SOYULDUM YARDIM

NossTAaK

The Knight Online Player
27 May 2015
20
0
1
34
SOYULDUM YARDIM

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
Durduk yere kimsenin soyulacagını düşünmüyorum hile vb. programlar bilgisayarında açık kaldıysa benzeri programlar hesabını ele geçirmiş olabilir ihtimal çok uskoda veya başka serverlerda aynı ID ve ŞIFRE kullandıgınız id şifreyi kullandıysanızda soyulabilirsiniz veya facebook'ta sahte etkinlik veya knight cash kazandınız sitelerine girerek FAKE SITE dediğimiz sitelere giriş yaptıysanız soyulmuş olabilirsiniz ve bu yukarıdaki saydıklarımdan birisisiyse size yardım edecek kimse yok demektir. Geçmiş Olsun

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
Durduk yere kimsenin soyulacagını düşünmüyorum hile vb. programlar bilgisayarında açık kaldıysa benzeri programlar hesabını ele geçirmiş olabilir ihtimal çok uskoda veya başka serverlerda aynı ID ve ŞIFRE kullandıgınız id şifreyi kullandıysanızda soyulabilirsiniz veya facebook'ta sahte etkinlik veya knight cash kazandınız sitelerine girerek FAKE SITE dediğimiz sitelere giriş yaptıysanız soyulmuş olabilirsiniz ve bu yukarıdaki saydıklarımdan birisisiyse size yardım edecek kimse yok demektir. Geçmiş Olsun
kesinlike katılıyorum.bu oyunu uskonun açıldığı zamandır oynuyorum 1 kere charım soyulmuş değil.piyasadaki hilelere inanıp indiriyolar 3-5 gün kullanıyolar.tabi hileyi yayan kişi kasmasını bekliyo kastıktan sonra charı soyuyo.başka hiçbir açıklaması yok.bide arkadaş dediği gibi başka serverlarda kullandığın id password de olabilir tabi ki ama oyun kurallarında böyle bi konuda yardım edilmiceği ve sorumluluk kabul edilmeyeceği yazıyo.genede geçmiş olsun.cana gelen chara gelsin :)

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
kesinlike katılıyorum.bu oyunu uskonun açıldığı zamandır oynuyorum 1 kere charım soyulmuş değil.piyasadaki hilelere inanıp indiriyolar 3-5 gün kullanıyolar.tabi hileyi yayan kişi kasmasını bekliyo kastıktan sonra charı soyuyo.başka hiçbir açıklaması yok.bide arkadaş dediği gibi başka serverlarda kullandığın id password de olabilir tabi ki ama oyun kurallarında böyle bi konuda yardım edilmiceği ve sorumluluk kabul edilmeyeceği yazıyo.genede geçmiş olsun.cana gelen chara gelsin :)
Içimden dedimki o kadar yazdım okıcaklarını sanmam dedim ama okudugun için teşekkürler..

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
sen yazmasan ben yazcaktım olabilcek tüm ihtimalleri yazmışsın.zaten forumda çoğu kişi şikayetçi benden her oto maydonoz oluyomuşum her konuya yorum atıyomuşum.arkadaşlar mazur görün motosiklet kazası geçirdim o yüzden online vaktim baya vardı malum canı sıkılıyo insanın maden maden bayıyo.yarından itibaren çalışmaya devam genede boş bırakmam sizi ama akşamları 10dan sonra yetişebildiğime yetişecem :D bu arada güzel bi bp dizdim bu süre içinde exp clan varsa gelebilirim yaş 23 akşamları 8-10 arası online oluyorum.

ToluBey

The Knight Online Player
17 May 2015
118
2
18
Fake siteye girdiysen.(Etkinlikten kc kazanıyım, şunu alıyım, bunu alıyım)

Hile kullandıysan ve hile forumlarına çok sık takılıyosan.

Birisinin gönderdiği dosyayı indirip açtıysan veya resime tıkladıysan.

Eski serverlerdeki id ve şifreni kullandıysan.

Soyulursun bro .)

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.ru generalprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ru hardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.ru keepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.ru lactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.ru learningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.runameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ru obstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.ru railwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.ru secularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysis generalprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasiron hardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpoint lactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirm learningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3listsnameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoon obstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketинфоpagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimator railwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblock secularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting