Bizim Suçumuz NE

bsgxprens

The Knight Online Player
1 Haz 2015
11
0
1
S.a yönetici arkadaşlar suan sw de en faal mage teamız ve herkes premium alıp kastık skillerimiz açıkken kapattınız bizim sucumuz var kapatıyorsunuz hem pk da hemde ex de 2 pt olarak oynuyoruz okadar para ile pre alındı bumu karşılığı diğer arkadaşlar da kassınlar açılsın bu eşitlik değilki Yetkili GM lerden özel mesaj ile konuşmak istiyorum BSG clanı adına

Rey

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Eyl 2014
295
6
18
S.a yönetici arkadaşlar suan sw de en faal mage teamız ve herkes premium alıp kastık skillerimiz açıkken kapattınız bizim sucumuz var kapatıyorsunuz hem pk da hemde ex de 2 pt olarak oynuyoruz okadar para ile pre alındı bumu karşılığı diğer arkadaşlar da kassınlar açılsın bu eşitlik değilki Yetkili GM lerden özel mesaj ile konuşmak istiyorum BSG clanı adına
Skill kapatma işlemi yalnızca sizlere özel yapılmadı. Duyuru'dan da anlayacağınız üzere 70 level üzeri 309 karaktere aynı işlem yapıldı.

bsgxprens

The Knight Online Player
1 Haz 2015
11
0
1
sen 1 pt de 8 mage toplar gider 8 kişi vurursun ben 6 mage 2 pri toplarım 1 mage hep tp de kalır 5 mage vurruum sonra tp ler başlar sanırım anladın neden sürekli humanlarda oldugumuzu nasıl hızlı oldugumuzu