48 saat Attack Ban

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tezctlipokaa

The Knight Online Player
30 Eki 2015
1
0
1
Kapatılan Karakter nick : Tezctlipoka

Hesabın kapatılma tarihi : 30/10/2015 02.00-05.00 arası

Hesabın kapatılma nedeni : Wallhack,farklı cz map kullanımı

Savunma : Balogda exp kasarken ben yemek yemek için away kalmıştım arkadaşlarım beni evin içine çekmişler forumda açılan konuda evin üstünde görünmemin sebebi de budur,başka bi map ya da herhangi bir hack söz konusu değildir.Bu yaptığımızın illegal olduğunu bilmiyorduk ki biz herkesi oraya çekip karşı ırka attackta yapmadık sadece arkadaşlarımın iyi niyeti söz konusu exp kasabilmem için oraya çekmeleri söz konusudur.Eğer bu yaptığımız suç ise tekrarının olmayacağını garanti ediyoruz ve arkadaşlardan özür diliyoruz.Ayrıca eğer bana attack ban atılıyor ise savaşta descent olarak kapıdan çıkan her warriora da attack ban atılması gereklidir.Söylediğim gibi suç olduğunu bilmiyorduk,özür diliyoruz ve tekrarının olmayacağını garanti ediyoruz.Iyi forumlar.

Nestunkojika

Juri Seviye 1
23 Eki 2015
61
4
8
Konuyla ilgilenen Juri : Nestunkojika

Açıklama : Arkadaşın anlattığı durumda Herhangi bir suçu ya da suça teşkili gözükmemektedir . O anlarda away oldugunu belirtmiştir. Atack disable yediği anlarda ciddi anlamda awayse ve atak yapmıyor ise banı atan gm arkadaşın dalgınlığına geldiğini düşünüyorum . 5k userla uğraşmak kolay bir iş değil çunku onları da anlamak lazım

Karar : Atack DIsable Kaldırılabilir. Son Kararı GM ekibi verecektir .

SoGood

Juri Seviye 1
20 Eki 2015
132
3
18
28
Mahkeme Jurisi : SoGood

Açıklama : Cz de exp oranlarının yüksek olmasi cz deki rekabeti arttırmak slot basmalari çogaltmak amaciyla yapıldıgını çogu kişi bilir , siz slotu kaçırıp kesseniz sorun yok fakat

karşı ırkın bulundugunuz yere girememesi bir sorun oluştaracaktır elbet ama kötü niyetli olmadiginiz üzere bende olumlu bir ön görüş sunacagim.

Karar : Karakterin 48 Saatlik Attack Banin kaldırılması ve tekrarında sınırsız attack banın uygulanmasi ön görümdür. Son sözü YÖNETIM verecektir.

WestCo4st

Juri Seviye 1
22 Eki 2015
88
5
8
33
Konu ile ilgilenen jüri :WestCo4st

Açıklama: Çok mühim bir hata olmadığını ve arkadaşın durumdan ötürü özür dileyip tekrarı olmayacağına dair söz verdiğini göz önüne alarak.

Karar : Atak ban kaldırılması bence uygundur. Son karar Game Master arkadaşların takdirindedir.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Juri kararı uygulanmış ve attack ban kaldırılmıştır.

Konu Kapatıldı ve Kabul Edilenler Bölümüne Taşındı.

Mahkeme Sona Erdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...