DUYURU THEKNİGHTONLİNE [ +8 UPGRADE AKTİF EDİLMİŞTİR ] ORANLAR KONUDA !

VENGEANCE

The Knight Online Staff
The Knight Online Staff
29 Mar 2017
26
1
3
29

Blassed
Upgrade

Trina Upgrade

Rebirt Upgrade

Tears Of Karivdis

Middle Class Upgrade

Upgrade Scroll

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

camon1

New Member
22 Mar 2017
5
4
3
30
Hocam oto kutu aldik ama farm yapcak biyer yok sadece ms içinmi aldik bu oto kutuyu cop slotlarindan cikan itemlerin fiyatlarini düşürmussunuz gb artmasin diyede bizim aldigimiz oto kutu msye m i yaricak sadece bunun hakkinda bi duzenleme olcakmi

VENGEANCE

The Knight Online Staff
The Knight Online Staff
29 Mar 2017
26
1
3
29
Hocam oto kutu aldik ama farm yapcak biyer yok sadece ms içinmi aldik bu oto kutuyu cop slotlarindan cikan itemlerin fiyatlarini düşürmussunuz gb artmasin diyede bizim aldigimiz oto kutu msye m i yaricak sadece bunun hakkinda bi duzenleme olcakmi
GUNCELLEMEDE ÖNERİNİZ DİKKATE ALİNCAKTİR İYİ FORUMLAR

gokhangs34

New Member
18 Mar 2017
5
3
3
32
şu an farm serverından cıktı bu sw parası olan al sat yapıyo parası olmayan da sürünüyo farm yapamıyoruz kardesım acıl duzenleyın cop slotları hıc bırsey vermıyo bız nıye aldık o zaman bu dc preyle oto lootu :S

camon1

New Member
22 Mar 2017
5
4
3
30
şu an farm serverından cıktı bu sw parası olan al sat yapıyo parası olmayan da sürünüyo farm yapamıyoruz kardesım acıl duzenleyın cop slotları hıc bırsey vermıyo bız nıye aldık o zaman bu dc preyle oto lootu :S
Evet hocam haklisin biz bunlari ms kasmak icinmi aldik

emrecck05

New Member
27 Mar 2017
8
1
3
24
PvP serverından ne bekliyordunuz ki siz ? itemini yapar pk ya çıkarsın sadece farm yaparak para kazanılmıyor ben para yatırmadım kc de almadım bu serverde şuan +1 reb dual shard +5 reb dual md bilmem takılar yaptım upgrade den ticaretten pazardan lvl kasmadım maden yaptım ilk başlarda he droplar belirsiz güzel deil orası biliyorum sizde pvp oldugunu unutmayın arkadaşlar.

emrecck05

New Member
27 Mar 2017
8
1
3
24
bide şunu söylemek istiyorum +7 ib-raptor-ii-shard- çok zor geçiyor gerçekten :)

camon1

New Member
22 Mar 2017
5
4
3
30
PvP serverından ne bekliyordunuz ki siz ? itemini yapar pk ya çıkarsın sadece farm yaparak para kazanılmıyor ben para yatırmadım kc de almadım bu serverde şuan +1 reb dual shard +5 reb dual md bilmem takılar yaptım upgrade den ticaretten pazardan lvl kasmadım maden yaptım ilk başlarda he droplar belirsiz güzel deil orası biliyorum sizde pvp oldugunu unutmayın arkadaşlar.
Biz boyle sadece maden yaparak farm yapanlardan degiliz hocam swnin baslangici guzeldi cop slotlari sonradan dusurduler bisey kalmadi pekiyi bizim bu aldigimiz predir potdur oto kutudur madendenmi karsilicaz bosuna almisiz ozaman slot yok kascak

gokhangs34

New Member
18 Mar 2017
5
3
3
32
aynen oyle farm server dıyosan madene bel baglamayacaksın sadece ztn suan +8 leri kc le satıyolar gb le satmıyolar ki napıcan farm yapıp ne onemı kaldı o zaman sw nin ? farm sw demesınler bari

metOO

New Member
17 Mar 2017
9
1
3
31
hem fiyatları düşürdüler hem oto kutu ne varsa topluyor fiyat ayarlanmıyor kaç kere yazdım ama sallayan olmadı böyle böyle ömrü bitecek serverin ne umutlarla başlamıştım. bu server da olmassa bir daha herhangi bir pvpye para yatırmam yavaş yavaş elveda vakti geliyor ne yazıkki :(

narkissos

New Member
17 Mar 2017
21
0
1
24
+8 No Reb Shard +8No Reb raptor tl ile satılmaktadır ciddi alıcılar mesajla iletişime geçebilir.

emrecck05

New Member
27 Mar 2017
8
1
3
24
Biz boyle sadece maden yaparak farm yapanlardan degiliz hocam swnin baslangici guzeldi cop slotlari sonradan dusurduler bisey kalmadi pekiyi bizim bu aldigimiz predir potdur oto kutudur madendenmi karsilicaz bosuna almisiz ozaman slot yok kascak
söyle bişey var sen başladığın zaman direk para yatırman hata lısın kardeşim direk paramı yatırılır ha yatırmışsın dc preni oto kutunu almışsın git bus nerden atıyorsa orda kas dc prende var oto kutunda ms kasmak istemiyorsan çöp slotu kasamazsın bunu sadece genie bırakıcak abilere kardeşlere söylüyorum ms kasmam diyorsan bus kasarsın bus kasmam diyorsan master itemi kasarsın onuda kasmam dersen pren le maden kasarsın onuda kasmam dersen ticaret le döndürürsün ben onuda yapamam dersen ister oynarsın ister oynamazsın .

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysis generalprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasiron hardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpoint lactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirm learningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3listsnameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoon obstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimator railwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblock secularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysis generalprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasiron hardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpoint lactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirm learningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3listsnameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoon obstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketинфоpagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimator railwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblock secularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting