Ban ve Mute - ISertaN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sertan123

The Knight Online Player
27 Nis 2015
68
0
6
ilk önce şunu söylemek istyiorum kesinlikle Gm arkadas adminmidir nedir işte hiç bir şekilde hakaret etmedim exp event var demesine rağmen olmaması ve expin az gelmesinden şikayet ettigim için beni muteledi (neden ettim herkez kasmş bari exp event yapta exp event yapmasada czde kimse yok sıralamda sadece ben 1 kişi borro kesmeye calsıyom 73 lwlm zor kesiliyor zaten 0.37 exp geliyo ee adamlar 83 olmş neyse)bende gittim yeni car açtm dedim senin anana bacınamı sövdüm ben beni muteliyon o anki sinirle ve bana hdd ban attı sebep neydi yani mute yememin ordaki ben 3gündür adam gibi uyumadan saat öglen 12de girip 8 chitin setimi 8 dv 8 sherion shard dex tüm takılarımı neredeyse bitirmiştim swde nerdeyse kimsede olmayan coc (rogue master küpesi) vardı ookadar emek sarfettim sonuc budur açılmasını bekliyorum

sertan123

The Knight Online Player
27 Nis 2015
68
0
6
saat 04:21 hala bekliyorum emeğimin boşa gittigine üzülüyom

Rey

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Eyl 2014
295
6
18
Merhaba

Exp Event açık olduğu halde exp event istemeniz, kullanıcıların düşürdüğü droplarla ilgili tartışmalarınız ve hiç durmadan aralıksız yazı yazmanızdan ötürü(bilader,kardeşim,aga) tarzı yazılarda yazılmış mute atılmış size sonrasında yan karakterle gelip küfür etme zahmetine girecekmişsiniz. Burada suçsuz gibi davranmanız suçlu olduğunuz gerçeğini değiştirmiyor ne yazıkki. Karakterin banı açılmıştır.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...