80 LVL FUL SIKIL FUL ITEMLI FUL PUS ROGUE SATILIR (200k NpLi)

alii

The Knight Online Player
22 Haz 2015
32
0
6
+4 REB DUAL SHARD

+7 SHEL SET

+6 ROGUE CHITIN DD 13

+1 DUAL COC KÜPE

+1 DUAL LEGO

+0 SKE BELT

DEX 15 KOLYE

DUAL PATHOS

WALKRY SET / WING OF HERO BLUE KANAT

CHARDA // 200 // K NP VARDIR ARKADAŞLAR

WAR PREMIUM VARDIR 500 SAAT

BU ŞEKILDE 400 TL ISTIYORUM ÇOK ISTEDIGIMI DUSUNMUYORUM ILGILENEN ARKADAŞLAR IÇIN TEŞEKKÜRLER

ILETIŞIM OYUNDAN NICK : Cityboy PM ATARSANIZ YARDIMCI OLURUM ELDEN SATABILIRIM SITE GÜVENCESINDE SATABILIRIM

NET FIYAT : 400 TL .

4Danger

The Knight Online Player
7 Haz 2015
29
0
1
Eski ADI EasyHooN YENI NICKI JomiaeL ADLI KARAKTER DOLANDIRICIDIR IRTIBAT ETMEYINIZ CANINIZ YANMASIN ARKADAŞLAR.

aliaga

The Knight Online Player
23 Haz 2015
29
0
1
aynen ESKI NICKI EasyHooN dolandırıcının tekidir dikat edin Macit ismi .....

alii

The Knight Online Player
22 Haz 2015
32
0
6
ulen kahbe cocukları kanıtınız ıspatınız varsa atın ss mıllet gorsun ozaman yalan bedava sallayın aq ? dolandırıcı olsam neden sıte guvencesınde satayım sızın gıbı kahbe cocugumuyum ben mıllete hesap noya yatır charı vereyım dıyeyım sıte uzerınden satıyorum yalan atıyonuz barı usturuklu atın

ersinöz

The Knight Online Player
23 Haz 2015
1
0
1
60 gb aldım ali çınardan hemen teslim etti herhangı bır sekılde teklıfde bulunmadı site uzerınden aldim bazıları kotuluyebılıyor madem hırsız atın ss görelım

param olsa charınıda alırım durust bir arkadas peyder pey gb alıcam ali sen sıkma canını kardes

sercan

The Knight Online Player
23 Haz 2015
1
0
1
insanlar nekadar karaktersiz olmus saat 23:00 da gb aldım oyundaki nick BraveHero pm atabilirsiniz 30 gb aldım hiçbir şekilde zor durumda kalmadım ıspatım kanıtım var hesap nosuna yatırdıgım decont elimde foruma koyma geregı bile duymuyorum gerekirse koyarımda ali coluk cocuga kafa asma kardesım burda 1 2 tane karaktersızın lafınla ne hırsız olursun nede dolandırıcı ayrıca gb ıcınde tesekkur ederım 2.5 tl den yıne alırım sen ayarla yeter kardesım

rıza

The Knight Online Player
23 Haz 2015
1
0
1
ali abiiiii :) seviliyosun asma bunlara kulak senı bılen bılıyo 3 5 çapulcunun lafınla ne hırsız ne ugursuz olursun :) ıyıkı varsın ali abim yardımların için teşekkurler keske charını satmasaydın çok üzüldüm :S

erdinç

The Knight Online Player
23 Haz 2015
1
0
1
ali babacan takma coluk cocugun demesınle birsey olmaz buraya sırf senı kotulemesınler dıye yorum atıyorum havlayan it isirmaz :) kulak asma sana yakısmaz bro :) nıye satın aldın nıye satıyorsun charı anlamıs degılım yenı aldın yenı satıyorsun :)

alii

The Knight Online Player
22 Haz 2015
32
0
6
teşekkur ederım arkadaslar yorumlarınız için sevııyorsunuz :)

alii

The Knight Online Player
22 Haz 2015
32
0
6
charı satmamdakı sebep işe basladım vakıt ayıramıyorum artık alcak arkadasa nasıp olsun

alii

The Knight Online Player
22 Haz 2015
32
0
6
herşeyimiz site guvencesınde ne kımseyı dolandırdık nede kımseye hırsız dedırtıcek kadar dusmedık ismim charı satın aldım gecmısı benı ılgılendırmez aldım oynadım sımdı satıyorum ne kımse almak zorunda degıl nede kımseye hesap vermek zorunda degılım :)

4Danger

The Knight Online Player
7 Haz 2015
29
0
1
ARKADAŞLAR BU ALI DENEN GERÇEK ISMI MACIT OLAN VATANDAŞA GERÇEKTEN GÜVENMEYINIZ BU YORUM ATAN DA BU ADAMIN CLANDAKILER YADA ONUN YANDAŞLARI MUHTEMELEN INANIP GÜVENMEYINIZ BU ADAM GERÇEKTEN DOLANDIRICIDIR KUL HAKKINI RAHATLIKLA YIYEBILEN BIR INSANDIR KONUŞMALARINA VS VS ALDANMAYINIZ HELE KI ALIŞVERIŞ DE GÜVENIP HESABINA KESINLIKLE PARA YATIRMAYINIZ OYUNDA ZATEN BILEN BILIYOR BUNUN NE MAL OLDUÄžUNU YENI BAŞLAYAN ARKADAŞLAR IÇIN UYARI YAPIYORUM IRTIBAT ETMEYINIZ.

alii

The Knight Online Player
22 Haz 2015
32
0
6
:) cocuk ya :) yaz yaz it havlar kervan yurur itin kopugun demesınle ne macit olurum nede hırsız gercek ısmım ali çınar charı alcak kisi zaten ALI ÇINAR ADINA ALICAK :) EGERKI MACIT DIYE IDDA EDEN OLURSA KIMLIK FOTOMU CEKER ATARIM

aliaga

The Knight Online Player
23 Haz 2015
29
0
1
Ne hikmetse oven adamların uyelikleriyeni ve 1 posta var baksen şu işe xe

4Danger

The Knight Online Player
7 Haz 2015
29
0
1
O ÜYELIKLERIDE KENDI AÇMIŞTIR ÖYLE YORUM ATIYORDUR ARKADAŞLAR GERÇEKTEN BU ŞAHIS DOLANDIRICIDIR GERÇEKTEN INANIP GÜVENMEYINIZ HIÇ BIR SÖZÜNE IRTIBAT ETMEYINIZ BAKIN SIZLERI TANIMAM ETMEM AMA CANINIZ YANSIN ISTEMIYORUM O YÜZDEN YAZIYORUM INANMAYINIZ.

FerreL

The Knight Online Player
6 Haz 2015
179
1
18
Eee kendinii aklamak için üyelik alıp kendini övüyor şizofren şerefsiz, Ayrıca site üzerinden 400 TL diyip havale ile uygun bi ücrete bırakacağım diyor kendisi. böyle kandırıyor milleti. Dikkat edin. Has dolandırıcı ve üçkağıtçı şerefsizin biridir.

alii

The Knight Online Player
22 Haz 2015
32
0
6
4DANGER OYUNDAKI NICK // Aperi0n // Outhority // ismi semih karısını satıp pazarlayan bir piç 7 24 evdedır onu bunu dolandırır +4 reb shardı vermedım dıye kufur ettı sonra etıket olunca bu cekdıgım ss de sık benı dıye yalvardı

4Danger

The Knight Online Player
7 Haz 2015
29
0
1
ARKADAŞLAR BU ŞEREFSIZ KANSIZ KUL HAKKI YIYEN DOLANDIRICI PEZEVENK IN YAPTIKLARINI YÜZÜNCE VURUNCA ZORUNA GITTI FORUMDA SATMAYA ÇALIŞTIÄžI CHARA 400 TL DIYOR OYUN IÇINDE HAVALE ILE YAPARSAK ÇOK UYGUNA VERECEÄžINI SÖYLÜYOR BAKIN TEKRAR SÖYLÜYORUM SIZLERI TANIMAM ETMEM MÜBAREK GÜN CANINIZIN YANMASINI ISTEMIYORUM BEN DEMIŞTIM SIZLERE DEMEK ISTEMIYORUM ŞÖYLE BIR OYUNA GIRIP 3 - 5 KIŞIYE YADA SAÄžLAM ADI DUYULMUŞ CLANLARA BU JomiaeL Eski Adı EasyHooN KIMDIR NASIL BIR INSANDIR DIYE SORABILIRSINIZ.

4Danger

The Knight Online Player
7 Haz 2015
29
0
1
DÜMENCI ADI ALI GERÇEK ADI MACIT OLAN ŞEREFSIZIN PM DEN BANA HAYKIRIŞLARINI SIZLERE GÖSTERMEK ISTEDIM ANAMIZI GÖTÜMÜ YALAMA YAPTI DIKIŞ TUTMUYOR KANAMAM VAR ANAMIZI SIKTIN SEMIH ABI DIYE DOLAŞIYORMUŞ ÖYLE DEDILER DOÄžRU MU DIYE KENDISINE SORDUM :)