Peri Bugu

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
550 Kc pustan kutu topluyor diye peri aldım kutu toplamıyor bişey yapmıyor ??

Rey

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Eyl 2014
295
6
18
Merhaba, Peri yalnızca yakınınızdaki kutuları toplar.

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
Merhaba' date=' Peri yalnızca yakınınızdaki kutuları toplar.[/quote']
Şunu öğrendim ki iki perininde görevleri farklıymış herkezin bildiği iki perininde kutu topladıgı ama ikisinin de farklı görevleri ve 550 kc boşa gitti ve hile açanların banları açılırken sadece bir periyi değiştiricek kadar acizler alın terimizle çalışıp şurda oyundan zevk alalım bunada emek vermişer diyip paramızı yatıralım diyelim ama 1 dakikalık işle bile ilgilenmesinler.

Rey

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Eyl 2014
295
6
18
Iki çeşit peri var bir tanesi canavarlardan gelen parayı 2 katına çıkarıyor diğeri ise yakınınız daki kutuları otomatik olarak topluyor.

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
Iki çeşit peri var bir tanesi canavarlardan gelen parayı 2 katına çıkarıyor diğeri ise yakınınız daki kutuları otomatik olarak topluyor.
bende bunu aldıktan sonra öğrendim güzel kardeşim ama mağdur oldum 550 kcde boru degıl yanı o kadar para verdık pre aldık ama nerden bılelım bırının kutu toplayıp bırının para attıgını ben sadece dıgerıyle degısmesını ıstıyorum kcmın ıade edılmesını degıl lutfen ılgılenın

LolitaBonita

The Knight Online Player
2 Haz 2015
3
0
1
Silkroad daki kutu toplama petlerinin yanından bile gecemez bu peri. Biraz örnek alsınlar artık ya. 1-2 metreyi topluyor bu peri ama bak silkroadda adamlar bir yapmış metre önemli değil para verdiysern hakkını alıcaksın yapmışlar. Her yere koşuyor.

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
Oreads voucher alacaksın toplaması için bilindik bişey
nerde bilindik birşey kardeşim 5 tane serverda oynadım iki peride kutu topluyordu burda farklıymış arkadaşlara güzelce söyledim ama ilgilenen yok kc iadesi istemiyorum sadece diğer periyle değişecek bu kadar

Rey

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Eyl 2014
295
6
18
Sexyyyy' Alıntı:
Oreads voucher alacaksın toplaması için bilindik bişey
nerde bilindik birşey kardeşim 5 tane serverda oynadım iki peride kutu topluyordu burda farklıymış arkadaşlara güzelce söyledim ama ilgilenen yok kc iadesi istemiyorum sadece diğer periyle değişecek bu kadar
Konuyla ilgili destek ekibimize bir ticket gönderin.

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
Konuyla ilgili destek ekibinize bir ticket attım umarım yardımcı olurlar.Cevap verdiğiniz içinde teşekkürler.

MustanGT

The Knight Online Player
30 May 2015
13
0
1
bende disc pre aldım ve 2 gün boyunca sürekli söyledm bu tarz serverlarda expin zor oldugunu bılmıodm disc pre aldım degistirilmesini istedim banada yardım etmediler yardım edeceklerini sanmıyorm

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
bende disc pre aldım ve 2 gün boyunca sürekli söyledm bu tarz serverlarda expin zor oldugunu bılmıodm disc pre aldım degistirilmesini istedim banada yardım etmediler yardım edeceklerini sanmıyorm
kardeşim yardım etmiceklerse neden yardım departmanı var

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Power Up Storede perilerin görevleri yazmaktadır. Destek departmanını karalamadan veya kötülemeden önce aldığınız itemin açıklamasını okumanız rica olunur.

Iletişime geçmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
Merhaba
Power Up Storede perilerin görevleri yazmaktadır. Destek departmanını karalamadan veya kötülemeden önce aldığınız itemin açıklamasını okumanız rica olunur.

Iletişime geçmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı
Merhaba,

Öncelikle kendi hatam oldugunu farkettim destek departmanınıda bir gözden geçirirseniz sevinirim bir çok illegal program kullananların banların açıldıgını gözlerimizle forumda görüyoruz ki bu konudada bizimde kendimizi savunmamız en büyük hakkımız öncelikle ben sadece bir yanlışlık oldugunu belirttim ve 1 dakika sürmeyecek bir işlem istedim emin olabilirim ki bir kullanıcının banını kaldırmaktan daha kolay lütfen daha adaletli olmanız dileğiyle.

Iyi Çalışmalar Dilerim.

chaylak

The Knight Online Player
24 May 2015
20
0
1
valla kardeş uskoda da aynı peri sistemi olmasa üstlerinde açıklamaları yazmasa destek olabilirdim ama işte... gel upgrade oranlarından yakın golden mattocktan yakın ama bu...