29.05.2015 Güncelleştirme ve Bakım Notlarımız

• Konbuyu başlatan
  • AdminCP

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
29.05.2015 Güncelleştirme Notları :

Sizlerden gelen istekler doğrultusunda Maden sistemimizde güncelleştirmeler ve değişiklikler yaptık. Gereksiz yer kaplayan Bronze Coin,Potion Of Wisdom,Potion of Sagacity,Water Of Grace,Water of Love,Potion of Intelligence,Potion of Spirit,Water Of Life Poiton of itemlerini kaldırdık. Onlar yerine üst üste toplanabilen(countable) itemler ekledik.

Özel Drop ve Upgrade Notice Sistemimiz Aktif Bu Sayede Oyunda sürekli Upgrade ve Drop Notice Geçmeyecek ve sizlere rahatsızlık vermeyecektir.

Drop Noticede geçecek olan Itemler :

Drop Notice :

Değerli Unique Takılar ve Silahlar. Master Itemleri de drop noticeden oyuncular arasında rahatlıkla alışveriş yapabilsinler diye drop noticeye eklenmiştir.

Upgrade Notice :

Sadece +8 ve Rebirth +2 den sonra upgrade edilen itemler için upgrade notice geçecektir.

Upgrade Ile Alakalı Güncellemeler :

Trina ile +5 e kadar item basma %100 Yapıldı.

Panelle alakalı düzenlemeler.

Kayıt Ol Bölümü Şifre oluşturma pencerelerinde gerekli uyarılar eklendi.

Şifremi Unuttum Gizli soru cevap sistemi haline getirildi. Email göndermeme sıkıntısı yaşamamanız için.

Skiller ile alakalı düzenlemeler.

Priest 72 skill damage %10 arttırıldı.

Premium Potlar 600 Cash den 400 Cash e düşürüldü. 5000 Mavi Pot ise 300 Cash e düşürüldü.

Client ile alakalı düzenlemeler.

Sol üst N tuşuna basınca Map gözükmemesi düzeltildi.

Yeni Launcher&Giriş Ekranı&Yükleme ekranı tasarımları yapıldı.

Girişte kullanıcıya upgrade oranı,premium özelliği veren bilgi menüsü eklendi.

iyi eğlenceler dileriz.

TheKnightOnline Takımı

Newgate

The Knight Online Player
13 May 2015
39
0
6
HDD Banımla ilgilenin lütfennn :S TheKing Banlanmamış karakterim var ama pc banım var anlamadım gitti banlanan karakter l0l yada 0o0 olabilir lütfen yardımcı olun oyuna başlamak istiyorum

• Konbuyu başlatan
  • AdminCP

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
HDD Banımla ilgilenin lütfennn :S TheKing Banlanmamış karakterim var ama pc banım var anlamadım gitti banlanan karakter l0l yada 0o0 olabilir lütfen yardımcı olun oyuna başlamak istiyorum
Halledildi.

Hp_

The Knight Online Player
25 May 2015
43
0
6
teşekkürler userlerın istekleri doğrultusunda güzel bir karar. birde son bir sıkıntı kaldı diye düşünüyorum chaos stonedan %7 master itemi düşme oranı çok düşük. günde 1 tane anca düşüyor oda ne olur kim bilir. herkes monster stonea yönelicek.chaos stone çok gereksiz birşey olucak. bunun olmaması için %7lik oranın %20-25 e kadar çıkartılması kanaatindeyim. eğer %20-25 olursa düşünsenize tüm teamler monster stone yerine chaos stone deniycek. aşırı bir mücadele olucak. solo playerlarda gidip monster stone kasıp girebilirler düşürebilirler. şöyle düşünün %7 lik orandan 8 kişilik 1 partynin pay almasını düşünün. kimse chaos stone kovalamazki 1gün uğraşıp azcık pay için. solo player monster stone girer 3 tane item düşürse czde emek harcayan adam daha zararlı çıkıcak. lütfen bu emekleri boş görmeyip chaos stonedaki oranı arttırın

• Konbuyu başlatan
  • AdminCP

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
teşekkürler userlerın istekleri doğrultusunda güzel bir karar. birde son bir sıkıntı kaldı diye düşünüyorum chaos stonedan %7 master itemi düşme oranı çok düşük. günde 1 tane anca düşüyor oda ne olur kim bilir. herkes monster stonea yönelicek.chaos stone çok gereksiz birşey olucak. bunun olmaması için %7lik oranın %20-25 e kadar çıkartılması kanaatindeyim. eğer %20-25 olursa düşünsenize tüm teamler monster stone yerine chaos stone deniycek. aşırı bir mücadele olucak. solo playerlarda gidip monster stone kasıp girebilirler düşürebilirler. şöyle düşünün %7 lik orandan 8 kişilik 1 partynin pay almasını düşünün. kimse chaos stone kovalamazki 1gün uğraşıp azcık pay için. solo player monster stone girer 3 tane item düşürse czde emek harcayan adam daha zararlı çıkıcak. lütfen bu emekleri boş görmeyip chaos stonedaki oranı arttırın
Merhaba

Bosslardan master item drobu çıkma şansı %15 dir. Chaos stone respawn süresi 30 dakikadır.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо