29 Mayıs Açılış ve Ardream Hakkında [BILGILENDIRME]

• Konbuyu başlatan
  • AdminCP

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba TheKnightOnline Oyuncuları

Ardream sistemi sizlerden gelen istekler doğrultusunda direkt açılışla birlikte aktif olacaktır.

--- Ardream Hakkında Açıklama ---

1-Serverimizdeki Ardream Ufak ardreamdır.

2-Ardreamda boss çıkmamaktadır.

3-Gelen NP 32 - Giden NP 25

Ardreamdan Görüntüler :

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı

NossTAaK

The Knight Online Player
27 May 2015
20
0
1
33
NossTAaK' Alıntı:
Daha ilk günden 3-0 geride başladınız geçmiş olsun.
Güzel kardeşim kimseyle tartışmak istemiyorum ama ben sadece kendi görüşümü belirtiyorum bu sorunu yaşadık gördük diyorum sen halen daha anlmamakta israr ediyorsun tek rica reklam yapmıyorum diyorum kaç defa ama achgames sunucunun forumuna git bak 10dakkia göz gezdir neler söylemek istediğimi çok iyi anlayacaksın. Lütfen artık laf kalabalığı yapmazsan sevinirim.

• Konbuyu başlatan
  • AdminCP

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba Noss

Açıklamaları güncelliyeceğim. 80 levelleri olumsuz etkileyecek şekilde ayarlanmadı ardream.

iyi eğlenceler.

innomini

The Knight Online Player
25 May 2015
35
0
6
açıldıktan sonra kapatılması sorun yaratabilir yanlız örnek vermek gerekirse ben war pre alıcam diyelim ardream kasacağım için ardream kapatılır sadece cz olursa war preyi silip exp pre mi vericeksiniz?

Snorlax

The Knight Online Player
29 Nis 2015
37
0
6
Bizde premium almak +80 kasma planları yapıyorduk, madem ardream açık premium falan gerek yok 59 kas at pk nı, server ardream servera dönsün :) 5-0 geride falansınız

Newgate

The Knight Online Player
13 May 2015
39
0
6
bence böyle daha iyi oldu diger türlü 2 3 hafta geç başlıyordu ardream playeri ki achde sonradan açtı 83 olanların çogu ardreama geçti en azından şimdi ilk günden kim nereye gdecekse onu belirler

Hp_

The Knight Online Player
25 May 2015
43
0
6
Babam kim nereye gidecekse belirler diyosun USKO'da bile yeterli user olmuyor. Nedir bu iyi niyet. Biraz gerçekçi olun.

• Konbuyu başlatan
  • AdminCP

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Konu Içeriği güncellenmiştir. Detaylar eklenmiştir ardream hakkında.

Rey

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Eyl 2014
295
6
18
Merhabalar

Endişelerinizi anlıyoruz ancak Ardream bölgesini oyun başında aktif etmek daha mantıklı çünkü 1 ay sonra açtığımız zaman bir çoğunuz çoktan 83 level olacak ve ardream a dönüş bu oyuncular için zor olacak. Ardream bölgesini küçük harita olarak seçmemizin sebebi ise 50 kişi bile Ardream'da oynamak isterse, harita küçük olduğu için daha keyifli bir PK alanı olacak. Eğer ki yeterli oyuncu kapasitesine ulaşamazsak Ardream devre dışı bırakılabilir. Sizde takdir edersiniz ki sonradan açmak yerine sonradan kapatmak daha mantıklı olacaktır. Bir çok PvP serverin aynı durumdan oyuncu bölünmesi yaşadığını bizde biliyoruz ancak hiç bir server Ardream'ı daha önce bu şekilde denemedi. Ronark Land'ı seven kadar Ardream'ı seven oyuncularda var. Bizim amacımız iki haritanında tutkunlarını The Knight Online'da buluşturmak.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı

RaiKage

Juri Seviye 1
19 May 2015
166
9
18
32
Rey' Alıntı:
Merhabalar
Endişelerinizi anlıyoruz ancak Ardream bölgesini oyun başında aktif etmek daha mantıklı çünkü 1 ay sonra açtığımız zaman bir çoğunuz çoktan 83 level olacak ve ardream a dönüş bu oyuncular için zor olacak. Ardream bölgesini küçük harita olarak seçmemizin sebebi ise 50 kişi bile Ardream'da oynamak isterse, harita küçük olduğu için daha keyifli bir PK alanı olacak. Eğer ki yeterli oyuncu kapasitesine ulaşamazsak Ardream devre dışı bırakılabilir. Sizde takdir edersiniz ki sonradan açmak yerine sonradan kapatmak daha mantıklı olacaktır. Bir çok PvP serverin aynı durumdan oyuncu bölünmesi yaşadığını bizde biliyoruz ancak hiç bir server Ardream'ı daha önce bu şekilde denemedi. Ronark Land'ı seven kadar Ardream'ı seven oyuncularda var. Bizim amacımız iki haritanında tutkunlarını The Knight Online'da buluşturmak.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı
Katılıyorum. )

erenbirol

The Knight Online Player
28 May 2015
4
0
1
Bu yaptığınız iş gerçekten çok güzel oldu userlerin çoğu ardream olmasaydı gelmicekti bunun nedeni ise premium alanlar 3 günde 80 olacaksa premiumsuz en az 8-9 gün olucaktı ve premiumu olmayan useri en baştan kaybedicektiniz. Benim tahminimce ardream useri gayet iyi olucak ve mapi büyütme kararı alıcaksınız 2. veya 3. gün. Inşallah yanılmam :)

ByFrank

The Knight Online Player
28 May 2015
3
0
1
güzel bir düsünce andream ı soradan acmanız cz userini böler buda czdeki dier oyuncuları oyundan sogutur.

erenbirol

The Knight Online Player
28 May 2015
4
0
1
Birde yanlış hatırlamıyosam bu uskoda clan turnuvalarının yapıldığı map dimi

Rey

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Eyl 2014
295
6
18
erenbirol' Alıntı:
Birde yanlış hatırlamıyosam bu uskoda clan turnuvalarının yapıldığı map dimi
Evet clan turnuvalarının yapıldığı harita.

mato319

The Knight Online Player
27 May 2015
22
0
1
beklediğimiz buydu işte.Olması gereken oldu baştan herkes olayını seçer.

ToluBey

The Knight Online Player
17 May 2015
118
2
18
Doğru bir düşünce fakat ardreamı hiç açmama düşünceside doğru bir düşünce bence.