IIWasDeisch Delos Hile Bildirimi

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
Merhabalar ;

Burdan pek birşey anlaşilmiyor daha yakindan resim mevcutmu veya video ?

Euphoria

The Knight Online Player
2 Haz 2015
15
0
1
Hatırlatma: Bu adamın oto kutu olduğunu bilmiyoruz. Ispat için partisine girmen gerekir(Duellona demişti). Eğer bu adam oto olduğu düşünülüyorsa daha önce benim açtığım bir konu vardı kapandı. O kişinin de ban yemesi gerekir. Elbet namlu bir gün sahibini bulacak :)

Al buda videosu: http://www.izlesene.com/video/sanjosebabytazz/8560422

Ha bide kimseyi kayırdığım yok. Adalet ise herkese eşit olmalı. Char 1tl- 300tl farkı olmamalı.

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
Hatırlatma: Bu adamın oto kutu olduğunu bilmiyoruz. Ispat için partisine girmen gerekir(Duellona demişti). Eğer bu adam oto olduğu düşünülüyorsa daha önce benim açtığım bir konu vardı kapandı. O kişinin de ban yemesi gerekir. Elbet namlu bir gün sahibini bulacak :)
Al buda videosu: http://www.izlesene.com/video/sanjosebabytazz/8560422

Ha bide kimseyi kayırdığım yok. Adalet ise herkese eşit olmalı. Char 1tl- 300tl farkı olmamalı.
Senin anlamadıgın halen birşey var sanırım Transformation Scroll Basmış bir karakterin kutu toplayan perisi gözükmez ama benim attıgım videoda ise karakter ts basmamış ve geziniyor ve PERISI YOK !

Euphoria

The Knight Online Player
2 Haz 2015
15
0
1
Dostum boşuna yorma o güzel aklını ben videoyu attıktan 1saat geçmedi ama gitti peri aldı. Ts bahanesi boş bence.

1. Hatırlarsan Ragnarı çağırdığımda üstünüzde Ts ve peri yoktu :)

2.Şimdi birşeyi de hatırladım BabyTazz yorumunu silmiş o gün acil bir işi mi varmış gitmiş saat 3 de peri almış diyordu. Yazıyı göremedim. :) Ha şimdi bunuda inkar ediceğin sıkıntı yok. BabyTazz mesela bir ss atabilir. Perisinin resmini hangi saate olduğunu görelim :)

3. Siz ne kadar bahaneler uydursanızda sorun yok. Şu oyunu az çok oynamış beyni olan adam herşeyi bilir.

4.Bence artık yorumlarınızı yazarken birbirinize danışın hata üstüne hata yapıyorsunuz :)

K.G

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Koxp o kadar bekleyip gitmez yaratığa o videoda genie çalışıyor. Konuda kanıt yok.

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
Merhaba
Koxp o kadar bekleyip gitmez yaratığa o videoda genie çalışıyor. Konuda kanıt yok.
Merhaba ben arkadaş koxp kullanıyor demedım zaten genıe acmıs ama kutuları kım topluyor dedım oto kutu oldugu kesın arkadaşın pmden yazdıklarını ksc almadıgıma bın pişmanım zaten ilgilenilirse sevinirim.