[0x142 Gibi Hata Alıyorsan] Oyun Açılmama Sorunu [ÇÖZÜM]

• Konbuyu başlatan
  • AdminCP

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
Merhabalar ;

Sizlere İstirap sisteminde yaşadağiniz hataların çözümünü göstericem.

1. aşamamızda Aktif Virüs programımız varmı yokmu bunun kontrolü yapacağız

bende kaspersky bulunmaktadir bunu kapattım sizde hangi antivirus programı kullanıyorsanız giriş yaparak ayarlar kısmından devre dişi bırakınız.

2. aşamamızda Windows Defender veya Securty Kapatmak.

Bu işlemleri gerçekleştirirken sonra 2. adıma geçiyoruz.

3. adımızda izlememiz gereken yol Güvenlik duvarını kapatmak.

Bu adımıda geçmiş bulunaktayiz.
Sirada 4. işlemimiz bu adımda DEP aktif edeceğiz Launcher ve KnightONLİNE exe lerini tanitacagiz

Unutmayın bu işlemi yapınca bilgisayarınıza rest atılsınmı sorusu sorulacak evet dıyınız.

bilgisayarınıza rest atildi sıra gedı yeni işlemize bu sırada yapmamız gereken Aşağıdaki linkteki patchi indirmek

ftp://patch.theknightonline.com/thekopatch/manuelpatch.rar

Ftp adresimizden launcher'imizi hemen indirelim bu launcheri indirme nedenimiz PC'mizdeki antivirus programlari ve guvenlık duvarımız tarafından engellendıgı için içindeki bilgiler değişmiştir tekrar yenisini atarak Yönetici olarak çalıştırmamız gerekiyor..

İşlemlerimiz bitmiştir burada hata almaya devam ediyor iseniz buradaki bütün adımları doğru yaparak clientinizdeki
Guard_Log.txt adli dosyayı rar yapıp bize facebook sayfamız üzerinden yollamanız gerekmektedir

5. ADİM

NOT : OVERWOLF ADLİ TS PROGRAMI PC NIZDE KURUK İSE BUNU KALDIRMANIZ GEREKIYOR

6 ADIM
En son bunlarin hepsini yaptim siyah erkan aliyorum oyuna giremiyorum diyor iseniz
Client C veya D kurunuz sorun giderilcektir.

https://www.facebook.com/TheKoGame/

Moderatör tarafında düzenlendi:

StackB

The Knight Online Player
2 Haz 2015
1
0
1
Sayın Admin . Bu Çözüm yollarını bir cok kez denemiş olmama rağmen bir sonuç alamadım .Başka bir yolu varmı?

tusynami

The Knight Online Player
9 Haz 2015
3
0
1
ya gözüünüzü seveyim aynı sorun bendede var ticket attım 184087 nolu ticketten yardım istiyorum bi bağlanın lütfen

acemicilgin

The Knight Online Player
30 May 2015
443
5
18
winkl3' Alıntı:
evet bu yaramıyor malesef
Hala kapat hatası alıyorsanız

lütfen SKYPE programında oturum açıp oyuna girmeyi deneyin.

Olumlu/Olumsuz dönüşlerinizi paylaşırsanız herkes yararlanabilir.

acemicilgin

The Knight Online Player
30 May 2015
443
5
18
Aris' Alıntı:
kardeş bu hiçbir halta yaramıyor

Olumlu/Olumsuz dönüşlerinizi paylaşırsanız herkes yararlanabilir..

acemicilgin

The Knight Online Player
30 May 2015
443
5
18
StackB' Alıntı:
Sayın Admin . Bu Çözüm yollarını bir cok kez denemiş olmama rağmen bir sonuç alamadım .Başka bir yolu varmı?

Olumlu/Olumsuz dönüşlerinizi paylaşırsanız herkes yararlanabilir...

acemicilgin

The Knight Online Player
30 May 2015
443
5
18
dopdop12' Alıntı:
bunu yaptım gene olmadı napıcaz başka
Hala kapat hatası alıyorsanız.

Olumlu/Olumsuz dönüşlerinizi paylaşırsanız herkes yararlanabilir.

aphinionn

The Knight Online Player
20 Eki 2015
1
0
1
Hocam bunu yapıyoruz . Defender kapalı , virüs programını sildik . 50 kere denedikten sonra oyuna giriyor ama her çıktığında bi 50 kere daha dene herşeyle en baştan uğraş. Bu sizin oyununuzla ilgili bir problem . Kesin çözümünü de bulun bi zahmet.

HAN

Juri Seviye 1
19 Eki 2015
121
3
18
Arkadaslar merhaba . Bazı previte serverları indirdiğinizde içlerinde virüs bulunur ve bu virus başka bir pvp serverine girmenizi engeller . system32 klasöründe bulunan bu virüsleri temizlemeniz gerekmektedir . http://forum.donanimhaber.com/m_57974553/tm.htm vermiş olduğum linkde bazı hatalar ve çözümleri yazıyor . Göz atabilirsiniz belki aldığınız hata bunlardan biridir . iyi forumlar

• Konbuyu başlatan
  • AdminCP

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
KONU guncellendı

Mustafa

New Member
15 Mar 2017
21
0
1
38
clientle alakalı bir durum diğer pvp serverlarında böyle bir sorunla karşılaşmıyorum.

erh4n08

New Member
18 Mar 2017
1
0
1
37
trojen olarak görüp theknightonline.exe dosyasını siliyor antivirüs. korumaları kapatıp pc çıplak bırakacağıma oynamam daha iyi kolay gele...

tuna22

New Member
18 Mar 2017
1
0
1
31
EVET ARKADAŞLAR BU YUKARDAN BAHSEDİLEN HİÇ BİR SİZE FAYDA SAĞLAMADIYSA EĞER BU SORUN İKİ YÜKLÜ OLAN PROGRAMIN ÇAKIŞMASI YADA FRAME WORK 3.5.1 SİZDE İŞARETLİ OLMASIDIR ŞÖYLE Kİ BİLGİSAYARINIZDA RAZER CORTEX / OVERWOLF GİBİ PROGRAMLAR EKLİ İSE KALDIRINIZ BEN SORUNU KENDİM HALLETTİM RAZER CORTEX KALDIRARAK DÜZELDİ AYRICA SON OLARAK FAYDALI Bİ TAVSİYE WİNDOWS UPDATE EDİN SONRA KAPATIN BU İŞLEM FRAMEWORK 3.5.1 YÜKLÜ OLAN ARKADAŞLAR İÇİN SORUNUN %100 ÇÖZÜMÜ BUDUR RAZER CORTEXİ VS.VS PROGRAMLARI SİLİP AYNI SORUN DEVAM EDİYORSA MESAJ ATABİLİRSİNİZ ....YÖNETİM EKİBİNE BİRAZDA OLSA YARDIMIMIZ DOKUNDUYSA NE MUTLU İYİ OYUNLAR ! :)

Gnoll

New Member
15 Mar 2017
1
2
3
29
Virüs programımı, antilogger programımı ve güvenlik duvarımı neden deaktif duruma getirip bilgisayarımı savunmasız, dışarıdan gelebilecek her türlü saldırıya açık bir hale getireyim? Yaptığınız oyunu, clienti ya da kullandığınız güvenlik sistemini siz temiz ve güvenilir bir hale getireceksiniz ki virüs programlarımız, antilogger programlarımız ve firewall'ımız bunu tehdit olarak algılamayacak ya da sizin sözde güvenlik(!) sistemi olarak getirdiğiniz program bunları kapattırma zorunluluğu getirmeyecek. Ben bilgisayarımı savunmasız hale getirmektense, oyunu oynamamayı tercih ederim.