Oyun kendi kendine kapanıyor.!

KLAVYE KIRDIRAN

The Knight Online Player
8 Tem 2015
16
0
1
Oyuna başlayalı 4 gün oldu.Ilk başlarda client çalışmayı durdurdu hatası alıyordu dün akşamdan itibarende launcherı açıyorum id şifreyi yazdıktan sonra atıyor.Yazmasam da otomatik olarak atıyor.DNS değiştirdim client yeniledim 3 kere patch attırdım sorunu çözemedim.Uyumluluk sorununda yapmadığım kalmadı.Yardımcı olur musunuz ?

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Sandboxie , pbdownforce , anti-logger , procexp , cheat engine , windows etkinleştirme yapılmaması, kullanıcı yetki izinleri , engelleme , gibi birçok sebep oyuna giriş yapamamanıza sebep olabilmektedir. Bunlara yapılabilecek en sağlıklı çözüm bu programları bilgisayarınızdan kaldırıp restart atmaktır.

Programları lütfen kontrol ediniz. Ardından bilgisayarı combofix ile tarattıktan sonra server.ini 1800 yapıp baştan patch çekiniz.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı

KLAVYE KIRDIRAN

The Knight Online Player
8 Tem 2015
16
0
1
@Duellona

Merhaba,çözümü buldum.Önce başka bir client ile giriş yapmayı deniyorum 10061 veriyor ondan sonra sizin clientiniz ile yönetici çalıştır yapıp bir internet sayfası açıyorum arka planda internet sayfası açıkken start'a basıyorum ve giriyorum.Böyle bir hata alan arkadaşlar varsa ÇÖZÜM budur. Iyi oyunlar,Iyi bayramlaaaarrrrr :)