Hayatımda gördüğüm en saçma ban

JiLeTNeCLAAAAAAA

New Member
2 May 2017
7
0
1
31
JiLeTNeCLAAAAAAA isimli karakter dün gece pk atarken hdd ban yedi..
sebebini sordum koxp dedi hem toplu cc hem torment atıyomuşum :D:D:D
partyimdeki MrFunky adındaki cc priesti görmedi diye ''ermis'' denilen oyun bilgisinden mahrum bi arkadaş liseli sınıf arkadaşlarını şikayeti üzerine beni banladı..şikayet dedigimde cz de seni kesemiyoruz diye pm atan 14 yaşındaki çocuklar..
madem adminsin gm sin loglara girip benim partyimde kaç tane priest olduğuna bakmaktan aciz misin sen..
hadi onu geçtim kafan o kadar çalışmadı karakterime girip skill stat pointlere bakmakta mı aklına gelmedi..
bakalım son bi mantıklı açıklama bekliyorum yine böyle saçma bi cevap gelirse girdiğim bütün forumlarda bana yazılan saçma sapan cevapların ss lerini yükleyecem millet nasıl adminlerin olduğunu görsün bu serverde ona göre oynamaya karar versinler..50 tane pvp serverde oynadım bu kadar bilgisiz ve dengesiz cahilce bi ban sistemini ilk defa burda gördüm

JiLeTNeCLAAAAAAA

New Member
2 May 2017
7
0
1
31
bana koxp kullandığıma dair tek ve en ufak bi kanıt gösterin kabul edicem atılan banı..
servere admin yapılan ''ermis'' adındaki çocuğun yaşı kadar ben priest oynadım bu oyunda..
arkadaşları beni kesemediği için şikayet etmişler arkadaşda direk ban atıyor bana hiç bi açıklama bi kanıt ispat yok ortada..
böyle server yönetilmez

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Konu içeriği mahkeme kurallarına uygun değil. Konudaki uslup direkt ban sebebidir. 24 saat süre içerisinde mahkeme kurallarına göre düzenlenmez ise konu reddedilecektir.

JiLeTNeCLAAAAAAA

New Member
2 May 2017
7
0
1
31
Hee servere admin yapılan kişi bana faceden o kadar laf sayarken uslup normal mi yani..cz de yanimdaki priest ı göremediği için chara ban atiliyor ve benden özür dilememi felan mı bekliyorsunuz??

MorgenStern

New Member
16 Mar 2017
23
0
1
31
haksız yere ban yiyip , birde facebooktan o kadar saygısızca ve üslupsuzca konuşan bir OYUN yetkilisi olduğu halde , biz küfür etmeyip üslubumuzu bozmuyorsak ve , liseli arkadaşları yüzünden ban yiyorsak üslup bekleyemezsiniz.
Ermis dün facebooktan bana ulaşıcaktı ulaşmadı. gmler bildirim yaptı ermişe yine dönmedi. dün gece 12den sabah 12ye kadar oyunda bekledim girmedi. facebook sitesinden oyunu bırakmayın gerek yok çözülür denildi. umarım çözülür. çocukça atılan bir ban , 2. priesti görmeyip priestiniz heal cc db atıyor demesi kadar gülünç bir durum yoktur. altı üstü küçülmüş MrFunky adında bir priest arkadan heal atıyor. 1 partyiz. sanıyorsunuz ki 2 kişiydilerde ölmüyorlar. geçende aynısı forumda yaşandı 1 party kesemiyoruz adamı tbl hile felan diyolar. ben yandan cure atıyorum rogueyle minorlüyorum görmüyolar. en son gördülerde kestiler öyle düştük. beyinsiz adamların lafına ban atıyor ermiste.

umarım gün içinde bu konu çözülür duellona. facebook mesajlarımdada belirttim gerekeni.

marvel

New Member
19 Mar 2017
7
0
1
31
Üslup falan demişsin bir de gelip utanmadan @Duellona. Ne ekersen onu biçersin, sen veya yönetimden herhangi bir kişi facebook üzerinden veya oyun içinden üslupsuzca ve dalga geçer gibi konuşursa bu adam da gelir buraya hakettiğiniz gibi davranır size. Millete üslup/terbiye dersi vermeye çalışmaktan ziyade git yönetim arkadaşına üslup/terbiye dersi ver sen. Gerçi seninde arkadaşından farkın yok. Üslubunu düzelt yoksa konuyu reddederim demiş bir de:D. İşini düzgün yapan biri varsa eğer aranızda sen git o gelsin, he yok bende işimi düzgün yapıyorum diyorsan lagalugayı kes adamın konusunu incele, cevabını verirken de yalnız yaklaşımın hoş değil üslubun yakışmamış dersin konuyu düzelt yoksa konunu reddederim gibi çocukça bir cevap vermek yerine.

MorgenStern

New Member
16 Mar 2017
23
0
1
31
Ban açıldı.
Umarım FatihKarip (Notolerance) bebeleri ağlamaz.
ağlarlarsada gm arkadaşlar , ban atmadan önce çekin 2v2 atalım priest oynamayı öğretelim arkadaşlara..
ister asas 2v2
ister warrior 2v2
ister mage 2v2 ne istiyorsaınz.

çünkü 2v2de priestin ne kadar iyiyse sen o kadar iyisindir..

ama ilker ve fatih 19 yaşında liseli bebeler oldukları için..

tsmize gelip 32 yaşındayım evliyim 1 çocuğum var salonda pcm kurulu diyen adam , dün oyunda ben size 32 yaşımdayım evlendim vs demedim diyor..
kahpelik onların soyuna işlemiş..

qweqweee

Member
21 Mar 2017
28
4
8
30
ilker ananı götünden sikerim kalbi sıkışınca çıkarır karına sokarım , ikisinide öldürene kadar sikerim , geçti arenaya fatihle bomshadow 2v2 attık 15-0 bitti götün yiyosa erkeksen gel senlede 2v2 atıcaz al istedigin priesti , yavşak orospu çocuğu karısını clanına peşkeş çeken piçin evladı , tsye gelip 32 yaşındayım diyip , 15 yaşında çıkan orospunun dölü
Az insan ol çok dolusun madem adamın Şahsına küfür et hatta etme ver adresini ver numaranı kimse kimsenin anasına bacısına böyle küfür edemez kendine gel sende bir annenin evladısın

MorgenStern

New Member
16 Mar 2017
23
0
1
31
Az insan ol çok dolusun madem adamın Şahsına küfür et hatta etme ver adresini ver numaranı kimse kimsenin anasına bacısına böyle küfür edemez kendine gel sende bir annenin evladısın
kimsin bilmem bu orospu çocukları fatihkarip ile ilker (3skiya) daha götlerine don alamayan fakir orospu çocuklarıdır.
ful itemiz dedikleri +3 reb raptor shell set 7 yada chitin 8 set +0 takıyla ful item olduğunu sanan anasını götünden siktigimin salaklarıdır. gmlere ağlayıp aga bu pride tbl var ölmüyo diyolar. bizim priest full +1 ske tüm anti seti tam +7 questli bi priest.
Priest bilgisi olmayan orospu çocuğu fatihkarip , karşısında full sc olan adama sürekli parazit atan malın tekidir. her cc aldığımda cnaı fulleniyor benim priestimin. yandan rogueyle minor atıyorum + curesini alıyorum. + slide biliyoruz. odnan kesemiyolar bide ağlıyolar.

neyse en sonunda Fatihkairp ile en sağlam varrioru boomshadow 2v2ye geldi 15-0 analarının amına gömdük arenadan çıkıp kaçtılar. sonra bana warriorlarından 2-3 kişi pm atıp clana alım varmı diye sordular , bu priest çöpmüş gerçekten vs oynamayı bilmiyor diyorlardı..
neyse senin ananı götünden tekrar sikeyim ilker. tsye gelip 32 yaşındayım diyen orospunun evladı. gel karını sikicem karısına clanı küfrediyor birde orospu çocuğu hala o clanda.. orospu çocuğu orospu..

madlyrock

New Member
2 Nis 2017
10
1
3
33
Oğlum bu Gm'ler bizim clandan 1 parti'yi saat akşam 8'de Fatihlerle kapışırken boş çarı 4 kere kesti diye banladı. Sebebi NTP imiş :DDD saat 8 mk saat 8. Böyle NTP yapıldığı mı görülmüş. Bahaneside cz'de çıplak çar ağzının dibine de girse kesmeyecekmişsin :DDD Sonra açtılar banı ama biz clanca server'ı bıraktık. Bazılarının ağzı ile hareket eden oyundan anlamayan malları admin yaparsan olacağı budur. Bunlar yeni server'ı çoktan açmıştır milleti oyalıyorlar burada tez zamanda bırakmanız dileğiyle :))