinin ne zararı olabilir ki ? Ardreamın olması tam tersi senin skill açmanı daha çok kolaylaştırır ve ucuzlaştırır . Ya sen +2 takı full char diziyosun tamamda ardreamın sana ne zararı olcak be bencil herif bunu açıklasana bana bi ?

ContraVoLta

The Knight Online Player
27 May 2015
1
0
1
@NossTAaK Tam bir bencilsin. Herkesin senin gibi parası yok . Parası olmayan oynamayacaksa premiumsuzlara kapatsınlar oyunu ? . O zaman ne yapacaksın ? Senin skill açtırmana ardreamda oynayan bir kişinin ne zararı olabilir ki ? Ardreamın olması tam tersi senin skill açmanı daha çok kolaylaştırır ve ucuzlaştırır . Ya sen +2 takı full char diziyosun tamamda ardreamın sana ne zararı olcak be bencil herif bunu açıklasana bana bi ?
helal olsun yürü be

Hp_

The Knight Online Player
25 May 2015
43
0
6
Harbiden ne zararı olcak diye soruyo musun la bir de ? Czde ne kadar az adam varsa o kadar azalır adamın zevki. Hem ardream hem cz olursa iki taraf da kaybeder. Uskoda bile yeterince user olmuyo ikisinde birden.

NossTAaK

The Knight Online Player
27 May 2015
20
0
1
34
Inanırmısın seninle tartışma tenezzülünde bulunmayacağım reklam yapmayacağım dedim yapıyorum achgamers sunucusuna git bak gör.Andreamın olması cz'nin userini bitirecek gördük yaşadık biz kuru laf yapmıyoruz herkesin iyiliği için konuşuyorum.(bu oyunu oynuyorsanda tl vereceksin mecbursun ister istemez) burda gelip laf kalabalığı yapma kardeşim bencil benim hadi keyfine bak. (USKO bile bu durumdan sorun yaşıyor çok istiyorsan git orada oyna veya bir sürü andream server git orda eğlenceni yap söz ettiğimiz bir pravate farm server.

Moderatör tarafında düzenlendi:

mato319

The Knight Online Player
27 May 2015
22
0
1
Bazılarınız arrdream gelsin diye basbas bağırıyor. Bana kalırsa Arrdream Gelmemeli. Sebebini Belirtmek Için Tahminen Olabilecekleri yazayım.
Arrdream Gelirse

Arrdream Için üç beş oyuncu daha gelecek.

Clanlar da Arrdream Cz Ayrımı Çıkıcak. Bir Çok clan dağılacak.

Bu sebepten bir çok oyuncu Oyunu Bırakacak.

Clanlar Dağılmasa bile aralarındaki birlik bitecek. Cz yada arrdream ikisinden birisi boş kalacak.

59 lwl a kasmak 20 dakika be! üstüne dizeceklerin ortalama bir ardream charı için bu serverda 15 gününü harcaman yeterli. Biz günlerce uğraşalım 83'e kasalım en az 3 premium alalım,35-40 gb harcayalım skilleri açalım,full set dizelim,yüzükleri,earingleri,kolyeleri +2 liyelim sen gel ardream de emek de masraf de dalgamı geçiyorsun kardeş ne emeği?Benim skill açtığım paraya sen serverin en kral ardream charını dizersin!

Ardream parası vakti olmayan haftalık babasından harçlık alan adamın pk ya çıkacağı yerdir.

(Reklam yapmakta istemiyorum bir diğer serverde bu sorunu yaşadık ve gördük.)

Teşekkürler herkese iyi forumlar dilerim.

(Facebook sayfanızın kapanması gerçekten çok kötü olmuş geçmiş olsun bir an önce aynı şekilde userlerini diğer sayfada toplanmasını dilerim)
Ne dar görüşlü birisin.2 3 hafta sonra bile olsa acılacak o zaman ne diyeceksin ? Sen cz seviyorsun ben ardream anlıyor musun ? Ben cz oynamaktan zevk almıyorum anlıyor musun ? Ama sen anlamazsın zaten. At gözlüğünü takmışsın çıkartmak zor gelir sana

mato319

The Knight Online Player
27 May 2015
22
0
1
Harbiden ne zararı olcak diye soruyo musun la bir de ? Czde ne kadar az adam varsa o kadar azalır adamın zevki. Hem ardream hem cz olursa iki taraf da kaybeder. Uskoda bile yeterince user olmuyo ikisinde birden.
ya bilader. Biz zaten ardream seviyoruz. Olmazsa gelmeyiz zaten.Bunu neden anlamıyor sunuz ? O zaman gene user düşük olacak. Server kendine güveniyorsa user çekecektir zaten. Fire drake olarak açılıyorsa adabıyla uygun olarak açılmalıdır

sertan123

The Knight Online Player
27 Nis 2015
68
0
6
ya bilader. Biz zaten ardream seviyoruz. Olmazsa gelmeyiz zaten.Bunu neden anlamıyor sunuz ? O zaman gene user düşük olacak. Server kendine güveniyorsa user çekecektir zaten. Fire drake olarak açılıyorsa adabıyla uygun olarak açılmalıdır
katılıyorum ardream gelmeli

innomini

The Knight Online Player
25 May 2015
35
0
6
gelsin bencede gelsin, bir kere isiliona çıkıcak pelerinli bir klan alır allye bi tane sağlam ardream klanı mis gibi 20 tane yüzdeyi atar adamlar :D cengaverler ^^

NossTAaK

The Knight Online Player
27 May 2015
20
0
1
34
Ne dar görüşlü birisin.2 3 hafta sonra bile olsa acılacak o zaman ne diyeceksin ? Sen cz seviyorsun ben ardream anlıyor musun ? Ben cz oynamaktan zevk almıyorum anlıyor musun ? Ama sen anlamazsın zaten. At gözlüğünü takmışsın çıkartmak zor gelir sana
Evet kardeşim dar görüşlüyüm, at gözlüğü de taktım ama 20 gün sonra gelip bu konuyu tekrar oku olur mu? Biz bu sorunu yaşadık gördük burada yaşamayalım diyoruz ama sağlık olsun dar görüşlü insan kimmiş göreceğiz iyi forumlar.

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
nosstaak örneklendirmene katılıyorum insanlar zaten exp/skill sıkıntısından dolayı doğru düzgün aktif olmuyodu czde,ardream gelince cz hepten ortadan kalktı insanlar char satmaya başladı.bende ardreamdan yana değilim ama çoğunluk ne istiyosa o tabiki bu oyunu oynayacak kişiler gene bizleriz.hayırlısı neyse o olsun...

GreenCrocodiles

The Knight Online Player
24 May 2015
42
1
8
Ben cz oynuyorum ama ardream gelsin istiyorum çünkü her zaman 1 adım ben önde olucam skillerimi rahat açıcam sheller ve takılar daha ucuz olucak cz de boss kesme oranım daha fazla artıcak mesela ardreamcılar bf giremicek ama ben giricem vs vs daha birsürü avantajımız var saymakla bitmez.

mato319

The Knight Online Player
27 May 2015
22
0
1
Evet kardeşim dar görüşlüyüm, at gözlüğü de taktım ama 20 gün sonra gelip bu konuyu tekrar oku olur mu? Biz bu sorunu yaşadık gördük burada yaşamayalım diyoruz ama sağlık olsun dar görüşlü insan kimmiş göreceğiz iyi forumlar.
neden anlamıyorsun ?Ya da neden anlamak istemiyorsun ? Ardream sonradan acıldıgında daha cok user bolunecek achme de gorduk bunu.cz seven adam zaten cz gelir.Ben sevmiyorum cz gelmem.Ardream olmasa başlamam buraya bunu anlayabiliyor musun ? Olay exp kasmak degil zevk işi.Sen cz seviyorsun ben ardream. Server kendine güveniyorsa zaten user gelir.User bölünmesinden korkuyorsun hala.CZ oynayacak adam oynar zaten.

NossTAaK

The Knight Online Player
27 May 2015
20
0
1
34
Ikinci günden daha user kayiplari basladi level zor herkes andreamda cz bitmistir kendi düşen ağlamaz!

Hp_

The Knight Online Player
25 May 2015
43
0
6
Ikinci günden daha user kayiplari basladi level zor herkes andreamda cz bitmistir kendi düşen ağlamaz!
Azcık araştırın oyunu da sonra konuşun. Czde pk gayet güzel ve slotlar dolu. Expe zor demeden önce BOORO PARAMUN bir bak biraz uğraş sonra konuşursun.

NossTAaK

The Knight Online Player
27 May 2015
20
0
1
34
Azcık araştırın oyunu da sonra konuşun. Czde pk gayet güzel ve slotlar dolu. Expe zor demeden önce BOORO PARAMUN bir bak biraz uğraş sonra konuşursun.
Ben amerikadan yaziyorum oyuna giremedim. Heryolparis ekibisindir muhtemelen achde agladigin gunleri unutma andream sw yi bitirdi die

Hp_

The Knight Online Player
25 May 2015
43
0
6
Ben amerikadan yaziyorum oyuna giremedim. Heryolparis ekibisindir muhtemelen achde agladigin gunleri unutma andream sw yi bitirdi die
Olum kıt mısın ? Araştır diyorum sana biraz. Bak bakiyim Hp Heryolparis miymiş neymiş. Ne boş adam çıktın sen. Achgameste oynamadım bile. Burda oturup ağlayacağına lvl kassan olmuştun şimdiye +70.