Golden Mattock VS Normal Mattock Karşılaştırma.

Hatred

The Knight Online Player
1 Haz 2015
36
0
6
Karşılaştırma burda yorum size ait.

4 Resim vardır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
bende buna benzer bişey yapmayı düşündüm ama gemleri kendin koymuşundur diyenler olcağı için uğraşmadım.ikisinide kullanan biri olarak golden kat kat daha iyi diyebilirim,bu golden muhabbeti yüzünden normal mattok oranlar düşürüldü.başardınız yani amacınıza ulaştınız.

MyJusTKinG

The Knight Online Player
28 May 2015
74
1
8
maden olayı tamamen saçma bi server maden üzerine kurulmamalı bence farm server emek server demek online olup ugraşmak demektir yata yata item yapıyo millet

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
brun0' Alıntı:
bende buna benzer bişey yapmayı düşündüm ama gemleri kendin koymuşundur diyenler olcağı için uğraşmadım.ikisinide kullanan biri olarak golden kat kat daha iyi diyebilirim,bu golden muhabbeti yüzünden normal mattok oranlar düşürüldü.başardınız yani amacınıza ulaştınız.
maden drobu zaten yeterince az.çok büyük emekler verilmediği takdirde bi getirisi yok :)

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
MyJusTKinG' Alıntı:
maden olayı tamamen saçma bi server maden üzerine kurulmamalı bence farm server emek server demek online olup ugraşmak demektir yata yata item yapıyo millet
maden drobu zaten yeterince az.çok büyük emekler verilmediği takdirde bi getirisi yok :) maden sadece alternatif olarak sunulmuş zaten burada boss kovalamaya devam edebilirsin :)

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
5-10 dakikalık bir karşılaştırma il eyapılmaz bu. 1haftalık karşılaştırma atın beraber inceleyelim.

goto566

The Knight Online Player
27 May 2015
8
0
1
Ilk başta bende golden mattock drobunun normal mattockdan az attıgını düşünüyordum. ama gerçekten golden mattock çok çok çok iyi. ve ben şuan memnunum ve droplarda artış olmasına kesinlikle karşıyım. zaten piyasada bir sürü takı var drop az olmasına ragmen. drop çogalırsa server +8 item +2 takılardan geçilmez olacaktır ki şuan bile bir sürü +1 takıyı pazarda görmekteyiz.

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
5-10 dakikalık bir karşılaştırma il eyapılmaz bu. 1haftalık karşılaştırma atın beraber inceleyelim.
4 gündür karşılaştırma yapıyorum ben golden aldığım ilk günden beri golden daha fazla olduğunu savunuyorum zaten.açıklama yapcaktım ama 1 hafta karşılaştırma yapın diyosun 3 gün sonra gerekli açıklamayı yapayım bare :) şaka bi yana golden dropları gayet yerinde biraz daha artarsa üstteki arkadaşın dediği gibi pk server olcaz.

NOT:arkadaşlar serverda maden drobu az golden mattok drobu az değil.maden drobu az olduğu için golden az geliyo sanıyosunuz.normal mattok kullanın biraz anlarsınız farkı.hala normal daha iyi diyorsanız ben size 35 lwl normal mattoklu char vercem sizde bana golden mattoklu char verin kapansın artık şu maden muhabbeti.

ToluBey

The Knight Online Player
17 May 2015
118
2
18
Ilk başta bende golden mattock drobunun normal mattockdan az attıgını düşünüyordum. ama gerçekten golden mattock çok çok çok iyi. ve ben şuan memnunum ve droplarda artış olmasına kesinlikle karşıyım. zaten piyasada bir sürü takı var drop az olmasına ragmen. drop çogalırsa server +8 item +2 takılardan geçilmez olacaktır ki şuan bile bir sürü +1 takıyı pazarda görmekteyiz.
+1+1 Haklı

Hatred

The Knight Online Player
1 Haz 2015
36
0
6
5-10 dakika ? golden ile toplam 1saat 30 dakika sürdü maden, normal 40 dakikada doldu 2. kez yaptım drablty kaldığı için. 1 haftalk incelemeyi biz değilde siz yapsanız daha mantıklı olur diye düşünüyorum?

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Hatred' Alıntı:
5-10 dakika ? golden ile toplam 1saat 30 dakika sürdü maden, normal 40 dakikada doldu 2. kez yaptım drablty kaldığı için. 1 haftalk incelemeyi biz değilde siz yapsanız daha mantıklı olur diye düşünüyorum?
Biz zaten 65 gün beta yaptık.

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтhttp://packedspheres.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт